Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.12.16 10:37



Че започва да има по-високи честоти. Извежда се от предишното, което писах. Щом повишаването на вибрациите е равно на възнесение и е равно на повишаване на честотите, значи щом планетата се възнася, така да се каже, значи повишава честотите. Всъщност, много казват, че планетата отдавна е преминала в 4Д, ама хората още се моткат.

Не се хващай за думите, ако те накарам да дадеш научно определение на любовта или на баланса, надали ще можеш. Просто има неща, които още нямат научна дефиниция, но това не им пречи да съществуват, нали? Основоопределящото не е дали има или не доказателства, както на теб ти се струва. Главното е да съществуват, а науката рано или късно, тоя век или следващия, ще стигне до тях.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Kaily]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.12.16 20:08



Ето точно такива празни приказки ме дразнят, защото реално така може да се дрънка всичко. Без научна строга обосновка и доказателства, всичко е шменти капели.
И да, и за любовта може да се даде научна дефиниция.
Но за измислените вибрации - не.

Да не съм се хващал за думите. А за какво друго мога да се хвана? Думите имат своето строго значение и не бива да се ползват произволно.

Редактирано от Tom_cat на 16.12.16 20:11.



Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.12.16 10:05



Ми дразни си се на воля, няма да ти преча.
Мен пък вече не ме дразни, когато някой почне да търси под вола теле. Не се намираш в клуб наука, че да търсиш научни доказателства. То е все едно аз да отида в клуб физика и да почна да настоявам да се намери вярата, не доказателствата, а вярата в примерно кварка.
Науката работи с доказателства, религията работи с вяра, нека всяка дейност да си знае гьола и да не квака навсякъде. Като ида в клуб Физика, ми искай доказателства.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Лоша си,нови [re: Kaily]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано17.12.16 14:40



да знаеш.


Дай на човека малко енергия. Защо си пазиш само за теб високите вибрации ?



Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано17.12.16 18:26



още малко и ще поискат доказателства, че ти си жива .
я ги пусни да се пързалят.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Kaily]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано18.12.16 15:44



Така е, не знаех, че това тук е религия всъщност. Извинете.



Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.12.16 16:14



Освен наука и религия има и живот, който не се нуждае от доказателства. Директорията е наистина религия и мистика, но животът е мистика, не наука, в природата права линия няма.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Kaily]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано19.12.16 18:46



...има и живот, който не се нуждае от доказателства. Директорията е наистина религия и мистика, но животът е мистика, не наука, в природата права линия няма.

Не мога да се съглася с това. Напълно погрешни разсъждения. Животът не е мистика, дори да има неизвестни неща. А правите линии защо ги споменаваш не знам.



Тема Re: Какво мислите за това:нови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.12.16 23:41



Ами не се съгласявай де, сега какво, ще се бием ли? Имаш си убеждения, твои са си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Хе-хе,нови [re: Kaily]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано20.12.16 10:36



желязна си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.