Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кайлинови  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.12.14 07:07



нещо да си си харесала от посланията на духовните учители през последните дни?



Чудех се, защо като са извънземни, посланията им не се различават от посланията на земните духовни учители?



Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.12.14 13:06



В последните дни, по-точно на 7.12 както си висях и си блеех във фейса и спечелих билет за последната сесия на Башар, която започваше след 40 минути.


Те ги предават и по интернета, ама пак струват скъпо.
И присъствах.
И това, което ми хареса най-много, беше около минута, минута и нещо мълчание на Башар в края на сесията.
Много неща имаше в тая тишина, впечатлих се неимоверно....

А защо посланията си приличат - защото всичко е едно, защото учителите черпят от същото място, от което и извънземните, ние сме в 3Д, минаваме към 4, Башарови минават от 4 в 5, а сирисианци минават от 5 към 6

Душите се прераждат ту в земни, ту в извънземни тела, а както казва Башар - понеже всичко е тук и сега, то и прераждане няма на практика, всичките ни животи съществуват тук и сега едновременно, ние поддържаме връзка с неизбройм брой "инкарнации" по всички планети и непрекъснато си комуникираме едни с други...

Та около нас се мотаят всякакви учители и водачи в тела и без тела, гъмжи от такива, извънземни "инкарнации" наши, всичко останало ... и съвсем накрая - всеки привлича онова, което му е сродно на собствената вибрация. Така погледнато ти ще привличаш земни и извънземни учители с едни и същи учения, заради вибрациите си.

И - ха добре дошла.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.12.14 07:10



и аз съм имала ценни изживявания на тишината


(редките ценни изживявавия на нещо поддържат мотивацията да продължава да живее човек)

Бих искала отвъдното, паралелните, сънуваните или световете на извънземните да са невъобразимо различни от тоя свят, който приемам за реален. А от там и посланията от тях да са невъобразими. А не е така. Нещата може би опират до обхват на сетивата.



Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор zornik2-133053 (неспасяем)
Публикувано16.12.14 09:36



аз съм имала ценни изживявания на тишината

Блазе ти!


Иначе: Където и да се преселиш, човекът с бормашината ще те открие и ... ще ти стане съсед!

редките ценни изживявавия на нещо поддържат мотивацията да продължава да живее човек
Така е:

...

Задачата на науката е да обясни това, което е невъзможно да се разбере

Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано16.12.14 17:25



гледах Опра преди дни, говореше за някакви практики, и изведнъж каза това -
ако искаш да практикуваш духовни практики, ти трябва не да учиш, а по скоро да започнеш да забравящ всичко научено до сега.
и да градиш наново.

много добро, нали ?
и че всичко съществува тук и сега, това е като файл, който си стои някъде в нета и чака ТИ да го изтеглиш и отвориш.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.12.14 21:28



ми на мен всички ценни изживявания са ми в тишина и колкото повече се намирам в тишина, толкова повече са ми ценни

не са редки, като непрекъснат оргазъм са



а при теб са редки, щото си непрекъснато на принципа да питаш, да разбереш отговора на нещо си, да пофилософстваш и затова ти е трудно да изпаднеш в тишина, ти си твърдо решила, че ако спреш ума, ще спреш да съществуваш и туй то

Не е обхват на сетивата, а твоята собствена вибрация, извънземните са невъобразимо различни от теб, само че ти не си в състояние да ги възприемеш по тоя начин...Башар примерно казва, че неговата цивилизация е наблюдавала доста дълго нашата, имат инкарнации тук и прочее - за да може да ни влезе в тона и да не са ни прекалено различни, защото директно ще ги отхвърлим

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.12.14 21:29



Да, не трябва да учиш нищо ново, трябва само да си спомниш...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: zornik2-133053]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.12.14 06:41



Трябва да посетим центровете за медитации в Япония за да се справим с бормашините





Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.12.14 06:42



А, по-добре да пита човек, вместо да прибързва с изводите. Прибързването си е сигурна предпоставка за грешка.



„за да може да ни влезе в тона и да не са ни прекалено различни, защото директно ще ги отхвърлим“ – и по каква логика различието е директно отхвърляне? Всичко познато е изградено от противоположности. Не е това причината.

„Не е обхват на сетивата, а твоята собствена вибрация“ – каква, според теб, е връзката между сетива и вибрации? Те са толкова свързани, че почти няма разлика между тях.



Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.12.14 14:02



Прибързването си е сигурна предпоставка за грешка
опсс, постулатчеее



Не е това причината.
виж сега, що не вземеш да станеш прикривач и да си следиш акъла, както учи донът, аз казвам да не са ни прекалено различни, ти автоматично слагаш знак на равенство между прекалено различни и различни и оттук насетне вече никой не е в състояние да те спре.

Сетивата са ти пет, а вибрацията се хваща с другите пет, образно казано, първото от другите пет сетива е третото ти око.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.