Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Квантовият преходнови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.01.17 20:19



Аз работя съвсем елементарно и картинно, та ти хващам картинките основно. И според мен проход винаги е отворен, сега просто е малко по-масово. И всеки сам е слязъл надолу и има нишка нагоре, по която може да се качи сам по всяко време, стига да му стигнета силите за това. Проход винаги има и няма едновременно, от нашата вибрация зависи дали ще го видим отворен или затворен.
Като котката на Шрьодингер.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Квантовият преходнови [re: Kaily]  
Автор Owlbear ()
Публикувано22.01.17 20:48



Става и така. : )

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.


Тема Re: Квантовият преходнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.01.17 07:41



минаването през процепа е било и е възможно и сега.
това, което ми трябва е опит и водач. ако не знаеш какво точно има зад процепа и не си достатъчно хмм как да кажа - трениран или подготвен или изчистен, това от другата страна ще те смаже като буболечка, независимо от самочувствието ти на добре подготвен.
ако не си подготвен и нямаш водач, оставаш завинаги изгубен . просто зависи кой свят ще събереш - има светове, което ще те смажат, има светове които ще те направят по силен - всичко зависи в коя от люспите на лука ще попаднеш или ще имаш силата да събереш.
не бих посмял дори да опитам сам.

а , исках да те попитам - какво ти пречи материалното на духовното развитие ?
отново догми и насаждани от някого убеждения - като
трябва да си беден, за да си духовен ?
мисля, че материалните неща ти дават свобода да правиш неща, които ако нямаш пари, не би могъл да стигнеш.

а за вибрациите - те са лепилото, което събира света и го прави такъв, какъвто е .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Квантовият преходнови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.01.17 07:49



Земята преминава през фотонен пояс - и никой не би могъл да повлияе по някакъв начин на това.
Хората, останали в 3Д си заминават в ускорен порядък.


Земята е ЖИВА и е напълно в състояние да се справи сама с нещата, които ние и правим.
Също като хората, Земята има аура. По скоро ние имаме аура като нея
Преди само 10 години, ако някой говореше за Нирибу , щеше да бъде надлежно затворен в ено весело заведение за поне 6 месеца.

Просто не виждаме как нещата се променят и то със голяма скорост.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Квантовият преходнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.01.17 11:05



Водач всеки си има, затова е и работата по чистенето, за да може да си отвори разговорката с него, да започне да му чува ясно съобщенията. Друг водач, който да те води, при наличието на висш аз, никой няма да ти даде, може временно да ти даде преводач, който да те понаучи на езика на висшия ти аз, че да почнете да се разбирате, но повече от това няма.
И нямам нищо против нищо.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Квантовият преходнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.01.17 12:42





точна карта.

прекрасна е .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Квантовият преходнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано23.01.17 12:54



Преди само 10 години, ако някой говореше за Нирибу , щеше да бъде надлежно затворен в ено весело заведение за поне 6 месеца.

Ееее.. Защо бе, тя 12-тата планета е излязла 1976-та и колкото и странно да звучи, идеята за Нибиру и Анунаките, преди е приемана много по-сериозно отколкото в днешно време май.
След смърта на Сичин научната част от цялото нещо се посрути и сега в момента в който някой от там прихване какво става и го отделят като "псевдонаука".

Доста преди това пък, след срещата на Сичин с Херингтон от военоморската обсерватория в САЩ и смърта на Херингтон доста скоро след това, мисля че на всички им беше ясно, че Сичин му се дава да говори за тези неща, но всички други май е хубаво да внимават.

Та е малко смешно, но всъщност идеята за Нибиру тогава(1976) се е гледала доста по-сериозно отколкото в днешно време, особенно след смърта на човека който я донася в този вид. Ама и преди това, последните години покрай всички ченълинги и други неща които са свързани с това, научните среди вече пробваха да я избягват както могат.



От таз' гледна точка не знам дали сега нещата са се отворили особенно или просто все още има следи от последното отваряне... Някой ден ще дойде следващото, но в момента Нибиру където и да е, не се меси пряко с присъствието си в живота на повечето хора, а в днешно време това го прави достоен за игнориране. Ако това се промени и игнорирането може да бъде преосмислено... До тогава всичко което може да бъде казано по темата се развива от 76-та до сега и колкото и да го въртим нищо от това няма да се промени.

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: Квантовият преходнови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.01.17 13:15



всичко е свързано, ефекта на пеперудата.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Квантовият преходнови [re: silver.moon]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано25.01.17 13:08



аз много бих се замислил.
не знам дали съм достатъчно подготвен за нещо непознаваемо, особено за същества от 11 - 12 измерение


арх Рафаил от кое измерение е? 3-4?

Като се глезиш съзнаваш ли че го правиш или си на автопилот?



Тема Re: Квантовият преходнови [re: reborn2008]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.01.17 19:38



Глезя се.
Арх. Гавраил , Рафаил и останалите са над всички измерения.

Дори не смея да се закачам със същества от неговия калибър.

Кака Лили е твой съюзник, на теб ти е позволено .

На мен - не.

Но пък откакто ме представиха , каквото съм поискал, съм го получавал и то веднага.

Таш тук се закача с Башар, за него говорех.


Редактирано от silver.moon на 25.01.17 19:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.