Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.08.16 12:01



Това мнение беше за темата за 'Третата еера".
Ето какво разбрах от текста чрез гугълски превод:
Ще се роди 'синът човеческий', в смисъл, че ще е дете на най-обикновено семейство, но необикновено дете.
После ще свърши малко работа, но тези със силата ще го блокират за известно време. 'После пак ще се съвземе и ще почме да кълве'

Ще се върне въоръжен с идеи какво трябва да се направи и ще наложи мепозната досега политика... и човечеството ще цъфти.
Гигъл, разбира се, преведе други неща, но аз пиша моя анализ на текста.



Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.08.16 12:21



Ами то е от преди доста време, та някои от думичките не се ползват много в съвременият английски... Видим ли Shall например, може да се предположи, че е поне на 50-60 или повече години текстчето хихи...

На български би било, нещо от сорта на това:

Децата на Човека които сега са Деца на Бога отдръпнаха лицата си от блестящата светлина и започнаха да я излъчват към човешките деца които още не знаеха, че са Деца на Бога. Тогава ще се появи Идващият, неговите стъпки забързани през долината на сянката от Единственият с невъобразима сила, Който стои на върха на планината издишвайки вечна любов, върховна светлина и мирна, тиха Воля.

Тогава човешките деца ще отговорят. Тогава нова светлина ще заблести в износената, овехтяла долина на Земята. Тогава нов живот ще протече през вените на хората, и тогава тяхната визия ще обхване всички пътища на това което може да бъде.

И така мир ще се появи отново на Земята, мир какъвто никога не е бил познаван преди. Така волята да правим добро ще израсте в разбиране и разбирането ще разцъфти в добродушие в човека.


В откровение, това е първият от четирите конника на апокалипсиса между другото... Ама е много комплексна тема, a и ако влезем в детайли има доста проблеми, самото предсказание е от Бейли, но тук става повече въпрос за изпълнението му преди 20-30 години...

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.08.16 12:55



Значи, все пак, анализът ми е правилен.
Както казах и по-горе в темата, не харесвам старите писания - много са объркани и пълни с неразбираеми метафори.
Но то и така е правилно де - да ме се разбира съвсем буквално какво ще се случи за да не го промени някой...



Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.08.16 19:11



е посочи поне един светец омагьосан

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.08.16 19:15



Понеже омагьосаният спомена за месия, все тая аватар, месия, аз не съм убедена даже, че е едно същество, Башар и други говорят за 1987 като за начало, какво имаше там в средата на август, конвергенция някаква.
После Крион разправя, че имаме 18 години от двете страни на 2012, т.е. не всичко е свършило още.
Кобра пък говори за Събитието, което означавало някакво изригване на централното галактическо слънце, след което всичко ще се промени, и че сега се извършва прочистване на астрал и не знам още какви слоеве от кабал.

Но определено имам усещането, че минахме повратната точка..

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.08.16 20:42



Ама то след '87 непрекъснато има неща, та която и година да погледне човек все е край или начало на нещо чакано от маса време... Например 2003 се затваря последната възможност да се възползваме от подрежданията от пътят на лъва, след затварянето и издателството събира всички книжки от книжарниците и в днешно време, ако някой се интересува какво е бил пътят на лъва трябва да търси антикварни книжки, защото нищо в момента не се продава. А това е един аспект който рядко се отчита, пък за мене има голямо значение например...

Интересно беше юли 2013... От гледна точка на маите, декември 2012 дава началото, след това има "седем мистични луни" им казват, и реалната дата е юли 2013. Та ако погледнем тогава в небето имаше нещо което наричат Grand Sextil. Това предполага че имаме едно изключително впечетляващо подреждания в небето точно когато според маите идва и края на този период.
(ако някой се интересува от астрология мисля и не е запознат това е нещо което си струва да се знае, за мене... Трудно е да се обясни от астролозите какво значи, защото е трудно да се намери кога в историята го е имало преди, но точният месец когато се получава ясно показва какво значи, за мене)

Та има много различни моменти от цялата работа които се струват да се отчетат според мене... Иначе там където се дават нещата, обикновенно идеята е че прехода свършва 2028 и започва 1987, ама мене ми пасва идеята, че има много важни дати през цялото това време, та зависимост от гледната точка важните години се сменят. Така си мисля, де да знам...

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.08.16 21:44



През 1987г. е дадено началото на разпадането на соцлагера.

И какво беше явлението юли 2013г.?

И къде маите казват, че ще има някакъв край, преход или каквото и да било там? Просто пичът който се е зарибил по правенто на дългосрочен календар го е заебал на това място.



Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.08.16 22:33



Юли 2013 гранд секстил, ами планетите правят голяма шестолъчна звезда, тоест всеки е на 60 градуса един от друг.
Много впечетляващо изглежда, ето карта:



Нещо не намирам материали на български, та ще линкна на инглиш няколко сайта, не съм проверявал пространно, ама инфото е за това:





Само това намерих на български:



За маите, ами то е много интересна тема, ще спомена малко съкратено инфо на който му е интересно да си намери нататък.

Ами те имат две големи разделения там, едното са долни маи които се позиционират в Гватемала(между двете америки), другото са Горни които са над тях в Мексико.

Едните са водени от Станстващият Вълк или с по нормално име за нас е Дон Алехандро Кирило Перез(той им е "пазител на деня", нещо като смеска между президент, основен историк и шаман едновременно доколкото прихващам) той води 440 племена от там, другите пазителя им е Хунбатц Мен.

