Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 06.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.06.17 16:37



Някои учения определят реалностите или световете, които ни заобикалят на шишарка или на люспи от лук- една в друга , всяка по отделно и все пак заедно.
Прав си, теза богове изобщо не са изчезвали, те си стоят там и понеже са безсмъртни

, времето за тях няма значение.

Това се опитах да кажа - сериозни учени , вулканолози, хвърлят в гърлото на вулкана, който ще изследват, точно определени дарове. След което работят и излизат невредими .
Което не може да се каже за милионите атеисти, опитали се да влязат без разрешение и без да измолят позволение дори на 100 метра в джунглата - загубени са завинаги.
Същото е и с откривателите на гробници - те са си чисти осквернители на гробове, а древните са били велики магове и са си направили защити.
Да не говоря за посетителите или откривателите на пирамиди или гробници в Южна Америка - там нещата са малко по добре, първо защото тези хора знаят с кого си имат работа и второ - винаги искат мнението на местните шамани .
Винаги !

Та така.

Относно Шива - кръгът около него повтаря точно колелото на ЦЕРН.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.06.17 16:42



Бия се само за неща, които аз сметна за мои .
Никога не се бия за "справедливост " по причини, които ти обясних в предишен пост.
Холивудските филми понякога показват неща, които някои хора просто няма как да кажат по друг начин.
Нещо като придворните шутове - казват истината, но по формата на шега.

Но Ошо ми е един от най ммм.. неприятните " предсказатели " или каквото там си е въобразявал ,че е .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.06.17 17:00



И да продължа с огледалното кълбо във Ватикана .
Автора му, Арнолд Помодоро , твърди че малкото кълбо, вътре в голямото , е Земята. Голямото кълбо около нея е Вселената, която е свързана със Земята. Човечеството, разрушавайки собствената си планета, разрушава и Вселената . Огледалната повърхност е нарочно направена, за да може всеки преминаващ да види отражението си във сферата и да разбере, че и той по някакъв начин допринася за разрушението , и че той е част от самата скулптура.

Сложно .



Като я видях за първи път, първото ми предположение беше, че това вътре е Агарта.

Земя в Земята.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.06.17 00:40



бе може, ама все пак, да вярваш в холивудски бози, а да се присмиваш на измислени ошовци, башаровци и пр. си е малко така...



Ми аз не се бия за неща, които смятам за мои. Щом са мои, значи си ги имам, що да се бия за тях.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано06.06.17 13:48



О да, дори и Кабала. Клифот за които толкова има изписано, от гледна точка на Зохара са следствие от това подреждане. Съответно всичко може да се разгледа като чакри от горе - надолу. 2 метра над главата ни е Аз Съм Присъствието от там са нива и аспекти докато стигне до Звездата на Душата което е чакрата директно над главата ни(около 20см.)

Само че от определен етап на развитие всички тези чакри се закотвят в сърцето, от там вече няма нагоре надолу, има само център и различните светове разширяващи се в сфера навън. Всеки свят е черупка(клифот) за предишният.

И двете като функциониране ги има при всеки доколкото знам, но искат различен фокус. Но и двете не съм ги срещал много в християнството, което прави шишарката там не на място, на пръв поглед.

Иначе другата препратка е Кундалини, вдигаме докато запали шишарковидната жлеза и чакрите и. Само че и това не е свързано с христиняството, та какво търси във Ватикана...

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано06.06.17 20:11



о да, знам, ти плуваш като медуза



не се биеш.
не прогресираш.
стоиш си като мишките в експеримент "Вселена 25 "


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано06.06.17 20:16



Да ти кажа честно, най се изумих на няколкото мумии, в музея на Ватикана.
Около тях беше меко казано зловещо, поне за мен. Изпитах истински ужас и " прескочих" залата. Има още около 7 км музеи..



Иначе - разговорихме се едно падре, питах го за Пиета - защо Мария изглежда по млада от синът си, който държи мъртъв във скута си..
Та така, те си пазят тайните , обаче защо ги пазят и от кого - така и не разбрах.
Силно се съмнявам, че някой знае какво точно има в библиотеките им.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.06.17 23:54



ми спрях да се бия и почнах да прогресирам



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.06.17 11:45



прогресираш, в какъв смисъл ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.06.17 11:47



да, шишарката като символ на епифизата.
но едва ли е такава препратка.
по скоро ме интересува защо Блаватска се е замъкнала до Тибет и какво е направила с книгите, които много хитро е измъкнала от манастирите.
и къде са сега ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.