Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема за Elsa (оплешивяване)  
Автор brumbi (dzverka)
Публикувано11.05.03 23:15



Извинявай, пак съм аз. Моля те кажи ми къде да прочета за тази прочута "рецепта" с костен мозък, че не мога да я намеря. И доколкото разбирам става въпрос само за сгъстяване на косата. А мен ме интересува по-скоро израстване на косъм в областта до челото. Благодаря предварително и отново се извинявам. Не си регистрирала nick-а си иначе бих ти пуснала бележка.



Тема Re: за Elsa (оплешивяване)нови [re: brumbi]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано13.05.03 01:19







Тема Blagodaria na Delfinнови [re: brumbi]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 12:09



Zhdravej Brumbi,

Vidiah ce Delfin vece te e upytila. Molia da me izhvinish no na posledyk vlizham po riadka v internet, prosto sym zhaeta.
Hubavo e ce Deflin te e nasocila. Ako ima nesto neiasno pitaj, ako ne azh to tezhi deto vece sa polzhuvali retseptata sys sigurnost ste ti dadyt otgovor.

Delfin, oste vednyz blagodaria , ce si nasocila Brumbi ! - azh ne mozeh da se razhkysam biah zhaeta.

Zelaia vi vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано14.05.03 00:14




Все пак аз още съм малко Тома неверни...направих си маската преди няколко дена, дори спах така, и хем чакам резултати, хем се сещам за моята малка братовчедка(13г.) - до скоро косата и беше доста рядка, но от около година се сгъсти страшно от самосебе си, а и косъма и стана по-плътен! С две думи, нормално е да се промени косата в пубертета и си мисля, че и твоя случай е бил такъв за наше(на чакащите резултат) нещастие! С което не отричам благотворния ефект на маската, но не мога да си представя от едно намазване чак такава промяна, и то наблюдаваща се след време и оставаща за постоянно, просто звучи невероятно...Би ли могла да разсееш съмнението ми поне с още един пример на такова чудотворно сгъстяване, но на "стари" години?



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:18



Zhdaravei Delfin,

ne e ot tova ce sym bila malka.
Zhnaci pyrvi pyt majka mi mi pravi maskata kato 5 godishna, no polozenieto togava e bilo tragicno, zha momicentse. Kato se gledam na smnimkite i me napushva smiah, no hic ne e bilo smeshno. Napravo kube, kato raponce.
Po kysno povtariam maskata v puberiteta niakyde pyk 14g.
I posledno sym si ja pravila samicka kato 24g.
A predi niakolko godini ja pravih na sypuryt mi, kojto e minal 50-te e i efekt ima. Vizh temite zha kosopada, pak taka niakoj me pitashe i azh dadoh primer sys syprugyt si, no ne pomnia v koj klub.
Ako te pritesniava, napravi si maskata oste 2 pyti. Efekta po printsip se usesta, no sled malko po dylgo vreme se vizda ne samo plytnostta na kosyma, no i kak zhapocva da izhrastva nova kosicka ot mesta kydeto e niamolo kosicka po kosmenata pokrivka na glavata ti.
Namazi se oste 2 pyti togava, ne e vredno. Ideiata da predloza da se izhcakva e da ne se sgysti prekaleno mnogo i posle da preci, kakto na mem. V zegie opredelno ne mi e doshega ide mi da se ostriza 0 nomer, tolkova mnogo toplo mi dyrzi kosta, zhastoto e mnogo gysta. Viz zha zhimata sym super.
To maj na nas horata ugodia niama

Delfin, zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:36



pak sym azh

Delfin viz moia posting, v systia klub:
v temata "?Bypros do Elsa - wodolej" pod postinaga na Liubo. Moia posting e ot 10.05.03 20:09

Zelaia ti vsicko hubavo Delfin !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
АвторGogo-picha (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:14



Elsa tova neshto, s koeto trqbva da se namaja prilicha li na pileshko butche?
Zashtoto n amen kato mi donesoha ( dve kracheta qvno ) se uplashih. Az misleh che e neshto po-nejno:)



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано14.05.03 11:26



Благодаря ти, Елза! Това ме обнадежди, много си мила!
Поздрави!



