Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано02.05.17 15:00



Десетилетия назад, ако човек е искал да получи писмо от чужбина, то първо е пристигало в столицата. От там се е сортирало и ако той живее в далечно и забравено селце и може да получи до себе си.

Така разглеждано, чакрите са столицата, пътищата свързващи тях до чужбина и столицата до селцата са канала.
Можем да кажем, че ако слушаме ченълинг от чужбина, за да осъзнаем думичките трябва да се докоснем до висшият аз/столицата, защото потока от там идва. Първо пристига в чакрата, от там се пуска надолу.

От тази гледна точка посланието минава през висшият ни аз, висшият ни аз говори вместо Башар, но той ни разказва, какво казва Башар. Директно послание от самата чакра/столица би звучало доста различно, както лесно можеш да провериш ако питаш за това в канала си(точка 20-тина сантиметра пред третото око е удобен начин/място за фокусиране при такива въпроси, пък може и в самият канал, което е в средата на тялото с различна големина в зависимост от различни неща)

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.17 01:02



Сефте чувам за точка на 20 см пред третото око, може ли повече подробности. Иначе аз получавам доста инфо директно, но с интензитета на чутото от Башар, Крион и пр. Не може да се сравни... то ако всеки можеше да получава всичко директно, нямаше да има учители и книги.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано03.05.17 14:10



В животите си на Земята се стига до стъпка, в която "закотвяме" част от високите чакри над главата ни в сърцето/гърлото. На практика можем да си го представим все едно взимаме част от канала над главата и го смъкваме надолу като всичкото се събира в сърцето.

След този етап за всичко можем да питаме там, защото душата, която иначе е една педя над главата като чакра, ще е там.
Преди този етап по принцип се дава, че най-удачно е да питаме или над главата където е позицията и преди тази стъпка или пред третото око.
Малко е сложно за обяснение, свързано е с това как работи кундалини и третото око.

На този семинар имаше доста добро обяснение, но семинара беше към 18 часа ако си спомням правилно, тук е извадка от половин час и нямам идея дали ще го обясни тук конкретно.


Това конкретно се води техника, която маите правят, тук е използвана като малка стъпка пред много голямо прехвърляне на картинки от сърцето в света навън.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.05.17 13:51



Schumann's amplitude hitting 110 today. Again recording @ the highest it's ever been.... The Earths Heartbeat is having some interesting palpitations.

110 ??????????
това е на 8 май.
леле, какво става ?

Това е все едно да имаш 110 пулс..

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.05.17 13:56



да, има техники за прехвърляне на енергия от горе ( над главата ти) към която чакра ти е най важна или уязвима или пък ти трябва за нещо специално.
ако ти трябва внимание или супер концентрация , прехвърляш енергия към гърлото .
и т.н.

ако искаш да повлияеш на външни събития , прехвърляш енергия директно към обекта навън, а не я прекарваш първо през твоите чакри.
но това е за майстори.
иначе - когато сме в голяма беда, изведнъж, от само себе си, включваме нещо като бутон вътре в нас и действаме.
само тогава вярваме на тялото си, а не на ума.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Не е толкованови [re: silver.moon]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано10.05.17 14:57



страшно. В продължение на повече от година имах пулс 120 при кръвно 90/ 60 и лекарите се видяха в чудо. На края ме изкараха симулантка, защото състоянието ми не се връзваше по никакъв начин с теориите им, а аз отказвах да се дрогирам с лекарства.





Тема Не обобщавай !нови [re: silver.moon]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано10.05.17 14:58



Аз вярвам на тялото и сърцето си, умът го игнорирам отдавна, но нали се сещаш за каква ме имат околните.





Тема Re: Не обобщавай !нови [re: nbb]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.05.17 15:00



не им обръщай внимание на околните и готово.
и кога ти падна пулса ?
иначе - Шумановия резонанс започва от много ниска честота и постоянно се увеличава.
инуитите твърдят, че Земята " трепери ".
По чувствителните хора също усещат това трептене .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Свикнала съмнови [re: silver.moon]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано10.05.17 15:15



да съм луда, откакто се помня. Това, че не ме разбират и се страхуват от нещата, които казвам, не ме спира.


Правих цялостно пречистване на организма от паразити и токсини в продължение на месеци след като видях, че лекарите не могат да ми помогнат. То и сега не биха ми помогнали, защото търсят причините във физическото тяло, а при мен не бяха там. Земята трепери много отдавна, не е от сега. Аз чувах и звуци, та не мога да ти опиша що изследвания са ми правили на главата през живота ми и така и не откриха причина за припадъците ми. Та да вярвам на ума си ли ?!? Никога.



Тема Re: Свикнала съмнови [re: nbb]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.05.17 15:24



Моите усещания за треперене на Земята са от последното слънчево затъмнение, видимо от нашата страна.
Детокс - добре , но защо си допуснала да се затлачиш с боклуци ?
Всеки трябва да има хигиена на хранене и общуване.
Колкото повече научавам и практикувам, толкова по асоциален ставам.


Просто приоритетите ми са други и те не включват общуване с хора, натъпкани като контейнер за отпадъци с какво ли не.
Това е.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.