Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Cheren drobнови  
АвторMyra (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 02:32



Znaete li neshto za pochistvane na cheren drob ot toksini?



Тема Re: Cheren drobнови [re: Myra]  
Автор huanji ()
Публикувано14.04.03 13:53



Тези дни говореха за това в една тема в клуб "Йога".



Тема Re: Cheren drobнови [re: Myra]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 16:55



Рецептата на Востоков със зехтин и лимон е всъщност стара йогийска техника и е много полезна. Ама запомни и още едно важно нещо: Не спреш ли да замърсяваш организма си с преработени и отровени храни, никакви очистителни техники няма да ти помогнат съществено, а само временно.

300гр мед
300гр.зехтин студено пресован
300 гр. прясно изцеден сок от лимони
Всичко това се убърква с пасатор или миксер докато стане на пяна(крем) и се приема в рамките на 24 часа, като през цялотот време се пие много минерелна вода и не се яде нищо друго. За целта човек трябва още предишният ден да си е прочестил стомаха с лека храна(напремр пюре) и много минерална вода хубаво е вечерта да се изчисти и с клизма. А в денят в който се према тази смес е добре да си почива в къщи и ако се почувства слебост да си полежава.

Успех !



Тема Blagodaria Vi! Blagodaria ti Elza !!нови [re: Eлзa]  
АвторMyra (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 22:05



Blagodaria ti mnogo Elza za rezeptata.Az prochetoh podobna v Tibetska medizina, no tam se iiziskvashe 3 dni da budesh na sok ot iabulki, i sled tova na tretia den vecherta se pie sushtoto kolichestvo zehtin i limoni bez med. Zaduljitelnoto uslovie e predi tova da si ischistich chervata mnogo dobre za da ne se poluchi natraviane, kato za zelta pone edna sedmiza si na olekoten rejim na hranene i si pravish ejednevna klizma.Vsichko e mnogo dobre....samo tazi pusta klizma , Dali niama niakuv nachin da si prochistish chervata ne s klizma, a s neshto koeto da piesh.....?izviniavam se ako vuprosa mi e glupav, i az ne moga
da si obiasnia zashto imam takova vutreshno suprotivlenie kum klizmite.
Iskam oshte da ti kaja, che s mnogo goliam interes cheta tvoite postingi v klubovete i sum ocharovana ot rezeptite, koito spodeliash.
Maika mi napravi kostnia mozuk i e bezkraino dovolna, blagodaria ti i ot neino ime.
Radvam se che te ima i Bog da ti dava mnogo zdrave i dulug jivot .
God bless you !!



Тема Re: Blagodaria Vi! Blagodaria ti Elza !!нови [re: Myra]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 14:35



Здравей Мира,

Няма за какаво да ми благодариш,
удоволствието е мое ако съм могла
да ви бъда полезна.

Имам си принцип,
че знанията не са за единици отбрани хора.
И ако човек нещо знае и е изпитал резултата,
е хубаво да казва и споделя с други хара
имащи подобна нужда, за да може същият
този човек когато е в нужда, също да
срещне човек който знае и му помогне по неговият проблем.

Сега относно клизмата.......ммммм,
да не е от най-приятните неща.
Въпросът ти хич не е глупав,
мого биха се стеснявали да го зададът от срам.

Аз ще ти кажа кой трик ползувам аз-
защото и аз не ги обичам клизмите ама хич,
макар да са нещо много полезно
Минавам 3 дена на резтоварващ режим,
като последните 2 взимам английска сол.
Е не е вкусна и си притичквам често до 00,
но ми и по приятно от клизмата.
Макар да се твърди че не изчиства 100% както клизмата,
според мен върши работа.

Блогодоря Мира за хубавите пожелания !
Пожелавам ви да ви се връща с десетократна сила !

Желая ти на теб и на майка ти много Здраве и много Късмет!!!



Тема Още един метод:нови [re: Myra]  
Авторstudious (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 09:01



В книгата на Григорий Малахов "Уринотерапия" има една друга, по-сложна за изпълнение, но и по-ефективна рецепта, която не помня - потърси я там. Моя приятелка, която никога не е имала оплаквания от черния си дроб, но е привърженик на природосъобразния живот, я е правила два пъти и има изумителни видими резултати - изхвърлила е чернодробни камъни, каквито всички май имаме, /нали черният дроб е нашата лаборатория за обезвреждане на токсините, които щедро си вкарваме по какъв ли не начин в организма/ кожата й стана като на бебе, имам предвид тен и нежност, изчисти се акнето, дори погледът й се промени. Успех!



Тема Re: Още един метод:нови [re: studious]  
АвторMyra (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 10:58



da ne triabva da piesh urina??....Shte ia potursia tazi kniga, balgodaria ti



Тема Re: Още един метод:нови [re: studious]  
Автор huanji ()
Публикувано17.04.03 22:23



Ще я разясниш ли?



Тема Ще потърся в книгите и в понеделникнови [re: huanji]  
Авторstudious (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 08:50



ще ви го постна тук. Не се пие урина, но доколкото си спомням, се правеха клизми с нея.



Тема Re: По Малахов [re: studious]  
Автор RAYAR ()
Публикувано18.04.03 13:22



В уринотерапията е дадено по-малко за пречистването, отколкото в книгата на Г. Малахов "Пречистване на организма". Дадени са няколко варианта на пречистване. Основното е , независимо кой орган пречистваш, че трябва да започнеш от дебелото черво. Аз сам го правил 37 дни с мочегон, по схема. Мочегон е 1/4 преварена прясна (до 24 часа) урина. Започваш с клизма от 50 гр. мочегон, през ден - 100 гр., 150 гр. и така до 500 гр. Задържаш от 2 до 4 дни и пак обратно (през ден падаш с 50 гр.) Излиза много слуз и паразити. Освен клизми някои пият английска сол, други правят шанк паранкшалана - жеста на раковината. Но най бързи и удобни са клизмите.
За черния дроб е дадено много подробно в книгата. Но след прочистванията кожата ми се опъна и стана пухкава като на бебе, бръчките намаляха, гъвкавостта се увеличи, тотално се промени хранителния ми режим (спрях да ям не само тесто, сладки, хляб, но и сирене, кашкавал, млека, яйца и др.) Започнах да внимавам за всяка хапка храна, която приемам.
Излизат много зелени билирубинови камъни, меки като пластелин, нагар и мръсотии. Паразити. На деня след прочистването се чувствам много слаб. Не мога да се натоварвам физически ден, два.
Ще го правя всяка година, защото съм доволен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.