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Gogo-picha]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 00:10




Gogo......., mi da ne beshe porycval kareceta dushicko, a kriltsa

Ne prilica na pileshko, i ne e gadno mnogo narod go opita i syotvetno se pohvaliha s polozitelna promiana v kosmenata pokrivka na glavite si. Ne se pritesniavaj, a go napravi i ste vidish ce ste se ti stane po hubava kosata.

Zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Дeлфин]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 00:17



Delfin
udovolstvieto ste e moe ako sym uspiala da sym ti polezhna

Noa probvaj niakolko pyti i posle se pohvali s rezhultata.

A ot umazhniavaneto ne se plashi, zhastoto moiata kosa po printsip si beshe i mazhna po nasledstvo de( na basta mi kosta e mazhna i mnogo slaba). E, nego ne sym razhkrasivala s mozhycnia kokyl, zhasotto e gnusliv, da hodi kube togava

Zha mazhna kosa pomaga huma s limonce ili huma s otset. Zha mnogo mazhna kato moiata s limonce e po dobre. Ima shmpoani sys siara(nemsi mnogo dobyr zha tselta Sulfrini, shweitsarski - Sibonet)
A pomaga i 1 mests po 1 kafena lyzicka predi harana meditsinska siara na prah da se pie, tova e zha procistvane na kozata(pomaga pri mazhna koza i pri mazhna kosa), no prezh tova vreme, ne biva da se upotrebiava(alkohol, shokolad, kakao, kafe, tsigari, zhaharni izhdelia, i drazhnesti podpravki t.e. mnogo liuto, kiselo soleno). Inak sled nego mesets efekta e super, no dyrzhi 1g. i pak tribva da se procistva organizhyma.

Delfin, zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 11:11



Мила Елза,
Следя периодично темите, в които е включена твоята рецепта. Това, което виждам е, че никой няма търпение да изчака. Това е нормално, но всяко нещо се нуждае от съответното време. За да разсея някои съмнения, ще споделя това, което е при мен факт след твоята рецепта.
Вече мина месец , откакто направих маската. Вече ти писах, че усетих промяна. Сега мога да кажа - косъмът стана жив и еластичен на опън. Стана определено по-твърд и дебел, и това се усеща на пипане. Косата ми вече не залепва на черепа, а държи обем.Вече от миене до миене не се налага да я навивам на ролки всяка сутрин. Понеже съм я оставила да поизрасте, когато я вържа - отзад си е опашка, а не мише опашле. Когато я прибера нагоре и я прищипя с шнола - шнолата държи, не се изхлузва като преди.
За сгъстяване още нищо не мога да кажа, защото е рано, но съм абсолютно сигурна, че такова ще последва. Сега се загледах отпред, над челото и виждам доста малки косъмчета, които скоро са поникнали. Напълно е възможно да е ефект от маската, тъй като преди не съм ги забелязвала.
Косата със заздравяване на косъма спря да пада.
Това, което мога да кажа е, че наистина трябва време. Явно в костният мозък има активни съставки, които стимулират по някакъв начин процеса на поникване на космена покривка. И няма нищо странно, след като обикновена дървесна пепел може да премахне брадавици по кожата за една вечер(изпитано).
Единственото, което може да се направи, докато се чака, е да се помогне на косата да расте по-бързо. Аз вземам един комплекс витамини за ноктите, че са ми много чупливи, но те са едновременно и за кожа и коса и от тях и ноктите, и косата растат доста по-бързо.
Но не съм сигурна дали това изобщо е необходимо.
Желая на всички търпение и преди всичко вяра.
А на теб, Елза , много ,много благодаря.



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Ивoнa]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 19:07



Zhdravei Ivona

Radvam se ce ti e pomognala retseptata
Hubavo e stom ima efekt
Hubavo e i ce go spodeliash s drugite

Tova zha niktite ti da ne sa cuplivi - vzhemi 1 presen limon, izhstsedi go dokolkoto mozesh i vyv vytreshnosta na limona trij prastite si (noktite vyrhovete, ako sa kysi, ako sa dylgicki syberi v edno i pravi krygoobrazhni dvizenia po posoka na casovnikovata strelka v razhstoianie na 5 minuti) pravi go 1 sedmitsa i ste vidish kakvi ste ti stanat nokite
Zha vseki den ti triabva 1/2 limonena kora.

Ivona, bi li mi napisala tova zha bradavitsite s dyrvenata pepel, koe i kak tocno ? Prosto porodi liubopitstvo tova koeto spomenavash.

