Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано24.09.16 14:51



Съзнанието е 'кошчето' за което говориш. То е на плътския ни разум.
Подсъзнанието е съзнанието на душата и там отиват само истинските неща които трябва да се запазят (понякога влизат и лоши няавици де).
А какво е 'свръхсъзнание' умът ми не го побира.



Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.09.16 16:52



няма как да го побере, умът не разбира нищо, което стои по-високо от него
А иначе - както искаш, така ги наричай, на мен ми е все тая.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано24.09.16 17:21



Ясно, 'съзнание' и 'подсъзнание' са това което ни се иска на нас да бъдат, а 'свръхсъзнание' е непреведимо слово Божие!

Иначе, ми е все едно дали имаш въпросната информация - аз и без това знам отговора. Само проверявах дали можеш да го намериш...



Тема Re: Крионнови [re: The cursed]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.09.16 19:02



Честно казано, съм безкрайно слаба по история и география и никога не са ме интересували.
Казвам го, щото все пак ми се дават неща, които така или иначе ми импонират по някакъв начин, досега просто за прищявка нищо не ми е давано.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано25.09.16 08:34



Без еднаквост в понятията как да си говорим:)

А разговорът е важен – то не става само на нас да ни се дава (напр. информация – редно е и ние да даваме:))



Тема Re: Крионнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.09.16 13:55



Оооо, много ми липсваше :-)
Ми давай да уеднаквяваме или поне да изясняваме и да вървим нататък, че той преходът вече направо приключи.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано29.09.16 06:18



и ти ми липсваш понякога:)
и днес тъкмо ти пиша и пак няма да ме има няколко дни:)
пък то с прекъсвания се губи диалогът:)

хайде, до след няколко дена:)



Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.11.16 16:19



Да знаеш е термин, който означава в широк смисъл да циментираш вярата. Ти вярваш, че съществува гравитация, защото я усещаш, откакто си се родил. Тя е невидима, но ти вярваш толкова силно в нея, че дори не мислиш за нея. Тя просто съществува. Ти си циментирал гравитацията, тя не е нещо, в което вярваш като във Феята на зъбките в детството. Не, гравитацията е циментирана и е станала част от теб до последния ти дъх.

Сега ние ви молим да припознаете убеждението, че енергията се превръща в напълно различна енергия от онази, от която идвате. Това е първото и най-важното нещо. Вие трябва да циментирате тази увереност във вашата система от убеждения толкова силно, че всичко, което правите оттук насетне да разпознава новата енергия като нормална. Тя никога няма да се върне в състоянието, в което е била, и това е част от новия план. То е почти като да си умрял и да се преродиш отново в място с по-слаба гравитация, поради което можеш да правиш повече неща. Това е завинаги и вие трябва да го припознаете.

Крион


To cognize is an English expression that loosely means the cementing of belief. You believe there is gravity because you have seen it since you were born. It’s invisible, but you believe in it so strongly that you don't even think about it. It simply "is". You have cognized gravity. It is not something that you would believe in like you believed in the Tooth Fairy, for instance, as a child. No, it is cognized and it becomes part of you until your last breath. You believe in gravity.

We’re going to ask you to cognize the belief that the energy you are moving into is vastly different from the energy you have come from. This is first and it is primary. You have got to cement this into your belief system so strongly that everything you do from now on recognizes the new energy as the new normal. It’s never going to return to the way it was and it’s part of a new plan. It’s almost like you died and came back with gravity that was less and you could do more things. It's forever and so you must cognize this.

Редактирано от Kaily на 14.11.16 16:29.



Тема Re: Крионнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано20.11.16 12:32



цялото послание е от типа - аз казвам, ти правиш , и освен това си длъжен.

аз, напр., не вярвам в гравитацията, ма тя, гадината, не ме пуска.
ако излетя обаче, обикновено на сън, няма гравитация.
летя си и даже не се сещам за гадината.

та, това, дали има или няма гравитация , не зависи от убежденията ни, а от състоянието ни .
осъзнатите сънища са много специално място.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Крионнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.11.16 15:20



Да, обаче състоянието ни зависи от убежденията ни. И в този клуб от години се опитвам да доказвам и показвам това.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.