Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.11.16 08:53



какви убеждения действат в осъзнатите ни сънища ??
няма предварителни нагласи, съгласи и прочие.


влизаш в съня и тогава си сам.
летиш, пълзиш или плуваш - твой избор.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.11.16 11:41



Винаги имаш убеждения, примерно, за да пълзиш, летиш и прочее, първо имаш убеждение, че изобщо имаш тяло.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано23.11.16 12:59



Една от техниките за излизане извън тялото, която харесвах преди време ставаше само от осъзнат сън. Вдигаме се нагоре докато разкъсаме небето, тогава се оказваме извън тялото в света навън...

Като човек почне да я пробва се оказва, че макар че гравитацията не бачка в сън първите стотина метра над земята, колкото по-високо се вдигаме(поне за някои хора, няма как да знам дали за всички), толкова по-силно ще се появява гравитация. Тук не е физическа Земя, съответно ясно че гравитацията ни е само в главата... Ама независимо от това, правила си има, щом изглежда като свят, значи има някакви договорки да се ползва по даден начин...

В крайна сметка минах на други техники, тази беше твърде тромава. : )

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.11.16 13:27



като се замислих , нямам сън, в който да съм ходил нормално и да съм чувствал гравитацията.
На сън не ми е нужно и да дишам.
Пия, без да пия.
Придвижвам се по начин, неприсъщ в нормалния живот.

хмм

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.11.16 13:31



да, има правила.
обаче не са договорки с обикновения свят, в който заспиваме.
ако си влизал в чужд сън, веднага ще усетиш разликата.
а ако си късметлия, ще излезеш без сериозни проблеми.
ако влезеш в съня на някой достатъчно осъзнат, си загубен, освен ако не знаеш техники за защита и най позорно бягство.
ако си решил да се биеш - краят е непредвидим.

не знам за теб, аз не летя към небето, просто си има правило, по което да разбереш дали си в осъзнат сън или в най обикновено сънуване.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.11.16 13:45



Е, ама ходиш, значи имаш крака, тяло, придвижваш се - казах ти и аз, и други, че все пак имаш базисни убеждения, които те държат в тяло, което се придвижва, ако не друго. Ако ги нямаше тия убеждения, щеше да си нещо неописуемо или мъглявина примерно, за която също трябва да имаш някъде убеждение, впрочем.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.11.16 13:49



да, има правила.
Е да де, има правила, нали това ти разправяме. Правилата ги създават нашите убеждения. Може да са нормални, ненормални, изумителни - не става въпрос за това, става въпрос за правилата, под които лежат убеждения.
Разговорът, ако помниш, тръгна оттам, имаш ли убеждения или не, които държат света ти.
При карлито кой му държи света - нишките, е при мен наборът нишки го създават убежденията.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано24.11.16 14:20



Недей така и ти... Старите магъоснически училища се занимават с такива неща... Даже и херметиците са наясно, че това е кофти посока... Осъзнатото сънуване може да доведе до астрална проекция ако знаем как да го превърнем в такова, от там можем да научим много, останалото са заигравки...

Всякакви битки и други подобни щуротии са детски игри...
Времето когато са си палили дрехите, докато вървят по улицата ми се иска да вярвам, че отдавна е минало.

За мене една от причините Атлантида и до днес да считаме за провален експеримент, е нещата които са правили с чакрите над коронната.
Използвали са ги за битки, ако доведеш достатъчно силна светлина във физическото тяло, то престава да работи... Това обаче създава съпротива към светлината в съзнанието на Земята и клетъчната памет...

Хората започват да се дърпат от развитие на всичко отвъд физическото, защото си спомнят как тази светлина е убивала... А тя не е направена за това, но възможностите на човечеството да ползва неща по-различно предназначение, основно за да си надува егото са неограничени за съжаление...
Та като цяло са довели до създаването на света днес, където всякакво развитие отвъд ежедневните, материални неща плаши повечето хора. Свят в който им е доста трудно да съществуват, неизбежно.
Ама никой от тях не се е замислял за последствията от това което правят... Интересно какви ли прераждания имат същите тези образи сега...

Иначе са го мислели за гъзария, можеш да прецакаш някой със светлина...

Сега им чистим щуротиите. Време е да оставим детските игри назад... Както e казвал Лутер Кинг:
"Време е да се научим да живеем заедно като братя,иначе ще изчезнем заедно като глупаци."

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Редактирано от Owlbear на 24.11.16 14:39.



Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.11.16 15:16



Мисля, че е подвластен на несъзнавани убеждения, насадени му от карлито.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано24.11.16 15:41



Мхм.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.