Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 06.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Спя,нови [re: silver.moon]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано10.05.17 21:58



нямам избор. Очите ми се затварят и се предавам.


Имам идея, как да нямам. Душата ми плаче без да мога да обясня защо. От опит знам, че това се случва, когато си тръгват масово души от Земята.



Тема Re: Шуманов резонанс 8 майнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.05.17 22:50



То оцеляването зависи от изчистването, а изчистването става с процесинг.


Да си дойдем на думата.
Всичкото минало, целият акаш, цялата опитност от всичките животи излиза отгоре и плаче да бъде изчистена.
Аз де цял живот се чистя като кокошка перушината си, пак изнемогвам от мърсотия, избликваща отдолу.
Честно, айде да се свършва, пет пари не давам къде ще заминавам, ама то тук вече се не издържа...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Именнонови [re: Kaily]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано11.05.17 10:17



Кошмарът е тук, а не някъде другаде. Скоро казвах на мъжа ми колко съжалявам че съм се върнала да довърша нещата, които ми бяха показани. Ако знаех, че ще бъде толкова трудно, щях да си остана от другата страна.





Тема Re: Шуманов резонанс 8 майнови [re: Kaily]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано11.05.17 11:51



Аз де цял живот се чистя като кокошка перушината си, пак изнемогвам от мърсотия, избликваща отдолу.

добро сравнение.... тоя път го усетих само като ментална конструкция....както казват запознатите - не е станало по-лесно, просто си по-силна....

Честно, айде да се свършва, пет пари не давам къде ще заминавам, ама то тук вече се не издържа... като изключа една атака на 5ти, която няма общо със смяната на коловозите нещата за мен са си обичайните .... то от септември миналата година не е спирало та нищо ново под слънцето....свиква се или се рестартира.... все е печеливша ситуацията



Тема 15 май ??нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.05.17 18:41



Тия к*пелета от ЦЕРН виж кво ни мислят.

На 9 май 2017 г. Европейския център за ядрени изследвания (CERN) бе задействан нова линеен ускорител на протони – LINAC 4, чиято задача е да подобри ефективността на Големия Адронен Колайдер.

Според съобщение за пресата, за изграждането на това 90-метрово устройство, което може да ускорява елементарни частици почти до скоростта на светлината, са били необходими десет години. Новият инжектор на протони заменя LINAC 2, пуснат в експлоатация преди четири десетилетия. LINAC 4 може да ускорява лъчи с отрицателни водородни йонни до енергия от 160 МеV. Това е три пъти повече от неговия предшественик.
те планират да пуснат Големия адронен колайдер на максимална мощност и да се опитат да „отворят вратите към паралелен свят.“



да увелича часовете за медитация или направо да се скрия в някоя пещера, направо се чудя.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: 15 май ??нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.05.17 19:45



На мен преди малко почнаха да ми треперят краката, не мога да стоя, всичко ми трепери отвътре...и една приятелка ми пише във фейса, че нещо се почвало пак, не можела да си контролира крайниците и ходела като замаяна....

Дали са хора, дали е планетата, не знам, ама не е приятно хич.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 15 май ??нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.05.17 20:31



не знам, имам усещане за опасност, но не мога да я локализирам.
усещам свръхнапрежение , дори моите любими птици усещат, че нещо става и се държат абсолютно неадекватно.
Рязко се увеличи броя на хората, оплакващи се от замаяност, треперене, виене на свят, припадъци..
говоря ти за последните две седмици.
та, аз смятам да засиля медитацията и да правя мудри.
музиката вече не ми помага, по скоро ме дразни.. най вероятно е свързано по някакъв начин с повишение резонанс.

пълна каша.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: 15 май ??нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.05.17 21:56



Е аз пък имам усещане за защитеност, в последните месеци, все едно баща и майка бдят денонощно над мен. Акълът ми се включва отвреме навреме да ми обяснява, че никой не ме защитава, че детството ми е отдавна отминало и ония любящи, силни и бдящи родители сега ги няма и съм сама като палачинка между звездите.
Обаче това усещане остава, даже на 26 април си спомням точно изведнъж ми се появи усещане, че не някой друг, а моето бъдеще аз се включва и бди над мен с много по-голяма любов и всеотдайност, отколкото родител би могъл да го прави...

Та нямам никакво усещане за опасност, а непрекъснато усещане, че трябва да се успокоя, да се кротна и нищо да не правя. Всяко семенце за начинание ме стресира извънредно и вади от равновесна точка. Седя като медуза и се поклащам на вълните и всичко останало не става или се разпада...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Точно таканови [re: Kaily]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано13.05.17 08:24



Все някой трябва да дава усещане за мир и спокойствие. Кой, ако не ние.

Мъжът ми ме кара да си намеря работа вместо да се мотая по цял ден у дома, а аз му казвам, че имам най-важната работа в момента - спасявам човечеството.



Тема Re: 15 май ??нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано13.05.17 08:49



усещането за опасност не е отправено към мен лично.
усещането е за нещо наистина глобално.
защо шефа на една космическа организация рискува живота си, при това според мен съвсем съзнателно, за да ни предупреди ?
желанието да се кротна и да се нося по вълните при мен е от една година, обаче е неосъществимо.
има хора, които се включиха активно и поизчистиха мръсотията, носеща се над Земята.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.