Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано11.06.17 12:06



Започва веригата. От там човек през човек, през Бейли пък дори и Безант, прескача до школите на Дореал, където отново я продължава Джанет след това до "the golden boy" и разширяването на всичко... И сега довършваме нещата от тогава.
Тибет имаше голямо значение, Дореал в старите си неща разказва как тогавашният
Далай Лама го е водил през тайни проходи в Хималаите до Шамбала далече под Земята.


А за всичко това започва от Блаватска и нейната връзка с Ел Мория и Кут'хооми. Както и нещата днес, за мене са все така свързани с тях, моите настройки също са от семинари където се канализира това, което тогава са наричали "махатми" от хората които в момента държат основните потоци от йерархията(или каквото е останало от тях).

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 11.06.17 12:10.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.06.17 13:04



Става въпрос за „Строфите на Цзян” или Книгата Дзян, която Блаватска е придобила по не много честен начин от монасите и която е скрита някъде .
Явно е опасна (книгата)



От това, което съм чел и слушал, разбрах, че " вратите " на Шамбала и други неща около тях се отварят само със звук. Нямам идея що за звук е, но най вероятно е мантра или нещо подобно, обаче изпято на език, който отдавна е забравен.
Живеем в интересни времена, още много неща ще бъдат открити или отворени, надявам се за добро.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.06.17 13:11



в смисъл навлизам все по навътре там, където ти си убеден, че не съществува

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано11.06.17 15:25



Но и двете не съм ги срещал много в християнството, което прави шишарката там не на място, на пръв поглед.

Указателна табела е-шишарката имам впредид... да се знае кой е от отговорниците за точно тоя портал.... Брат Берголио е много повече от чучелото, за което минава.... готиното на измерението е, че нещата са леко изместени спрямо общоприетата логическа ос и находките никога не свършват... ако човек търси Шива примерно може да го усети и в Рила в зависимост от време-пространството... не необходимо да бие път до Индия... а статуята му пред церн няма да я коментирам ....гавра няква е пpосто.
пс на времето беше постнал инструкция за употреба на Анкха....вече не помня от кого ,моите два цента принос - човешкото тяло с разтворени в страни ръце е универсалния Анкх... като триизмерна форма....





Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.06.17 19:02



май ставаш все по високомерна.
що така ?
забрави ли кога ядохме жабета ?



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.06.17 21:09



Значи дай да се разберем, аз ти казвам едни неща, ти казваш, че не са верни и единствено верни са съюзниците, карлито и не помня още какво, аз ти казвам, че отдавна отлетях оттам, преди десетилетие, че и повече май, ъхъ, още като пред мен застана изборът Ошо- Карлито
Единият казва, че вселената е хищническа и затова трябва да войваме и да се пазим и да си събираме съюзници, другия - Ошо, казва, че вселената непрекъснато излива благодат, само дето ние сме обърнали канчетата си с дънота нагоре и затова не го разбираме. И всичко, което трябва да направим, е да обърнем канчетата си правилно и да се наслаждаваме на благодатта...

Та в оная далечна 2001, 2002 или около аз направих своя избор в полза на благодатта, ти и останалите направихте своя избор в полза на страха и оттогава пътуваме в различни влакове.

Разликата между мен и теб обаче е, че аз признавам твоята реалност за едновременно съществуваща и напълно реална наравно с моята, докато ти моята не признаваш. А после ме обвиняваш мен във високомерност.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано12.06.17 22:47



Дореал изважда от Аменти изумрудените скрижали и ги дава на едно от 440-те племена на долните маи преди... 60-70 години?Там някъде... Още би трябвало да ги пазят, но едва ли биха го казали, ако някой ги пита. Междувременно прави "описание" на нещата от тях на английски.

Там има думичките които ако кажем преди да заспим, докато спим ще ни заведат до Шамбала. Както и думичките, които ще ни заведат в Аменти.

Не си ги спомням, защото има по-лесни начини. Ако човек има настройките с които отчитаме че работим със седми лъч отново, то нямаме нужда от думички, би било странно ако имаме след като предаваме потоци от шамбала със самото си съществуване тук.

От друга страна, ако искаме да излезем или да влезем по нормалните пътища или трябват думички или да докажем, че знаем къде отиваме.

Та различни входове и пътища както винаги. Но думичките са тромав метод ако човек работи с йерархията. Когато работим с потоците от там част от нас е в Шамбала винаги, дори и сега след всички промени там и когато повечето от предаващите от там, сега се разхождат между нас със физически тела и често без дори да си спомнят.

Това е една от екстрите, които много хора с настройки към потоците от Шамбала получени през някой от семинарите проекти на йерархията, дори и нямат идея, че притежават. Което е весело, за мене.

Ама ако си търсиш думите за това, в скрижалите ги има и работят, но дали ще помниш нещо след това е друга тема. : )
Ако се оправяш с проекциите, тогава разбира се се помни и думичките са същите.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.06.17 12:41



Четох преди време пътеписа на един руснак, на когото по мои си причини , вярвам.
Та той се е доказал като човек с чисти помисли и намерения на местните водачи и те са го превели.Той твърди, че водачите му са използвали мантри като ключ. Явно, самият той не е бил настроен , за да може да влезе там само с енергия .
Това, да не помниш неща или действия, които си извършил във второто внимание, е типично. Трябва ти къртовски труд, за да си спомниш.
Както винаги- действията са по лесни от осъзнаването.

Имам огромен респект към думи, които не разбирам, и които могат да ме отведат някъде, където не съм подготвен да се справя.

Ставаше дума за Блаватска и Рьорих, които изглеждайки заинтересувани, са използвали цялата си хитрост, дори има по лоша дума, за да откраднат книги и предмети, които , първо не им принадлежат , и второ, те не са знаели какво точно могат да направят с тях и най вече- до къде може да ги доведе това.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.06.17 13:08



Кое е първо - яйцето или кокошката?




Това, което разбирам напълно е,

1. Че сме завършили цикъла от 26000 години. Земята се е завъртяла напълно.

2.Слънцето е завършило своя кръг от 4 х 26000 г- 104000г.

3. Съзвездията на зодиака, в кръга на които се намира Слънчевата система, са завършили напълно своя цикъл на въртене и преобразуване и се преместват на друго местоположение , приемайки нов цикъл на преобразуване.
тук само да вметна, че астропрогнозите, базирани на старите местоположения на знаците от зодиака са НАПЪЛНО ГРЕШНИ .

4. Завършили сме напълно стария цикъл от 13.7 милиарда години.
Започвайки новия цикъл , бавно, но неотменимо се завръщаме към първоначалния източник на живот.

5. Крайно време е да осъзнаем, че живеем в Космически ред, който е неотменим и непроменим.

Независимо, дали съм съгласен или не, Космическия ред си е там и си тече.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.06.17 16:32



ми убу де, дори да допуснем, че си прав за това

Космически ред, който е неотменим и непроменим.
ти познаваш ли го този ред и това каква точно връзка има с моите съждения, освен ако не си решил, че космическият ред не ми ги позволява, а ти познаваш този космически ред и си наясно, че не ми ги позволява...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.