Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Анастасия-книги в IN BGнови  
Авторlnga (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 17:47



За тези които се интересуват от темата - всички книги ги има на български преведени от трудолюбиви и ученолюбиви пчелички, за което и аз им благодаря
Четете и споделяйте

www.spiralata.goto.bg/bul.html
www.viavita.net/books/mistika.htm



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: lnga]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 19:22



Има ги също така и в

. Какво да споделяме? На мен мозъкът ми шупна като бира след като прочетох тези книги. Препрочитам ги по няколко пъти и се мъча да открия някакво слабо място, някаква лъжа. Не мога да открия такава. Като си помисля - оказва се , че светът е толкова заблуден и върви към задънена улица, към собствената си гибел. Трябва да се направи клуб Анастасия. Във Виавита има някакъв клуб, но там май е много умряло положението.



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: Cтeфaн]  
Авторlnga (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 13:37



Бях по зле след Кастанеда Анастасия е чудесна но в нашия забързан век ...
Къде в България има кедри Знаеш ли ? На гара Пирдоп има но мисля че са ливански.



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: lnga]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 21:16



Боя се, че в България няма такива дървета. Става дума за Pinus sibirica или Pinus cembra var. sibirica. T.e. това са борове (сибирски кедров бор), които нямат нищо общо с кедрите (Cedrus). Иначе обикновени кедри в България има колкото искаш.



Тема Re: Анастасия-книги в IN BG [re: Cтeфaн]  
Автор Дeлфин (търсещ)
Публикувано09.04.03 21:57



А дали обикновените кедри притежават дори малка част от силата на сибирските звънящи? Едва ли! Прекалено е хубаво, за да можеш да се снабдиш без проблем с него...и все пак трябва да има някакъв начин!Аз съм склонна да вярвам, въпреки че звучи невероятно. Но обичам да вярвам в такива неща, това ме кара да се чувствам по-добре!



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: lnga]  
Авторlnga (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:12



На
http://pervoistoki.nm.ru/arhiv/
кедр.htm
има указания за кедрите



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: Дeлфин]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:03



Всяко дърво и всяко едно растение може да служи на човека не по-зле от сибирския кедър. Не знам защо от цялата тази книга сте фиксирали вниманието си единствено върху кедъра. Важното е отношението на човека към растението. В днешно време науката доказа, че има "диалог" между човека и растенията. Растенията реагират на всички човешки чувства. Особено силно реагират на любовта (във всичките й форми). Ако човек обича растенията, те му се отплащат за тази любов по начини за които той не подозира. Четете внимателно книгата. А иначе, аз смятам, че в България има стотици растения, които могат да служат на човека не по-зле от сибирския кедър. България е такава земя, с толкова много "силни" места, с толкова разнообразни растения по нея, че едва ли е възможно ние българите да сме останали ощетени в нещо. В Сибир има 1 /10 или 1/100 от растителното разнообразие на България. Ако в сибир един човек може да ползва за храна 300 растителни вида, то тук могат да се ползват 3000 вида. Нашите прадеди са използвали почти всяка тревичка за храна. Важното е не да се нахраниш с някое растение или с нещо си. Важното е да вкусиш от всичко което е годно да го сложиш в устата си в дадения момент, на дадена територия. В точно определен момент различните растения притежават полезната за човека енергия и не трябва нито да се консервират, нито да се съхраняват, нито пък да се форсират за ранно производство в оранжерии. В точно определен момент растението е натрупало от общуването си с космоса, от планетите, необходимата за човека енергия и човек трябва с интуицията си да усети кога какво да вкуси. Това, което може всеки човек да направи без да му коства много , е да си отгледа от семка плодни дръвчета. Колкото по-разнообразни - толкова по добре. Казвам от семка защото по този начин най-добре се създава връзка между стопанина на дръвчето и самото дръвче. Нищо че няма винаги да се получи сортово растение. Сортовете, които ядеме днес нямат нищо общо с истински качествените растения. Засега толкова. Друг път ще продължа.



