Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.17 15:47



Ми аз виждам много реалности и всички те са различни и едновременно верни, в моята реалност земята процъфтява. Така че изобщо не ме е страх за съдбата на света. Знам, че вървим към светлината, изобилието, любовта. Поне моят влак потегля натам и аз съм на него...

Ама е толкова безумно бавно и съм толкова изморена и не съм сигурна аз дали съм спомогнала с нещо за това развитие и изобщо какво съм правила с живота си досега. И какво да правя занапред, докато влакът си върви...

А че народът полудява беше видно още от 2001-2002, просто сега избива на масовост. Ма аз съм на друг влак и гледам от прозореца му, докато преминава покрай лудите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано25.04.17 16:17



За това допринася стабилно фракинга... В един от щатите където е доста популярен, годишните заметресения са скочили "малко".

До 2008 там например са имали средно по 2 заметресения годишно. Като тук считаме всички заметресения над 3-та степен по рихтер, тоест достатъчно силни да се усети. Някъде там започват с фракинга. 2016 са имали 700 за годината, като е така и околните години, а някъде 2014 май беше към 800, което е някъде около 2 заметресения на ден.

Сега хората от там въртят огромни количества съдебни дела за щетите от заметресенията, защото връзката им с фракинга вече се води доказана.

Хубав пример за карма, причина и следствие.
Все пак както и да го гледа човек 700 заметресения годишно си е много... Както го карат не бих се учудил, ако успеят напълно да се съсипят със собствени дружни усилия, би било забавно да се гледа, ако не беше толкова тъжна цялата работа... А там фракинга продължава.

Поне добрата новина е че по-голямата част от Европа има достатъчно разум да избягва такива щуротии.

Ето някакво материалче за това:



SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 25.04.17 16:17.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.17 16:44



Сетих се за един стар виц- ако някой ти каже, че си изпуснал последния влак, отговори му, че има още яхти, самолети и т.н. Тъкмо отгоре ще имаш по голяма видимост .


В моята реалност има апокалипсис сега.
Версия 2.0

Няма да ми омръзне да цитирам Айзък Азимов и неговия Селдън , зает със пси история. Кой може да прогнозира хаоса ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.17 16:51



Няма следствие без причина.

По този повод се сещам за времето на войната във Виетнам, един стар полицай хваща един от демонстрантите, почти дете и му казва следното -
дете, тази война ще свърши тогава, когато някой друг реши. Не си съсипвай младостта за каузи, които не можеш да решиш с викане и плакати.

Та , Италия я люлее почти непрекъснато. Вранча се събуди. Етна си пуши и ври.

Фракинга е ужас, знам.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.17 20:04



Подочувам, че с фракинга не търсят нефт, ми се опитват да давят подземни цивилизации...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.17 20:08



Пък току що свързаха повишения шуманов резонанс с това...
Разправят бил ударил 90 в един момент, края на февруари стигнал 36.
И той причинява излизане на цялата карма и всичко отгоре..та не са даже и лоши същества, които искат да ни убият.
Вибрациите се повишават и ако не се изчистим, заминаваме скоро и апокалиптично... и това важи за все един поотделно, т.е. едни ще прескочат, други ще заминат да се превъртат още 25-6 000 години...

https://www.facebook.com/lauren.galey/videos/10211645725111234/?pnref=story

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.04.17 10:24



да, и аз го гледах това.
90 ШР си е направо крейзи ситуация.
затова масово подлудяваме.

моята болка е друга - гледам сега това синьо небе и се чудя кога ще дойдат самолетите със светена вода, да ни поръсят обилно.
щото от разпети петък до сега не съм видял нито едно самолетче да оставя мазни ,бели следи по небето.
чудя се, кои са тези пилоти, и срещу колко пари носят и пръскат това ?
това е айрозол, и те го дишат, да не би да живеят в изолирана среда ?

ей това ми е проблема.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано26.04.17 11:32



Все още какво точно инжектират в земята се пази в тайна. Правени са изследвания от ентусиасти и знаем че има бензин и един тон други горива, но какво друго има там, нямаме идея... Главата ми не побира как някой е с идеята, че да разрешат такова нещо е мъдро в дългосрочен план... А каква е целта... Ами възможно е, ама не бих се учудил и ако си е просто горива, а мотивацията е алчност.

'щото вътрешната земя е далече, ако това което съм си подредил е вярно от тук няма как да и повлияем. а това което се вкарва при фракинга не е толкова дълбоко надолу, че да стигне реките там.
Ама знае ли човек.

От друга страна то има и воден еквивалент и там е още по-страшно според мене, защото рибите няма как да се оплачат, там с взривове пак търсят по дъното, но корабите, от които се извършват плават непрекъснато вече години и не са спрели да го правят така.

От което комбинирано с другите неща коралите са останали на много малък % от това което бяха, огромен проблем за рибите и всичко друго... Водата вече на Земята се е попрецакала доста, а това са ни емоциите.

Струва ми се че просто са от една страна алчни от друга уплашени, какво ще правят като горивото свърши... Ама то това не е оправдание, състоянието на планетата влияе на физическите ни тела, та съм напълно съгласен, че на Земята ще стане трудно да се остане от много хора(вече върви), което е следващата стъпка, няма начин.

От друга страна и много хора правят различни неща, ето пандите например вече не са застрашени, както и морската крава и други видове... Има и готини неща, но за момента проблемите все още са доста големи.
Интересно време.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.04.17 16:24



за мен не е тайна какво точно пръскат.
знам точно.
въпроса е да го спрем !!
а това не се прави с мълчание и страх, ох, да не би случайно да ни помислят за мръднали!
на очите ми им няма нищо, мога да гледам нагоре, надолу и да ВИЖДАМ.

какъв фракинг, виж по глобално.
Големия Бариерен риф е МЪРТЪВ!!!
рибите ги няма, това, което ядем е отглеждано изкуствено.
Горите изчезнаха.

животните , имам предвид дивите, изчезнаха.

а за фракинга - индианците дакота година и нещо правят протести, строиха палатки, после минаха едни тежки машини и ги смазаха.
това е.
мъни мъни мъни.

докато на хората не им писне и не вземат нещата в свои ръце.

не е интересно време, ужасно време е.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано26.04.17 18:02



А пък от друга страна ако погледнем маите и хопите, всичко това са казали, че ще стане стотици години назад.
И също има че ще става още по лошо напред, горе-долу за сега дават, че ще се появят много странни заболявания от замърсяването, които ще се лекуват трудно.
А напред има още трудни стъпки...

Дали ще можем да ги спрем... Някакви неща можем да спрем, ама за мене тази промяна става тихичко, с разбиране, осъзнаване и вървене по пътя. И основните неща не се спират, времето е едновременно, те вече са станали и части от нас някъде напред гледат назад и помнят.
Идеята че колкото повече шум вдигаме толкова повече промяна внасяме, не е начина, по който работят нещата за мене.

Същите тези предсказания, както е ставало въпрос, дават че един от кралете им ще се върне след около 3000 години... Ако приемем, че пак ще оцелят, както са оцелили за момента, то съм абсолютно съгласен, кофти неща стават наоколо и изглежда необратимо понякога, но в глобален план, живота намира начин да продължи, всичко си върви по плана защото няма по какво друго да се движи.

Казано накратко - напълно съм съгласен ужасно време. А както казваше Тони Робинс(който си има свойте битки, но като цяло ми пасва), "най-ужасният ви ден, може да бъде най-прекрасният ви ден ако донесе промяна."

Та същевременно е и прекрасно, защото двете идват заедно. ;)

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 26.04.17 18:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.