Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос към разбиращите от енергии  
АвторTen (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 07:11



Здравейте,

Аз не съм се занимавал с медитации и освен няколко популярни статии не съм чел друго по вълроса Но от известно време установих две неща които малко ме смущават
1.Мога да влияя на харата с мисъл Като става така представям си дадения човек и запачвам да събирам в себесе отрицателна емоция примерно гняв когато се събере достатачно представям си дадения човек много ярко пред себе си малко по високо от мен и се освобождавам от енергията /прилича на душевен крясък/ повтарям това 2-3 пъти След това забелязвам че някои хора стават като болни други започват да ми се извиняват непрекъснато за незначителни неща други стават агресивни към мен и около 30% не реагират никак Най успешни са сеансите ако се правят между 2 и 4 часа през ноща
2.Второто прилича на телепатия но не чувам думи а усещам силни чувства насочени към мен например ,амраза-за час от секундата чувствам замайване и след това всички мускули потреперват сякаш ми е студено ,любов-замайване и приятна горешта вълна ,мъка-еуфория сякаш съм пил алкохол. За 6 години съм срещнал само един човек които излъчва толкова силно че едвам запазвам равновесие всички останали излъчват долу горе с еднаква сила. Не зависи от това колко далече се намира додения човек.

Та въпроса ми е всичко това аз ли си го внушавам или съществува наистина или ми се е разхлопала дъската



Тема Re: Въпрос към разбиращите от енергиинови [re: Ten]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано23.11.02 13:23



здрасти, не ти се е разхлопала дъската, това което си мислиш че правиш е реално в някаква степен.

не бива да го правиш хаотично и неосъзнато - прочети повече по въпроса.

що се отнася до чувствата - надявам се, че правиш разлика между чувства и емоции.

емоциите можеш да ги почувстваш с корема си, като дърпане, натиск, понякога и като болка.


чувствата се приемат или излъчват през духовното сърце, аз лично не чувствам нищо физически, освен когато не съм задържал свои чувства или емоции и тогава сърцето ме боде или прескача /за това си има и стандартно медицинско обяснение мисля/.

мисли се приемат или излъчват чрез третото око - там нямам опит засега.


пак казвам недей да правиш "сеанси" преди да си сигурен какво точно правил или обстоятелствата не са ти го наложили.


когато съзнателно приемам чужди емоции през коремната област /налагало се е 4-5 пъти/ после връщам енергията обратно през духовното сърце /чрез любов/. чел съм че трябва болната енергия да се пречисти през теб и да се върне в по висока чакра.

ако я задържиш е опасно за теб, ако я изхвърлиш без посоки е опасно за пациента.

само мнение. не го приемай прекалено насериозно...


Тема Re: Въпрос към разбиращите от енергиинови [re: Ten]  
Автор · ()
Публикувано23.11.02 19:12



може да погледнеш тук






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.