Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.04.17 13:20



Ние имаме безброй версии и аз комуникирам с оная твоя версия, която е най-близо до моята вибрация в момента.
Ти и аз сме се съгласили на сподел3на реалност в определена степен и затова комуникираме, ако нямахме съгласие никакво, изобщо нямаше и да знаем за съществуването един на друг, помисли колко хора от тия 7 милиарда познаваш, а останалите нямаш и представа за тях.

И всеки приема в своята реалност само онова, с което се е съгласил, аз приемам частица от твоята реалност и н3 повече и затова си пишем и никога не сме се виждали. Жена ти се е съгласила с много по-гжляма част эт твоята реалност и т.н.

Което аз правя, ще те засегне само в степента, в която ти се съгласяваш с него. Може милиони хора да ти мислят злото, ако ти не се съгласиш с тази тяхна реалност, ще останеш незасегнат.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано29.04.17 13:41



Не е въпрос на промяна. Въпрос е на подход към опитноста ни тук. За мене сме тук за да научим как всичко работи. За тебе изглежда сме тук за да накараме всичко да работи по- начина, по който искаме(дори и да го формулираш, че то вече работи така и ти ще го избереш/привлечеш или каквото и да било друго).

Та дребната разлика, дали моята вяра определя как работи съществуването, или съм тук да науча как работи съществуването.
Пак мога да дам същият пример, в лудницата е пълна с хора, които вярват в какво ли не, света им е същият като на психиатрите им...

Крайният резултат е че с тебе в момента споделяме един и същи свят, въпреки че очевидно го виждаме безкрайно различно... Което по моята идея е напълно смислено, а по твоята идея не би трябвало да е възможно...

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 29.04.17 13:43.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано30.04.17 09:49



Доколкото знам, само в Акаша всичко съществува едновременно.
Обаче малцина имат достъп, и те могат само да четат, а не да манипулират събитията - все едно минали , настоящи или бъдещи.
Ако някой ми мисли злото, а такива има и ще има, единственото нещо, което мога да направя, е да отговоря по моя си начин, все едно какъв ще е той. Обаче - кой може да спре един ненормалник да ми надраска колата с гвоздей, нима аз съм се съгласил с тази реалност ?
Ставам все по асоциален, в смисъл - имам по голяма лична хигиена на общуване.
Така, както не стъпваме в локва или в кал, по същия начин и аз избягвам кални общувания .


Когато визуализираме нечий проблем , пряко се намесваме в неговата реалност и я коригираме - за добро или лошо . Същото е и с хората, практикуващи мануална терапия , екстрасенси или всякакви такива.
И те пряко се намесват в реалността или направо в бъдещето на другия човек.
Същото е и регресивната хипноза - пряка намеса и изтриване на травмиращи спомени на хората.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Редактирано от silver.moon на 30.04.17 10:29.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано30.04.17 09:54



Така, какво общуват един нормално виждащ човек и един далтонист- всеки вижда света по негов си начин, но това си е същия свят.
Иначе - за Анка и Башар - важи правилото - вярвай, без да вярваш.
Ако има и 1 стотна неща, които те карат да се развиваш и вървиш напред- защо не ?
Същото е и с другите ченълинги - нямам достатъчно време, за да преровя предсказанията или предупрежденията им и да видя в днешно време какво всъщност са познали.
Най вероятно - малък процент от неща, които няма как да не се случат.

Иначе - да общуваш със същества от други измерения е мммммммм ..... интересно.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано30.04.17 15:12



Все пак е хубаво да се спомене, че живота на Земята никога не е бил под заплаха, Заплахата е само за човечеството...

Ето откъсче от уикипедия за "почва"(soil)
There may be a population limit of around one billion cells per gram of soil, but estimates of the number of species vary widely from 50,000 per gram to over a million per gram of soil

Има ограничение на живота някъде към един милиард клетки за грам почва, но средно се оценява, че количеството същества варират от 50,000 до един милион в един грам почва.


Та на моменти имаме 1 милион различни същества в 1 грам почва. Каквото и да правим с водата, въздуха и всичко останало, всичко е толкова пълно с живот, че никога не е бил застрашен. Човечеството от друга страна може би е...

Ама ако се бастисаме нещо друго ще ни замени, душата може да поеме какви ли не форми си мисля...

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 30.04.17 15:12.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано30.04.17 15:20



Така е.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.04.17 20:51



Ми ти гледаш нещата в момента, аз ги гледам в развитие. Затова според мен е напълно възможно и реално и двамата да сме тук, като на малка гара, и да си чатим двамата, докато си чакаме влаковете. След малко си тръгваме в различни посоки, кой накъдето го зове пътят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.04.17 21:01



Ами ти имаш едни убеждения, аз други, ръно или късно влакът на моите убеждения ще ме отдалечи от влака на твоите...
Аз вярвам, че акашът е много ниско ниво, в смисъл малко над земното, а над него има още страшно много нива.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано01.05.17 00:17



: )

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.05.17 11:05



Значи ти си тук, за да разбереш как работи съществуването, а аз вече съм разбрала как - с вяра. И виж как всичко пок се връзва.

като наячиш как работи, ще разбереш, че то работи с вяра и разликата ще се заличи, оная дребната...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.