Ivona, zelaia ti vsicko hubavo!



Тема много си веща... :)нови [re: Elsa]  
Автор brumbi (dzverka)
Публикувано16.05.03 12:45



Хей, а ти от къде знаеш толкова много за косата и ноктите?:)
С какво се занимаваш?



Тема Re: много си веща... :)нови [re: brumbi]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 14:07



Zhdravei Brumbi,

Patila sym s kosata i zha tova zhnam zha kosta mnogo.
Otdelno sym karala dosta kursove, kym koito vlizhat Frizhiorstvo, Kozhmetika, Manikiur , Pdikiur i Masazi klasiceski na tsialo tialo.
Manikiur i masazi sym praktikuvala, zha tova imam i s noktite opit. Frizhiorstvo sym praktikuvala samo na glavite na hora koito ne biaha v systoianie da si plastat izhobsto, a takiva imashe dosta no tuk ot poslednite 5g. osven na priceskata na syprugyt mi ne sym se izhiavaivala i mi lipsva vece byrzhinata i pohvatyt (rutinata) koiato predi imah
Pri tova ne sym i tolkova mlada
Iavno i zizhneniat mi opit si okazhva vlianie.

V momenta se zhanimavam s mentalen trenig, numerologia i lecenie s alternativni metodi ili taka nerecenite oste babeshki retspti

Zelaia ti vsicko hubavo Brumbi!



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 21:03



Здравей, Елза!
Забавих се с отговора, защото това, което споменах за брадавиците го имам като спомен и изчаках да говоря с майка ми, за да знам какво да ти пиша. Аз бях дете, може би 3-ти, 4-ти клас, по пръстите на ръката ми отстрани и отгоре имаше няколко брадавици. Доста големи. Хем беше грозно, хем ми пречеха. Знам, че майка ме заведе при една баба и тя натри брадавиците просто с пепел. Моите спомени обаче се оказаха малко неточни. Това за пепелта е точно така - трябва да се натрият брадавиците с пепел, но само дървесна пепел - друга не ставало. След това бабата е казала да си мия ръцете в коритото, където пият вода кокошките - нали знаеш, по селата има такива "кокоши корита". В течение на няколко дни всичко е изчезнало.На мен ми е останал само спомена за пепелта.
Мога обаче да ти кажа това, което преди три години лично аз изпробвах успешно. Съпругът ми имаше брадавица на врата, която доста му пречеше. От тия, малко по-дългите, не съсвсем плоските брадавици. Бях чула отнякъде, че се лекуват с мляко от смокини. Като откъснеш още зелената смокиня, излиза мляко. Натрих брадавицата няколко пъти в продължение на час с това мляко. Вечерта мястото около брадавицата се зачерви, започна да му щипе. Даже се притесних по някое време. Но на сутринта нямаше и помен от брадавицата. Ако не знаехме точно мястото - нито той, нито аз бихме могли да кажем къде е била въпросната брадавица.
И досега нова не се е появила.
Само нямам представа дали е валидно като въздействие за всякакъв тип брадавици, защото знам, че има различни.

Благодаря ти много за рецептата за ноктите . От утре щи я пробвам. После ще пиша.
Поздрави от мен засега.
Ивона



Тема Re: Blagodaria ti Ivonaнови [re: Ивoнa]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 21:24



Zhdravei Ivona,

Mnogo Ti Blagodaria,
ce mi napisa retseptata !
Ste si ja zhapisha nepremenno i pri slucaj na nuzda ste se probva

Oste vednyz mnogo ti blagodaria !

Zelaia ti vsicko hubavo Ivona !
i
Priaten wikend !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Ивoнa]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано23.05.03 00:19



а къде мога да намеря смокини в София?Или по-точно това бялото,което изтича,когато плода е откъснат?

Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: мaлka тъпa фeя]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 18:44



Нямам представа, феичке.
Аз тоя номер го направих в Балчик, по морето почти във всяка къща има смокиня. За София, честно казано - не знам. Може би някой, който чете, има идея и ще ти каже. Не зная дали някъде по вилните зони около София не би могло да се намери. Ако не - командировай се за морето, то и без друго летният сезон идва.
Поздрави от мен.

Ако Елза чете, искам да й кажа, че рецептата за ноктите е СТРАХОТНА!! Благодаря!



