Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.01.16 18:48



Ми то се е случвало много пъти досега.
А и сами сме се изтребвали. Атлантида и не само.
Пък някои казват, че отгоре има някаква пелена и тя ни пречи да виждаме звездите и вселената такава, каквато е.
Та, като се махнела пелената, съвсем друга картинка сме щели да виждаме.
Историята не е тази, която ни преподават, астрономията не е тази, то човечеството верно няма да издържи на толкова различна информация и ще лудне.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.01.16 07:24



Така е, трябват ни разни пелени.
Понякога знанието за утре ни кара да губим мотивацията си да сме живи днес.





Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.01.16 08:16



ако съм разбрал вярно Башар, то ние не само имаме, но и знаем, че имаме повече от 5 сетива.
преди няколко дена, сутринта, без никаква явна причина извадих всичките си кредитни и дебитни карти от портфейла, пари , оставих една много дребна сума и няколко монети.
вечерта, плащайки на таксито , съм пуснал портфейла си някъде на седалката и се прибрах без портфейл.
нямам загуби, освен това сега си вярвам на макс.
както казва Башар - прогнозите ни са свързани само с моментното усещане на енергията около нас, сега, в този момент.

та, такива ми работи.

иначе - какво ти пречи да опиташ да правиш това, което ти доставя радост ?
Прави процесинг, ако самата дума процесинг спира това, да си намериш клиенти, смени я на каквото ти дойде на ум, какво ще загубиш ? Това, че процесинга няма да се казва процесинг няма по никакъв начин да го промени, нали ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Редактирано от silver.moon на 15.01.16 08:26.



Тема много интереснонови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.01.16 08:33



Башар: На теб защо ти пука? Защо ти пука? Защо? Не цениш себе си достатъчно? Ти вярваш на другите, когато се опитват да отразят подценяване към теб? Защо им вярваш, защо мислиш, че това има нещо общо с теб?

и още

Башар: Ти можеш да се справяш с всичко, което се случва. Ако не можеше да се справяш с нещо, то нямаше да се случва.
Участник: Да. Би ли го казал отново, за да ми влезе по-добре в главата?
Башар: Ти всъщност не можеш да получиш повече от това, с което можеш да се справиш, това не е възможно. Ти обаче можеш да вярваш, че не си готова да се справиш.
Участник: Точно така.
Башар: За всяко нещо, което се изпречи на пътя ти ... ти трябва да знаеш, че ще можеш да се справиш, защото то съответства на вибрацията, която излъчваш! То не може да бъде повече от вибрацията, която излъчваш, нито по-малко. То трябва да съответства точно на вибрацията ти.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.01.16 13:49



А Крион твърди, че шестото сетиво е състраданието.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.01.16 13:54



Утре е пълно с паралелни реалности, ние избираме в коя да влезем.
А избираме оная реалност, която съответства на вибрациите, които представляваме в момента.
Първо имаме убеждение за нещо си, после това убеждение привлича като с магнит разни второстепенни убеждения, чувства, отношения и енергии и накрая всичко това накуп предпоставя бъдещето, в което да се напъхаме.

Та ако имаш знание за утре, със сигурност то се базира на изначални убеждения тук и сега в теб, които формират това знание за утре.
Като за начало - със сигурност имаш убеждение, че идва някакво сигурно бъдеще и то е неотменимо.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.01.16 17:19



значи, има хора, на които това чувство за състрадание е ампутирано.
нямат такова.
и те стават все повече.
за съжаление.
смятат, че състраданието ги прави слаби.
на какво ниво са ?
2.0 ?

изобщо, даде ми четиво за следващите няколко дни.

Тенкс !

ПП - жените около Кастанеда , когато не могат да вземат решение или пък се колебаят, правят следното - оставят ума си да блуждае, занимават се със несъществени неща и изведнъж отговора идва от само себе си.
Другия начин е да се вгледаш към хоризонта , на юг или изток, гледаш и блуждаеш, после отговора си идва сам.


дано да съм ти помогнал.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.01.16 07:19



„Утре е пълно с паралелни реалности, ние избираме в коя да влезем.“

Така ще е, само ако Утре зависи на 100% от волята ни. Т.е само ако волята ни е по-силна от всякакви възможни външни фактори (природа, бог и пр.)

Или ако се откажем от индивидуалност и се слеем с цялото, вкл. вселена, природа, бог и т.н., т.е. ако се откажем от индивидуална воля.





Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.01.16 16:29



Утре разполага с всички възможности и варианти, както и днес, както и вчера, както и тук и сега, защото всичко е тук и сега.
т.е. ние не създаваме нещо, че да използваме волята си напук на течението.
Ние просто избираме къде да влезем, от всички възможни врати през коя да минем.
От какво зависи през коя врата ще влезем?...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Време е за новата реалностнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.01.16 16:33



Ми да де, болшинството хора нямат състрадание и следователно не им е отворено третото око или шестото сетиво.
И така изглежда много по-смислено и много по-елементарно и лесно уловимо. Не знам прав ли е Крион, ама ползвам техниката на процесинга, която гласи - Не е мажно дали е вярно, важното е дали работи.

А за блуждаенето, това не е карлитково откритие, всички го ползват от памтивека, и аз го ползвам далеч преди да срещна писанията му.
Ние сме две части - моя милост в тоя момент и висшия ми аз, и двете сме едно цяло, ама висшия ми аз знае какво прави, а умът ми не знае, мисли си, че знае, и много държи той да води хорото.
Та като отстъпи умът ми многознайкото назад, дава възможност на висшия аз да се намеси, оправи старите бъркотии и начертае новите насоки.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.