Таа... Тези на Дон Алехандро са доста потайни един вид... Знаем че очакват да има обръщане на полюсите при което "земята ще мине във вътрешната страна на слънчевата система", свързано с три дена мрак и т.н. Но като цяло самите те са на позицията, че не знаят кога е края на периода, защото конквистадорите са изгорили част от кодексите им.

От една страна, от друга страна на една от лекциите на Дон Алехандро той си казваше, че живеем във времето на последният Ахтун и последният Бахтун, което на практика значи че приема, че края е някъде преди няколко години.

Хунбатц Мен и техните маи определено са с идеята че около 2012 декември започват месеците които водят към края на този период, 2013 е края. Наричат го "голямата слънчева инициация" и всъщност е свързано с промяна на Слънцето.

Само че като цяло има идеята, че не е точно ясно кога ще стане, края на календара показва края на това Слънце, и това вече е станало, но кога ще стане физическата промяна е неясно, защото нямат всички текстове за да го изчислят...

Ама има лесни начини да се разбере, доколкото знам повечето хора там са с идеята, че това е единсвеното слънце с жълта светлина, следващото ще е с различна...

Ще поживеем, ще видим... Предсказанията на хопите за мене се изпълняват перфектно, и ако вярваме на нещата там(а хопите са се отделили от маите преди много години, според последният останал човек от клана на синята птица при хопите, които са им историците, маите също го подкрепят), то има да изгрее синята звезда първо(което ще е човешка конструкция която ще се разбие високо в небето, и която ще е лесно посещаема от хора на Земята), след това Слънцето се променя, след това идват двама братя, което някои разглеждат като връщане на нефилим, аз лично нямам позиция, и като цяло такива неща.

Ако видим конструкция високо в небето която лесно да се посещава от Земята(космическите станции не се посещават лесно), която малко като титаник да се разбие скоро малко след построяването, можем да очакваме скоро след това промяната на Слънцето, ако са прави.

Та 2012 е от тях, 1987 също беше от тях, Harmonic Convergence го инициира Хосе Аргуелес, но датите му ги казва негов приятел който е мая. Не си спомням името сега, може би беше Хунбатц Мен, не съм сигурен.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Тема Re: Крионнови [re: Owlbear]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано23.08.16 00:10



Маите не са изчезнали напълно и още са си тук ли? Или се явяват от нефизическия свят?

Ако Месиятареши, че е по-добре за човечеството полюсите да са разменени и пламетата да се певобърне, Той ще го направи. Това явление едва ли ще си стане от самосебе си.

'Базата' която лесно се посещава от Земята, много наподобява Луната. Тя е АР и вече го знаем - не е трудно да ходим там...

Ако на Слънцето му стане нещо и създадем нова звезда (синя), тогава ще се промени вида на енергията и ще еволюираме по друг начин (човечеството ще е с друг външен вид).

Братята които ще дойдат, най-вероятно са истинските собственици на Слънчевата система - Еа и Ан-Ен. Те са тераформирали Земята след ледниковия период и още си мислят, че всичко тук е тяхно...

И стига с тия 'слънца'! (не е упрек към теб, а възклицание)
'Слънце' е името на нашата звезда и е една единствена с това име. Другите звезди не се казват 'Слънце' - те си имат други имена или още нямат такова.
Как така 'други слънца'?





Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано23.08.16 01:38



Ами живи са си, само че не живеят в градовете... Идеята е че маите които са построили градовете са се изнесли веднага след това, само част от тях е останала която се е смесила с населението там. Градовете не са били обитавани дълго, защото идеята е била да се ползват като календар...

Поне така смятат някои, не знам, ама са живи има доста племена, имаха и голяма церемония преди а и 1987 август имаха церемонии, въобще явяват се насам натам.

Имаше много готин напев 1987(зяпах във видео с церемониите преди време някъде из нета), където готино сумират тяхната позиция по въпроса, беше:

"Ние сме старите хора
Ние сме новите хора
Ние сме същите хора
По-силни от преди."

Та са същите маи, ама от друго място.

Ето клипче с Станстващият Вълк, част от нещата които казва май са свързани с някоя от темите тук(преводче на първите няколко неща които казва отдолу):


Събудете се, ако спите събудете се,
ако почивате, вървете
сега е часа на зората,
работата свършва
станете
всички станете
никоя група няма да бъде оставена

ще продължим нашият път и ще видим отново
града от който идваме

в града на предците
където те бяха отдадени
където получаваха видения
където събираха сила
мъдрите и виждащи хора
вечните маи



А за другото нямам идея, ще поживеем, ще видим.
Иначе не съм сигурен как точно си го представят, някъде даваха идеята, че слънцето минава през различни етапи, едно слънце е, но светлината му се променя с "израстването" му едва ли не.
Не знам, ще видим, тяхната позиция е малко трудно да се даде, понеже рядко пишат/говорят по въпроса. Някой ден се очаква да напишат книга в която да дадат послание към другите цивилизации, на която всички старейшини да се подпишат, и тогава ще знаем, за сега е само по дочути от тук, от там неща. Пак от тях, но са няколко изречения без контекст, този филм от който е откъсчето също беше разочароващ, нямаше никакво полезно инфо.

Някои от речите на Дон Алехандро са интересни, особенно като става въпрос за Атлантида и нещата назад... Ама като цяло си траят в повечето случаи.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.