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Ивoнa]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано24.05.03 00:08



Ау,аз миналото лято бях в Балчик за 15-ина дни на море, ама като не я знаех тая рецепта да я приложа.Нищо де,пак ще отида.А това бялото,което изтича от клона ли е или от самия плод?Леле,колко съм неграмотна..

Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: мaлka тъпa фeя]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 14:25





Zhdravej Malka Feia,

Postingyt ti me razhveseli-)))))

Triabva ti tova, koeto kape ot Smokiniata sled kato ja otkysnesh, edin vid kato mliako izhglezda.
Smokini ima v Plovdiv(v staria grad) i Plovdivsko. Po moreto, i po Petricko, Sandanski. V Sofia popitaj v Botaniceskata gradina, bi tirbvalo da imat 2-3 ekzhempliara. Pone 1 dryvce mislia ce ima srestu Muzhikalnia teatyr kydeto beshe staroto miaslato na botaniceskata gradina, no ne sym 100% sigurna. Pone predi nikolko godini imashe, sega dali go ima nezhnam, zhastoto ne sym si v nashensko i ne sym minavala ot tam pone 2-3 godini.

Zelaia ti vsicko hubavo Malka Feia !



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Elsa]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 10:36



Мила Елза,
и рецептата ти за ноктите се оказа много добра. След една седмица "лимонено третиране", ноктите ми станаха здрави, розови и като че ли имат повече гланц. Въпросът ми е - след тази една седмица каква е процедурата нататък? Сигурно трябва да се прави на определени периоди. Ще ти бъда благодарна за всякаква информация.
Поздрави от мен.
Ивона

П.С. Ти в кой край на света се намираш? Ако не е тайна....



Тема Re: Blagodaria na Delfinнови [re: Ивoнa]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 13:19



Zhdravei Ivona,

Ami povtoriene na 1-2 protseduri, kogato usetish ce noktite pocvat da praviat problemi. No edin pyt napraveno kakto triabva, mi se slucva v godinata da go pravia s 1 limon 2 dena i e tova
Da ne zhabravia kak e retseptata de.
Ne tajna namiram se v Shveitsaria. Zha neia dyrzava ima dosta vitsove. Edno vreme ne viarvah i reshih da proveria licno, no maj se okazhaha pravi

Zelaia ti vsicko hubavo Ivona !



Тема do elsaнови [re: Elsa]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 13:07



Hi Elsa,prochetoh che jiveesh v Schweiz.mnogo te molia kaji mi kak bi triabvalo da se kazva teleshkia djolan na nemski.az se namiram za momenta v avstria i ne mi se chaka do kato se vurna v sofia.shte ti buda mnogo blagodarna!!!!!pozdravi



Тема Re: do elsaнови [re: lna]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 13:46



Zhdravei Ina,

triabva da tyrsish :
Rindhachse; Kalbhachse.
Tuk im kazhvat Knochen Mark, no tova e na shweitsarski dialekt.
V marketite gi ma po 2 obiknovenno, no v mesarnitsa( Mezgerei)
Ne te syvtvam da si go pravish v Avstria, zhastoto nestata s Luda krava ne sa otshumeli. Po dobre si go napravi v nashensko. Nashenskite zivotni ne stradat ot taia bolest, poradi lipsa na sredstva zha him smeski.

Zelaia ti vsick huavo Ina!



Тема Re: do elsaнови [re: Elsa]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 14:59



Blagodaria ti mnogo Elsa:-))vuv viena sum vijdala mnogo produkti s teleshko i t.n..kaimata im sushto e smesena i ne sum ostanala s vpechatlenie che mnogo gi e strah ot luda krava.no shte poslusham suveta ti za bulgaria.makar che edva se sdurjam:-)))

shte pisha otzivi..

Ina



Тема Re: do elsaнови [re: lna]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 13:21



Zhdravei Ina,

azh samo spodelih potentsialna opastnost, zhastoto ja ima makar da ne se govori vece zha tova siakysh otshumia.
Ne bih iskala zharadi retseptata da se razhboleesh, ako se sluci da upotrbish mozhycen kokyl ot bolno zivotno zha koeto ne biha ti kazhali poradi tova ce navsiakyde se gleda da ima oborot-prodazba.
Ta misylta mi beshe riska da se svede do minimum.

Zelaia ti vsicko hubavo Ina !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.