Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема за Elsa (оплешивяване)нови  
Автор brumbi (dzverka)
Публикувано11.05.03 23:15



Извинявай, пак съм аз. Моля те кажи ми къде да прочета за тази прочута "рецепта" с костен мозък, че не мога да я намеря. И доколкото разбирам става въпрос само за сгъстяване на косата. А мен ме интересува по-скоро израстване на косъм в областта до челото. Благодаря предварително и отново се извинявам. Не си регистрирала nick-а си иначе бих ти пуснала бележка.



Тема Re: за Elsa (оплешивяване)нови [re: brumbi]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано13.05.03 01:19







Тема Blagodaria na Delfinнови [re: brumbi]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 12:09



Zhdravej Brumbi,

Vidiah ce Delfin vece te e upytila. Molia da me izhvinish no na posledyk vlizham po riadka v internet, prosto sym zhaeta.
Hubavo e ce Deflin te e nasocila. Ako ima nesto neiasno pitaj, ako ne azh to tezhi deto vece sa polzhuvali retseptata sys sigurnost ste ti dadyt otgovor.

Delfin, oste vednyz blagodaria , ce si nasocila Brumbi ! - azh ne mozeh da se razhkysam biah zhaeta.

Zelaia vi vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано14.05.03 00:14




Все пак аз още съм малко Тома неверни...направих си маската преди няколко дена, дори спах така, и хем чакам резултати, хем се сещам за моята малка братовчедка(13г.) - до скоро косата и беше доста рядка, но от около година се сгъсти страшно от самосебе си, а и косъма и стана по-плътен! С две думи, нормално е да се промени косата в пубертета и си мисля, че и твоя случай е бил такъв за наше(на чакащите резултат) нещастие! С което не отричам благотворния ефект на маската, но не мога да си представя от едно намазване чак такава промяна, и то наблюдаваща се след време и оставаща за постоянно, просто звучи невероятно...Би ли могла да разсееш съмнението ми поне с още един пример на такова чудотворно сгъстяване, но на "стари" години?



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:18



Zhdaravei Delfin,

ne e ot tova ce sym bila malka.
Zhnaci pyrvi pyt majka mi mi pravi maskata kato 5 godishna, no polozenieto togava e bilo tragicno, zha momicentse. Kato se gledam na smnimkite i me napushva smiah, no hic ne e bilo smeshno. Napravo kube, kato raponce.
Po kysno povtariam maskata v puberiteta niakyde pyk 14g.
I posledno sym si ja pravila samicka kato 24g.
A predi niakolko godini ja pravih na sypuryt mi, kojto e minal 50-te e i efekt ima. Vizh temite zha kosopada, pak taka niakoj me pitashe i azh dadoh primer sys syprugyt si, no ne pomnia v koj klub.
Ako te pritesniava, napravi si maskata oste 2 pyti. Efekta po printsip se usesta, no sled malko po dylgo vreme se vizda ne samo plytnostta na kosyma, no i kak zhapocva da izhrastva nova kosicka ot mesta kydeto e niamolo kosicka po kosmenata pokrivka na glavata ti.
Namazi se oste 2 pyti togava, ne e vredno. Ideiata da predloza da se izhcakva e da ne se sgysti prekaleno mnogo i posle da preci, kakto na mem. V zegie opredelno ne mi e doshega ide mi da se ostriza 0 nomer, tolkova mnogo toplo mi dyrzi kosta, zhastoto e mnogo gysta. Viz zha zhimata sym super.
To maj na nas horata ugodia niama

Delfin, zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:36



pak sym azh

Delfin viz moia posting, v systia klub:
v temata "?Bypros do Elsa - wodolej" pod postinaga na Liubo. Moia posting e ot 10.05.03 20:09

Zelaia ti vsicko hubavo Delfin !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
АвторGogo-picha (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:14



Elsa tova neshto, s koeto trqbva da se namaja prilicha li na pileshko butche?
Zashtoto n amen kato mi donesoha ( dve kracheta qvno ) se uplashih. Az misleh che e neshto po-nejno:)



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано14.05.03 11:26



Благодаря ти, Елза! Това ме обнадежди, много си мила!
Поздрави!



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Gogo-picha]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 00:10




Gogo......., mi da ne beshe porycval kareceta dushicko, a kriltsa

Ne prilica na pileshko, i ne e gadno mnogo narod go opita i syotvetno se pohvaliha s polozitelna promiana v kosmenata pokrivka na glavite si. Ne se pritesniavaj, a go napravi i ste vidish ce ste se ti stane po hubava kosata.

Zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 00:17



Delfin
udovolstvieto ste e moe ako sym uspiala da sym ti polezhna

Noa probvaj niakolko pyti i posle se pohvali s rezhultata.

A ot umazhniavaneto ne se plashi, zhastoto moiata kosa po printsip si beshe i mazhna po nasledstvo de( na basta mi kosta e mazhna i mnogo slaba). E, nego ne sym razhkrasivala s mozhycnia kokyl, zhasotto e gnusliv, da hodi kube togava

Zha mazhna kosa pomaga huma s limonce ili huma s otset. Zha mnogo mazhna kato moiata s limonce e po dobre. Ima shmpoani sys siara(nemsi mnogo dobyr zha tselta Sulfrini, shweitsarski - Sibonet)
A pomaga i 1 mests po 1 kafena lyzicka predi harana meditsinska siara na prah da se pie, tova e zha procistvane na kozata(pomaga pri mazhna koza i pri mazhna kosa), no prezh tova vreme, ne biva da se upotrebiava(alkohol, shokolad, kakao, kafe, tsigari, zhaharni izhdelia, i drazhnesti podpravki t.e. mnogo liuto, kiselo soleno). Inak sled nego mesets efekta e super, no dyrzhi 1g. i pak tribva da se procistva organizhyma.

Delfin, zelaia ti vsicko hubavo !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.