Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.01.16 11:39



Къде са тия енергии?
Дори и да ги има, нямат същия вкус, а аз търся енергии с определен вкус.
То за Барселона почнах да мисля преди два дена, засега разглеждам сайтовете им за недвижими имоти. Има някакъв сайт за продажба от банки. Та се намират и жилища, които са на час път от Барселона в посока сушата с цени съвсем на една гарсониера в Люлин...аз лятото гледах в Гърция, впрочем, също се намират евтини жилища, ама какво е на място - не знам..

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.01.16 06:47



И в Испания на преден план ще излезе въпросът с енергията- какво да правим с нашата, как да се зареждаме с нова. Освен ако идеята ти не е свързана с недвижимите имоти – тогава ще е ясно около какво ще се върти енергията.



Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.16 13:24



Ми да де, какво да правим с нашата...То зареждането идва от работата с нашата..не знам, подръчквам насам натам и чакам нещо да ми се подскаже.
Карам на принципа на Башар за въодушевлението, което е пълен набор от инструменти. Следвам пътя на въодушевлението докато мога с нула очаквания, след като не мога повече да го следвам, минавам на следващото.
Да видя дали ще проработи...

Някой да иска коте? Появи се на 21 декември, дойде с щерка ми една нощ, никога не съм гледала котка, кой знае, може и да е бременна, иначе що е избягала от предишните си собственици...иначе е добра, бързо се научи къде да пишка, почти сме се научили да се дерем на едно парче мокет, спи по цял ден и така..

Много ми се иска да правя процесинг и с това да си заработвам прехраната, ма нещо кандидати няма.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.01.16 07:05



За всички създания по земята сега Юпитер е в Дева, а там той затруднява амбициите и желанията. По-лесно все пак се реализират желания, свързани с материалната реалност и е подходящо в нея да откриваме вдъхновение.

А Сатурн е в Стрелец и когато е там може да се усещаме като в капан. Решението отново е откриването на по материално вдъхновение. Важно е да можем да променяме схващанията и разбиранията си.

Излиза, че продължаваш да си черпиш вдъхновение от процесинга, но търсиш и ново вдъхновение от материалния свят.


Просто за всички е подходящо да обърнат внимание на материалното за да съхранят и развиват духовното.



Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.01.16 12:15



Дошло е време да се свалят новите енергии на земята.
Башар след три години глад бой стригане успя да ме убеди, че никъде няма да ходя, ами трябва да свалям наученото на земята. И че трябва да се действа в посока най-голямото въодушевление.
Така че почнах да се оглеждам за действие, не заради Юпитер, а заради Башар. От зор...а иначе на мен Юпитер пък ми се върти около МС - девети и десети, та си мисля, че това е показател нещо да правя - какво, не знам, ръчкам насам натам за момента.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.01.16 06:51



Най-лесно обменяме енергия чрез любов и общуване с другите или чрез работа. При теб и двете сфери се управляват от Венера като общ и персонален сигнификатор. Сега наталната ти Венера е хармонично аспектирана от тр.Уран, т.е. възможни са внезапни и бързи благоприятни промени в тия сфери.

Докато чакаш, кажи какво мислиш за мигрантите и Ислямска държава от икономическа и духовна гледна точка.



Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.16 20:06



Ох, амин дай Боже нещо да се случи и от твоите уста в Божиите уши. Или в ушите на извънземните.
Поподредила съм си нещата, та нямав засега нужда от пари, а и съм се научила да живея, без да харча.
Ама не ми се стои на едно място, не мисе лежи и да се чудя какво да правя. А и не ми се работи при тия идиоти български, а и всякакви алчни откачалки..

За мигрантите не знам какво да мисля. Определено САЩ подкрадиха огъня около Европа отвсякъде и причиниха тия вълни. Сега бягат нормални хора, а покрай тях и подставени лица, а Европа си бърка в носа.
Защо го правят САЩ - подозирам, че създават хаос, за да предотвратят идването на един нов ред, който е съвсем различен от техния нов световен ред.
Но какво ще стане конкретно и докъде ще се стигне, идея си нямам... ти какво виждаш по въпроса?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.01.16 06:43



От икономическа гледна точка сигурно Германия, САЩ и Русия имат еднакви заслуги за ситуацията.

От духовна гледна точка е интересно. Такива масови преселения и разселения (ако продължат, защото за сега май не са масови) са характерни за нови етапи в развитието на цивилизацията.



Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.16 16:45



О, изобщо и не говоря за нов етап, това е толкоз просто логично и очеизвадно, че стои като неизменен фон, който дори не го споменаваме от един момент нататък.
Преселения ще има още повече - заради климатичните промени и заради човешки действия.
Ври и кипи - откога пиша теми на тема новият порядък. Всъщност илюминатите го предугадиха и се опитаха да го изпреварят и изкривят, затова толкова усилено натискаха за нов световен ред. Един вид - виждаме какво се задава, затова ще построим защитна стена да се пазим от него и защитната стена ще е контролиран хаос, нов световен ред, климатични промени, които изкуствено ще предизвикаме, и още ред други действия, до които са могли или още могат да се докопат.
Като техните безумия са отделно от планетарните промени, които земята прави. Гайя. Или Гая.

Твърдят някои, че Гайя отдавна мина в горно измерение, само човечеството още пъпли и се тутка.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано13.01.16 06:25



Ако се случи някое голямо измиране, сигурно само след няколко поколения цивилизацията ни ще изглежда по начин, който сега не можем да си представим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.