Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 08.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ШИПОВЕнови [re: Eлзa]  
Авторdrakat (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 11:45



zdravei elza.iskam da probvam tvoiata recepta,no kravnoto na ba6tami postoiano e visoko i se pretesniavam.problem li e tova za tozi kompres.blagodaria predvaritelno



Тема Re: ШИПОВЕнови [re: Eлзa]  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 22:13



Zdravei Elza,bi li mogla da mi kajesh tazi smes s naftalina podhodqshta li e za shipove na kraka. Pitam te zashtoto bashta mi ima golqm problem s desniqt krak i ne moje da go izpolzva palnocenno,napravo kuca.



Тема Re: ШИПОВЕнови [re: kacaндpa]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано05.12.08 23:26



Гимнастиката на петимата тибетци

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: ШИПОВЕнови [re: kacaндpa]  
Автор miravictory ()
Публикувано08.04.10 14:29



До Елза:
Здравейте Елза!
Интересувам ме рецептата за шипове може ли да се приложи и за така болезнените и неестетични кокалчета на краката? Нали топи шиповете........



Тема Re: ШИПОВЕнови [re: miravictory]  
Автор sunny_sv (непознат )
Публикувано05.07.11 12:55



Здравей Елиза прочетох всички постове относно твоята рецепта и искам да помогна майка ми с нея. Преди ден и казаха, че има шипове в кръста. Но дали може да се прилага на човек с високо кръвно и проблеми със сърцето. Такова запитване имаше и от друг посетител, но нямаше отговор.

Благодаря предварително! Дано имаш време да ми отговориш.





Тема Re: ШИПОВЕнови [re: Eлзa]  
Автор dachoni (непознат )
Публикувано18.09.12 15:10



ima li njakoi, koito naistina da se e otarval ot problemite na shipovete na vrata 4rez taja rezepta s naftalina kato glavobolie, svetovartez, shvastane namuskulite na garba, pisak v ushite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.