Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 06.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И Дзин и гората на огненото съкровище  
Автор Owlbear ()
Публикувано17.02.17 13:10



Тук(отдолу) ще дам линкче към блог за книжка, която съм направил и качил безплатно в нета.
Това е нещо което бях казал в други форуми, че ще събера/направя някой ден,
малко се позабавих, ама такъв тип неща не предполага бързане, често...

Реших да пусна линкче и тук. В България нямаме много места където да е ставало въпрос за китайските системи, тук е ставало въпрос за И Дзин и някои неща покрай това, та ми се струва готино да има линкче.

Линкчето е към книжка за И Дзин и Уен Уанг Гуа/Вен Ван Гуа/Лю Яо.
Това е система за предсказания ползвана из страни в Азия.Повече информация има там и в самата книжка.
Книжката е безплатна, струва ми се твърде ценно като знание за да бъде затапено от парички, на този етап, както е станало на много места из Азия.

Линка към блога, на който е книжката е тук:



Кой ще разбере... Ами системата е сложна, дори и в сравнение със системите от Петте Изкуства(е не е толкова сложна колкото е QMDJ например, но за нормална И Дзин гадателска систена е сложна). Опитах се да я опиша колкото може по-ясно, ама практиката показва, че пак е сложно за повечето хора.


Няма лошо, нека има линкче, за който е предназначена ще си я намери. : )

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: И Дзин и гората на огненото съкровищенови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.02.17 11:36



благодаря.
сложно ми е, но пък е полезно за мозъка.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: И Дзин и гората на огненото съкровищенови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано18.02.17 13:04



:)

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Паразите на Късметанови [re: Owlbear]  
Автор Owlbear ()
Публикувано05.09.18 16:14



Реших малко да поразвия блога. Пуснах пак книжката, има материалче за програмките, а пуснах и превод на една статия от нета, която харесвам, която разглежда "пазарите на късмета" в Хонгконг.

Линкчето е тук:



SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: Паразите на Късметанови [re: Owlbear]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.09.18 07:33







Тема Re: И Дзин и гората на огненото съкровищенови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано30.09.18 14:48



Респект !
Огромен труд , при това безплатен .

ПП - аз съм един абсолютен невежа в това учение.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: И Дзин и гората на огненото съкровищенови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано01.10.18 12:48



То на запад някак не е пристигнало още. Зяпам в международните форуми, много малко сме от други страни, предимно е от Азия.
Това е и една от основните причини нещата да са безплатни. Мисля че от нас(малкото хора от запада там) зависи как тези системи ще стъпят в западният свят.
Все пак само до преди няколко десетилетия, всичко там е изглеждало толкова далече и като начин на мислене и като език.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: И Дзин и гората на огненото съкровищенови [re: Owlbear]  
Автор Crazy Space (новак)
Публикувано24.05.19 22:45



Виж са като е безплатно ората не моат го оценът и така ще го тотално подценът и нема има резултат. Това го е открил Кастанеда и за това тенсегрити семинарите станали платени.Както и да е отвлякох се.Би ли обяснил баре един микрон ползата от гаданията? На кой му треат твоите гадания освен на егото? Оки токи познаваш числата от тотото, караш последен модел ферари, имаш яхта и няколко хасиенди, ебеш всичките извесни и много неизвестни но много красиви и сексапилни дами и целото това що? Да разбереш, че не си щастлив и като Буда да заебеш целото царство и да търсиш себепознанието?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.