Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.12.16 17:03



приличаме на двама слепци, които опипвайки един слон, спорим дали има само уши или само крака .



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано04.12.16 18:01



Е както разбрахме аз съм с доста надуто ЧСЗ, та от моя гледна точка съм напълно наясно как точно работи във всички светове нагоре до началото на духовните измерения и относително наясно как работи в духовните измерения. Като прибавим и че нямам проблем да се проектирам в сефира или път и буден, всичко което се споменава тук е лесно за проверка.

Ама от страни погледнато това са думички... Дали наистина е така, едва ли има как да се прецени, всеки си знае за него си.
Ако някой може да усеща зад думичките целият диалог изглежда доста различно... Няма спор, съвсем друго нещо става, ама ако гледаме думичките не се прехвърля или разменя много информация, всичко сякаш е забило.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Редактирано от Owlbear на 04.12.16 18:11.



Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.12.16 10:19





непременно изгледайте това видео.
и после пак ми говорете за Дух, материя и какво ли не.
никой не може да е по силен от връхлитащия ни Дух.

майката умира при раждането, после, чувайки плача на бебето си, внезапно оживява .

Редактирано от silver.moon на 08.12.16 10:21.



Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.12.16 10:32



само изглежда забило.
просто нещата се движат със скорост, която ние не можем да забележим, защото е твърде висока за очите ни.
преди години писах, че скоростта на светлината не е константа.
сега някакви нооо учени учЕни ме светват, че всъщност скоростта на светлината можела да не е константа, а да е различна, щото при някакви други обстоятелства блябля бля .

кхм кхмм
аве, четете ме.
класик съм.


казвах им, че най най важното нещо, което ни прави каквото там сме , е времето.

сега чакам същия екип от нооо важни учЕни да вземат и да го докажат.

нда.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.12.16 11:00



никой не може да е по силен от връхлитащия ни Дух
Че кой спори за Духа? Напротив, същото казвам и аз. Но също казвам, че ти гледаш на всичко от позицията на боец и се бориш като прасе с тиква. Докато аз гледам на всичко като благодат.

А вселената притежава любезното свойство да ни предоставя доказателства за всяка наша парадигма. Ти това не разбираш. Искаш да е хищническа, и тя е хищническа. Искаш да е благодат, и тя е пълна с благодат. Ти сам определяш тя как да се държи с теб.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.12.16 08:01




стоя и чакам благодат .

аз съм един никакъв боец.
бия се основно със себе си и винаги оня, другия ме побеждава.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано11.12.16 11:36



Ша четем бе, как няма да четем!
хихи

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.12.16 11:51



Докато се биеш със себе си, никаква благодат няма да дочакаш. И докато се изживяваш като боец - независимо какъв.

Благодатта е в теб и няма какво да я чакаш отвън. Друг начин да се гледа на благодатта е дал Ошо - тя непрекъснато се излива върху ни, но ние сме си обърнали канчетата с дъното нагоре.
Та колкото и да я чакаме, няма как да я получим, щото съдинките са ни заети с нещо друго, примерно да се бием със себе си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.12.16 15:39



сещам се за един твой случай, в който ти беше забила при едни смотяняци, решили да те изстискат като лимон, само за да видят дали можеш още да работиш.
поне събра сили е бегА.

квото такова..

голяма благодат трябва да е била.
ндааа
сега канчето ми е обърнато и чака проливен дъжд.
не се шегувам, направо съм настроен да събирам.

и не се бия повече. ( няма толкова произведени м униции, затова

)


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.12.16 15:52



както е казал Беинса -
Всичко опитвайте, доброто дръжте...

И аз точно тия дни - днес, вчера, се замислих, че съм преживяла толкова много и толкова различни неща, за да мога в момента да избере измежду всичките кое точно искам да остане занапред в новата реалност.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.