Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема къде си, Owlbear  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.12.19 12:33



ей, скри се .
идват интересни времена.
5 х 12 години по китайския календар.
нова епоха, нови хора.
като си помисля, преди 60 години е било 1960 година.
до 2020 - направо сме излетели в нАуката и Космоса.
сега кво следва, твоите приятели от Изтока със сигурност знаят.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.12.19 21:22



Сърчо, мерси, че си се сетил за мен.
Честита нова година, пожелавам на всички просветление, възнесение и каквото там си пожелаят в тая реалност или в горната.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано09.01.20 11:17



хората са се разлетели във всичките четири посоки.
като стане напечено и се скриват.
ся, който каквато там религия си харесва, да му е честита.
какво значение има как се казва твоето лично божество.
стига да ти върши някаква работа , дори напълно илюзорна.
някои хора си имат лични шамани, други направо са се скатали в по горна реалност, кво толкова, стига да им е пълно в лявата част на торакса.
нали така.

обаче - преминаването явно е стопирано, щото като гледам как гори Земята и нещо не ми се връзва картинката с по горни измерения и прочие красоти.

ени хора, наричащи себе си шамани, се събраха , като гореше Сибир.
около 30 шамана, не повече.
поискаха ясни граници на пожара, в смисъл- сателитни карти ли ще са, географски карти ли ще са , няма значение.
после след обсъждане на картинката, взеха, та пяха , провеждаха си ритуали, биха си шаманските барабани и оооооооооо, чудо !!!
заваля дъжд, и то точно над тези, горящите територии.
и пожара постепенно затихна и угасна.

ся, като гледам Австралия, и ми става направо тъжно.
обаче- не ти ли прави впечатление, че нито един от аборигените , първо не е пострадал, второ- тия нямат ни най малко намерение да помагат и да си угасят сами пожарите.
що така, бе Миме ??
нещо са набрали на приходящите бели хора, дет се мислят за безсмъртни.

ндааа

интересни времена ни чакат.

кво мислиш ??

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.20 21:09



Аз мисля, че гледам кино на реалност, която всъщност не ме засяга. Ще свърши филма и ще си ходя дома. Вече и без това ми е писнал.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.20 11:34



от няколко дена, след лунното затъмнение на 10 т.м., чета, че на самия 10 хората са станали особено чувствителни, в смисъл, някои съвсем откровено си плачат, други ги наляга някаква тъга, копнеж ..
всеки споделя, че изпитва необясним копнеж да се върне " у дома", където и да е това, но определено не е мястото, където е в момента.
мястото, където сме в момента, не е нашия дом, защото ако беше така, то ние щяхме да знаем това със сигурност.
всеки е абсолютно убеден, че някъде има място, където е бил заобиколен със хора, които го обичат безусловно, чувствал се е защитен и абсолютно щастлив.
пълен до горе, както му казваме ние, старите.

така че твоето настроение е напълно в унисон с настроението на хората, минали по нагоре по спиралата.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.01.20 14:37



мдам, от известно време бая народ плаче, аз самата не плача, просто не мога да роня сълзи, или се ядосвам, или нещо друго, но без рев...е, преди няколко месеца се скъсах от рев, и то дълго време, повече от месец, е така, седя си и изведнъж рев...
А съм забелязала, че аз като мина през нещо и след време масово почва рев от същото. Това, впрочем, съм го забелязала някъде 2004 или около. Тръшках се аз, тръшках се не помня за какво, мина време, няколко месеца, и хоп - почнаха и другите от Кастанеда да се тръшкат от същото, воглаве со Сърча.



После пак ми се е случвало на няколко пъти, през каквото мина, сякаш пъртина проправям.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.01.20 11:13



кхм , кхм

щастливка си ти, можеш да плачеш.

никога не се ядосвам за неща, за които няма да си спомням след 6 месеца.
минаваме на ново ниво, просто нещата стават по ясни, също че някакви идеи или картини изплуват от мъглата на съзнанието ни.
БТВ, знаеш ли, че е доказано, че мозъка ни взема решения , 30 сек. преди те да " допълзят" до съзнанието ни ?
ей така, някои си взема решение , показва ни го и ние после можеш само да се съгласим с него, щото си мислим, че това е наше .
гадост, а ?

при теб нещата са долу горе ясни- приела си се за първата от новото преминаване и това ти дава някаква псевдо сигурност.
ако се заровиш в нета и четеш активно поне на 3 от най популярните езика, ще видиш, че си една от многото нови осъзнати.

обаче !!!!
както винаги - това какво ти носи лично на теб и с какво ти помага да израснеш ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.01.20 23:19



Ми аз чета на три езика, даже почвам на четири.


Всъщност на два вече, щото на български почти не чета.
И пет пари не давам за никакво израстване. Отпреди няколко години ми е така. Изведнъж ми се появи мисла, която очевидно не е моя, озарение такова, че занапред нищо не е по-важно от това да се чувствам спокойна и щастлива. Бая ме озадачи, но оттогава работя по тоя въпрос, а не работя по въпроса с израстването.

На горното ниво не се минава, според новото ми осъзнаване, със зор, ами като си релаксиран, спокоен, доволен и т.н. Както казва Абрахам - Не може да има щастлив край път, изпълнен със страдания.
Както казва Ошо - Бъдещето идва от днес, няма от какво друго да дойде.
Както казва Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: къде си, Owlbearнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано08.03.20 10:50



С появяването на социалните мрежи все го разглеждам, че дира вече не се ползва особенно. Съответно е лесно човек да се подведе, че каквото си писахме тук не се чете. Някак предишните теми доста добре напомниха, че ние докато си пишем, народа чете и се нерви.

Това че се нерви го разбирам, писал съм години из български форуми, а тук често приемаме всяко различно мнение като лична обида. На запад е доста различно, а на изток още повече.

В международните форуми към източните системи, всички ценни преводи, принципи и разчитание обикновенно са невидими за нови потребители. Трябват години човек да се докаже във форума за да му се даде достъп до това.
Всеки от нас тук си споделяше отворено - това е добра идея, но както се видя, има причина да се избягва.

В дира всичко се вижда от всички и аз лично мислех, че вече горе-долу никой не чете, само ние сме останали в сравнително напусната среда. Пък се оказа че не е така.

Та писането тук става грешка, май беше и преди, ама нямаше как да знам.

Продължаваме нататък, може да се засечем пак из източните системи, доста проекти свързани с това правим в момента, предимно на международно ниво, но ако се появи интерес в България гледам да помагам и там.

Ама за сега, от тук се оказа, че не е добра идея, не си говорим само ние, има един тон маймуни на всеки клон и с нищо не им помагаме, което прави нещото безсмислено. Със сигурност всеки от нас е доста по ценен в друга среда, всяка логика предполага да си стоим там.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.