Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Закривайте разделанови [re: Firi]  
Автор shmat-36641 (from Magh Mor)
Публикувано15.09.16 17:40



Кое е живо в случая, главата или тялото ахахха. Това няма как да се случи, дори да се случи няма да е човек, ако главата е жива, а тялото мъртво, защото душата не се намира в мозъка, а в тялото в слънчевия сплит. Както и да а е, какъвто и да е крайният резултат, ще е пълен провал.



Тема Re: Закривайте разделанови [re: shmat-36641]  
Автор shmat-36641 (from Magh Mor)
Публикувано15.09.16 17:43



Когато плачеш, или си разстроен, къде те свива, в мозъка ли. Сърцето е истината.



Тема Re: Закривайте разделанови [re: shmat-36641]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано17.09.16 00:58



Искаш да кажеш, че сфинксовете са с животински души? Или поне първия сфинкс.
Аз мисля, че където и да се намира душата, съзнанието я повлича със себе си и тя тръгеа след живия мозък.
А иначе, не се намира на точно определено тяло, а го следва цялото. Каквото е физическото тяло, такава е и душата... временно. Не знам след колко време пребиваване в астрала без тяло душата приема естествената си 'форма', а тя е безформена.
Само дето не й остава време - повечето се прераждат преди това.



Тема Re: Закривайте разделанови [re: Kaily]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано05.12.16 17:07



Нима? Дай да ти изтрием цялата памет, и всичко накълвано, пък да видим... За съжаление явно не си достатъчно интелигентна да видиш, че дори това твое становище е проява на умът ти. Отгвороът ти правилно написан е - моят ум не се идентифицира със себе си... И в този вид написано, напълно бих се съгласил...



Тема Re: Закривайте разделанови [re: specular]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.12.16 17:21



с каквото искаш се съгласявай и бъди щастлив

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Закривайте разделанови [re: Firi]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано06.12.16 12:59



Обаждам се за да кажа, че изненадващо, но се съгласявам с това, което си написал тук, за разлика от глупостите, които дращеше в клуб Физика.
Само дето си избрал място, където всичките са много "духовни" и "астрални" и не знам какви си още и не вярвам да се съгласят с теб.
Тези тук са като една луда бабка в клуб медицина, която препоръчва хората да не се лекуват при лекарите, а да ходят при шарлатани, които да им точат капки кръв и други подобни глупости.



Тема Re: Закривайте разделанови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.12.16 13:02



Е влезе в тоя клуб, само за да обидиш хората в него ли?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Закривайте разделанови [re: Kaily]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано06.12.16 18:06



Нищо лично, но като видя да се пише или говори за "фини енергии" и други подобни глупости, направо ме избива на агресия.



Тема Re: Закривайте разделанови [re: Tom_cat]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано06.12.16 18:43



Мисля че тук има някакво объркване... лекуването с пускане на кръв го е практикувала същата тази медицина, което днес лекува с антибиотици. Просто вече е остаряло, но се е пректикувало съвсем не толкова отдавна.

Включително и в Европа като базово средство за лечение до към края на 18 век...

Линкче с повече материали по темата:



Тааа... Ако ще обясняваш колко сме заблудени, дай поне да препоръчваме чайчета, идеята че ще препоръчваме стари форми на съвремената медицина, ми се струва доста объркана.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Тема Re: Закривайте разделанови [re: Tom_cat]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.12.16 19:22



Ми не гледай де, тя агресията е вътрешно състояние, не дири виновни отвън.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.