Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Преди 200 годининови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.02.17 14:40



Ми Крион казва, че на тях им е било помогнато. Общо взето от хаторите, които и сега висят там из храмовете, обаче са си все така живи, нищо че ние не ги имаме за такива.
Все жени и все от Плеядите - Седемте сестри.
Ако искаш, можеш да ги изслушаш аудиата му, съвсем съвсем пресни



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Преди 200 годининови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано17.02.17 14:51



Мене ми пасва тази идея, как съвремените египтолози се правят, че в храмовете в Египет няма списък на фараоните, където, преди известните днес се показват "божествените фараони дошли от другаде", които са управлявали хиляди години...

Та става весело, от една страна се приема, че нещата там могат да се ползват исторически, защото ползват втората част от списъка на фараоните... Ама да преглътнат, че преди това в Египет е имало същества живели хиляди години и дошли "от другаде", които са управлявали си е трудно дори като го има ясно написано в същите материали, които ползват хихи...

Иначе за хаторите... Тук имаше книжка:



Аз избягвам Том последните доста години, но това беше още от периода когато канализираше чистичко... Иначе и днес ги канализира, ама е доста по-различно сега...

За Крион... Ами ще го прослушам, ама аз ченълингите ги приемам с лека резерва, понеже от това което знам могат да са максимум 83% точни и това е рядко. Останалите % се запълват от подсъзнанието(а понякога и от съзнанието) на канализиращия. Поне така съм приел за момента, дълга история защо, знае ли човек...

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: Преди 200 годининови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.02.17 16:56



Ми то човек, това, което сме приели за човек, все канализира. Висшия си аз. Спре ли да канализира, умира. Та всички ние канализираме и всички приблизително точно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преди 200 годининови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано17.02.17 17:46



Ами да, ама това е докато стигнем до думичките... Ако погледнем стихотворение на английски, например и превода му на български или обратното, нещо някъде по пътя се губи. Може да звучи и по-готино на другият език, ама никога няма да е същото, защото езика променя нещата. Та представи си при източник, който дава непрекъснат поток на информация и няма дори думи които да запомним при предаването, за да проверим дали не сме изопачили нещо, запалени от някоя от предаваните идеи.

Ако си спомняш, дори и Крион, в най-първите книжки не даваше на Лий да чете нищо от ню ейджа за да не се зацапат посланията... което предполага,че и те имат идеята, че такова зацапване може да се случи...

Та ченълингите - абсолютно, правим ги непрекъснато за да живеем, ама стигне ли се до предаване на посланието в думички и до запазване на източника на ченълинга, дори когато имаме нещо в системата ни от вярвания, което да попречи на инфото, мисля, че е по-трудно.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Преди 200 годининови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.02.17 18:08



Та ченълингите - абсолютно, правим ги непрекъснато за да живеем, ама стигне ли се до предаване на посланието в думички и до запазване на източника на ченълинга, дори когато имаме нещо в системата ни от вярвания, което да попречи на инфото, мисля, че е по-трудно.
То ние не само чрез думите изопачаваме посланията, ами и чрез живеенето и действията си.
Затова аз казвам, че процесингът е единствената техника, която освобождава, щото чисти убежденията и думичките. Всички опериращи тетани от най-високи нива знаеш ли Хъбрад как ги е чистил?...
Чрез изчистване на думичките. Примерно четеш този текст и след това те питат дума по дума да дефинираш. Ако не можеш, четеш тълковните речници, правиш упражнения с думичката и т.н.
Значи най-всесилните според Хъбард са просто ония със 100% изчистени думички.

А аз Крион преди не съм чела, чувала съм за него, но нещо не си падах, от миналата година се занимавам с него.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преди 200 годининови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано17.02.17 19:02



Мда, думичките са важно нещо. : )

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Преди 200 годининови [re: Kaily]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано26.06.17 10:31



Много големи бръмбари бръмчат в главата ти.
Зорник съвсем правилно е коментирал. То за човек с поне елементарна научна култура подобно нещо изобщо не би било обект на дискутиране.
Тази идея би могла най-много да бъде използвана в някоя фентъзи литература или филм, но едва ли ще мине.
А колкото до Стоундхендж, не знам кога е строен, но не е преди 50 години. В това отношение би било дори да изгледаш конспиративните филми на фон Деникен, които датират горе-долу от преди 50 години. Там мисля се споменаваше и за Стоунхендж.



Тема Re: Преди 200 годининови [re: Quai dOrsay]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.06.17 12:54



случайно тук да е клуб Наука?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преди 200 годининови [re: Kaily]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано26.06.17 21:21



Освен ако не е клуб овча мисъл. Или глупостта ходи по хората, не по гората.



Тема Ех,нови [re: Quai dOrsay]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано26.06.17 21:52



добре, че дойде да ни отвориш очите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.