Тема Re: Анастасия-книги в IN BGнови [re: Stefan]  
Автор Дeлфин (търсещ)
Публикувано12.04.03 01:38



Разбира се, че е така! Просто като писах горния постинг бях още в началото на първата книга и току що прочела за тези кедри...та това е толкова маловажно в сравнение с останалата информация! А и наистина някак усещаш, чувстваш се страшно добре докато четеш! Съжалявам, че живея в блок, така ми се иска да си имам дворче и детето ми да расте далеч от тази мръсотия!
Аз и сега имам много цветя, но реших да посадя и някакви зеленчуци, които да давам на бебето си
Странно е, че точно когато започвах книгата взех дъщеря си(на шест месеца) и заедно обиколихме всичките цветя вкъщи като и обяснявах кое какво е и слагах малката ръчичка да ги гали. Почувствах се много добре и после, като прочетох съветите на Анастасия направо настръхнах, сякаш още със започването на книгата съм възприела някои вибрации!



Тема Re: !!! Анастасия-книги в IN BGнови [re: lnga]  
Авторзakoнa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 22:21



ТЕЗИ "ТРУДОЛЮБИВИ" ПЧЕЛИЧКИ ОПРЕДЕЛЕНО НАРУШАВАТ ЗАКОНА ЗА АВТОРСКОТО ПРАВО, ЗА КОЕТО ЩЕ ИМ БЪДЕ ПОТЪРСЕНА ОТГОВОРНОСТ!



Тема Re: !!! Анастасия-книги в IN BGнови [re: зakoнa]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 14:35



ОТНОСНО ПЧЕЛИЧКИТЕ !!!

ЗАЩО СМЯТАТЕ ЧЕ В РУСИЯ ИМАТ ПРАВО ДА ИЗДАВАТ КНИГИ БЕЗ ДА ПЛАЩАТ ПРАВА И ДА ПРАВЯТ САЙТОВЕ С МАТЕРИЯЛИ ЗА КОИТО СЪЩО НЕ ПЛАЩАТ ПРАВА, А АКО В БЪЛГАРИЯ ПУБЛИКУВАМЕ НЯКОЙ ТЕКСТ ОТ РУСКИ ЗАПОЧВАМЕ СЪС ЗАКАНИТЕ ?!!!

НЕКА СЪМ ЯСНА!
МАКАР ДА НЕ ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ,

АКО НЯКОЙ СЕ ОПИТА ДА НАПРАВИ НЕЩО СРЕЩУ ХОРАТА ПУБЛИКУВАЛИ МАТИРИАЛИТЕ ЛИЧНО АЗ ЩЕ ПРЕДПРИЕМА МЕРКИ СРЕЩУ ПОНЕ 3 ИЗДАТЕЛСТВА В РУСИЯ, КОИТО ЗНАМ ЧЕ ПРАВЯТ ПРЕВОДИ И ПУБЛИКУВАТ БЕЗ ДА ПЛАЩАТ ПРАВА.
ДА НЕ СТАНЕ МЪЧНО НА НЯКОГО ПОСЛЕ?!

А КЬТО СЕ ОПИТАТЕ ДА ПЛАШИТЕ С МЕГРЕ И АСОЦИЯЦИЯТА МУ, ЩО ОПОВЕСТЯ НЕЩАТА НА ЗАПАД, НЕ СЪМ УБЕДЕНА ЧЕ ЩЕ ВИ СЕ ХАРЕСА ПОДОБНО НЕЩО ОБАЧЕ.

И НА ЗАПАД ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ ДАЛИ АНАСТАСИЯ НЕ Е САМО ЕДИН ПЕРСОНИФИЦИРАН ФАРС, ЗАЩОТО НЕ СЕ ПОЯВЯВА НИКЪДЕ ОТ ПЛЪТ И КРЪВ. В ТОЗИ ЕТАП НА ПОДОБНИ КОЛЕБАНИЯ НЯМА ДА Е ОТ ПОЛЗА ЗА МЕГРЕ ДА ИЗБУХНЕ ОЩЕ ЕДИН СКАНДАЛ. САМО ПРЕДУПРЕЖДАВАМ

ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО ХУБАВО !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.