Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано07.09.15 20:05



Аха.
Така е по-смислено, ами ще видим. Аз хич нямам позиция, ако нещо готино стане супер.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано07.09.15 20:13



Пулс от микровълнови частици които спира бури... Ама то това е от 3 септември и е за тогава май.
Би било забавни да се окаже че е следствие от твърде многото микровълнови печки по света. Колите правят глобално затопляне, микровълновите печки правят или спират бури, въобще технологиите са си коварно нещо.

Напомня за теорията на хаоса, току виж всяко ползване на печка(микровълнова) спира буря в Африка например...

При това положение, кой знае колко бури спират тези микровълнови пулсиращи неща... Може да се помисли дали потопа(които го има в почти всички митологии които човек се сети, включително и китайските, та мисля че можем да го приемем за факт) са се получили когато тогавашния еквивалент на микровълновите печки е бил забранен и всички бури спирани до тогава са им се излели на главата едновременно.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.09.15 20:22



А на наше ниво - битката за енергия е страшна. Води се без никакви скруполи.
Е на наше може, ама на един скок нагоре ниво не е така. Ти това ниво ли си харесваш?
Както сам пишеш, в каквото си закачиш вниманието, това ти се дава. Щом държиш да се биеш за енергия, ще си стоиш тук, защото ВВселената винаги ти отговаря - Да, разбира се, ще го получиш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.09.15 20:47



Това ще да е поне 15-тата вълна на възнесение която срещам по различни ченълинги последните години. Имаше период в който на всеки няколко месеца някой, някъде обявяваше вълни на възнесение или чакаше края на света(което също още го правят).

До момента не съм срещал някой от авторите на ченълинг чакащ с нетърпение вълни на възнесение след това да казва, че се е възнесъл. Та ако те не успяват да се възнесат какъв е шанса за нормалните кретащи хорица които дори ченълинги по темата не правят...


Значи тук работата е малко по-инаква.
Ние се местим от паралелна реалност в паралелна реалност милиони пъти в секунда. И във всички паралелни реалности има наши версии. Ти се променяш вътрешно и ззатова версиите на хората около теб стават различни, защото оня твой приятел отпреди 10 ггодини си е все същият, но ти си отишъл в реалност, в която неговата версия е различна.
Нещата са дълги за обяснение.
Та веднъж при всяка такава вълна на възнесение се възнасят хора, защото вратите непрекъснато се отварят и се затварят, който е готов, бива издърпан, за останалите нищо особено не се случва.
После реалността, в която избереш да останеш, е с версиите на хората, които вибрират с тая честота на тая реалност.
А ония версии, които са станали готови, просто са си заминали, но ти няма как да знаеш това.

Целият въпрос е ти искаш ли да се възнесеш или не.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано07.09.15 21:33



Години назад се бях ентусиазирал за минали прераждания. За тогава се оказваше че почти всеки автор правещ регресии имаше някакви записи в нета за връщане имаше и много на хипнотисти които не са писали книги но са практикували. Бях си изтеглил всичко в един момент, много не проработиха, едно(което беше с включени мотиви от някакво индианско племе, доста готино) определено проработи и нататък принципа става ясен и човек може да се връща и да вижда.

Оказва се че наблюдаване в паралелните реалности става по същия начин, просто се насочваме в друга посока.

Тааа... За мене седи по различен начин, понеже съм се бъзикал доста с това(паралелните светове).

Башар ми пасва определено и съм срещал да го казва както ти, както и да дава че всеки в стаята където са идва от различна реалност и се пресичат там, което много ми пасва като идея, просто моята опитност е различна та и това макар и супер като идея, на практика за мене не работи така. :)

Не твърдя, че за никой не работи така, не бих могъл да съм сигурен, но моята опитност винаги е преди ченълинги. Особенно ако приемем че те имат вграден поне 17% грешка, която повечето канализиращи не само не отричат, но и си казват. Ако човек се разтърси в различни сфери тези 83% / 17% излизат доста честичко, и лесно се вижда, че имат нещо общо със свободната воля.

Тук някой може да каже, че явно някои светове така работи, докато в други работи по друг начин, което обаче нищо не променя, знам за мене как работи и не е така(с прескачане всяка секунда милиони пъти, нито вселената се ражда и умира всяка секунда, въпреки че физическо може да се изкара нещо такова).

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.09.15 22:02



А как е за теб?
Ми то Башар си го казва - единствената истина е, че всички истини са итинни.
Има много хубаво определение - permission slip - това е нещо, което ни дава позволение да бъдем такива, каквито сме. Та, казва, че всичко е пермишън слип - и гледането на кафе, и на хороскоп, и магическият цилиндър, и - абе всичко - като го питат - марихуаната помага ли, и той отговаря - ако ти върши работа, използвай я. Ако ти върши работа, използвай и на баба си хурката, не е ли тъй.
Та щом за теб това върши работа, значи си е твоят пермишън слип и твоята истина и тя е валидна и истинна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано07.09.15 22:35



Аха, това не ми е попадало от там а е интересно като идея.

Доколкото мога да проследя май се разделят само ако има нужда да се изживее другият вариант.
Например при голям избор, после понякога се събират обратно, понякога просто продължава в друга посока, ама е сравнително рядко, веднъж на няколко години максимум.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.09.15 22:35




The First Wave of Ascension - Matt Kahn/TrueDivineNature.com

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.09.15 08:58



имах предвид от къде си вземаш линк за качване на снимки тук.
прикачи.цом или нещо подобно



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.09.15 09:04



Е на наше може, ама на един скок нагоре ниво не е така. Ти това ниво ли си харесваш?

аз не харесвам това ниво, независимо колко уютно ми е, просто промяната е вече забележима, дори от невярващите и скептиците.
променили сме се, искаме или не искаме.
и ще продължаваме да се променяме.
само твърдоглавите или неискащите да разберат си остават на старото ниво.
иначе - отдавна и от собствен горчив опит се научих, че Вселената е неподкупна, без морални / по нашите разбирания за морал/ скруполи, хищна, поглъщаща , и все пак даваща на тези, които знаят как да си поискат разни неща.
Нищо човешко няма там, нищо..

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.