Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.09.15 17:59



на земята може да живеят едновременно ен на брой цивилизации, които са толкова чужди една на друга, че даже не подозират за съществуването на другата..

Че защо цивилизации ?
Я погледни един мравуняк, там мравките изобщо не подозират , че има Марс, Луна и Слънце. Че има хора, птици и прочие. Виждат само храна и собствения си мравуняк.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.15 19:43



Аз си имам обяснение за всичко.


Всъщност миналото ни не е такова, каквото ни го представят сегашните учени. И върху хората са правени много пъти генетични манипулацции от най-различни раси. На Земята са ставали много повече неща от тия, които ни втълпяват.
Създадени сме от анунаките, които са търсели минокопачи и са направили туй онуй с генетични манипулации, за да си имат роби. ма като са видяли какво е излязло, са зарязали идеята да сме им роби и са ни оставили да се развиваме сами с малко подръчкване тук там.

И всичко е валидно едновременно, няма или-или, има и-и
Т.е. вселената е хищническа и не е. И двете едновременно. На която вълна искаш, тая яхвай. За теб е хищническа, за мен е благодатна и двете твърдения са едновременно верни и всеки си извлича от тая позиция, каквото може.

Борбата за енергия е на това ниво и е навсякъде около нас, ама аз не говоря за това ниво. Ако можеш да черпиш от безкрайната енергия на субатомните частици или ядрата или квантите или даже от слънцето, що ще се биеш с животните за енергия?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.15 19:44



мн. цивилизации, ж.
1. Степен на общественото развитие и материалната култура, характерни за обществено-политическа формация. Древногръцка цивилизация. В търсене на извънземни цивилизации.
2. Висока степен на развитие и материална култура.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано02.09.15 22:58



"Всъщност миналото ни не е такова, каквото ни го представят сегашните учени. И върху хората са правени много пъти генетични манипулацции от най-различни раси. На Земята са ставали много повече неща от тия, които ни втълпяват.
Създадени сме от анунаките, които са търсели минокопачи и са направили туй онуй с генетични манипулации, за да си имат роби. ма като са видяли какво е излязло, са зарязали идеята да сме им роби и са ни оставили да се развиваме сами с малко подръчкване тук там."

Е то това го казват учените... Все пак анунаки е от шумерски "тези които дойдоха на земята от небето" го превежда Сичин, имайки предвид че като символи е по всяка верояност АНУ.НА.КИ а АНУ е бащата на ЕН.ЛИЛ и ЕН.КИ другия превод който се приема "наследниците на Ану" ми се струва също може би смислен.


Във всякакъв случай първия път когато се появява като термин е от учен. И до днес е доста трудно нещо за оспорване, Сичин е изкарвал доста убедителни доказателства, които както и да гледаме преводите е трудно да се оспорят.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано03.09.15 06:41



Да де, човек не се оплаква, ако си изгради или открие хипотеза, учител или автор, който трайно го вдъхновява и провокира въображението му.



Ние непрекъснато убиваме и се храним с растения и животни. Може би хората по същия начин са храна за планетата и го приемаме или не го забелязваме. Дано и растенията и животните да го приемат. Не бих искала да се храня с нещо, което ме мрази.



Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.09.15 17:22



Вселената май е едновременно всичко и нищо. Вселената няма морал, той е измислен от хората, за да си имат оправдания или да могат да наказват безнаказано. Игра на думи, но е истина.
Вселената не разпознава "не" - то. Ако си поискаш нещо с отрицателен знак, ще получиш същото, но с положителен знак. Смях, но е така.
напр. НЕ искам Иван да ми идва на гости - и хоп - Иван цъфнал на вратата ти.
Вселената изпълнява и най безумните желания, защото няма нищо човешко в нея - тя е нещо извън разбиранията ни .
Не зная със сигурност от къде сме се пръкнали, знам само, че е имало смисъл тази планета да е населена с хора. Все още се дивя на това нещо ДНК. Невероятно, неизследвано докрай, нещо невъобразимо .. Това, както и мозъка ни , все още никой не е успял да разбере.

А на наше ниво - битката за енергия е страшна. Води се без никакви скруполи.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.09.15 17:24



Ан, знам че диалога ни всъщност е монолог, но бих искал да ти кажа - ние се храним само с храна, която ни мрази.
кой би искал да го убиеш, защото си гладен ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.09.15 17:26



какво е мнението ти за многобройните ченълинги ?
то не остана човек, който да не говорил с боговете.


шумерите са били много, много напред в нещата, които не са материални.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано03.09.15 18:00



Ами някои ми харестват доста. :)
По принцип съм фен на неколцина ню еидж системи, които са почти изцяло ченълинг. Имам и настройки в някои. На един от първите семинари се казваше "дори и да заспите и да проспите целия семинар няма никакъв проблем, енергийте си вършат работа, настройките си работят независимо" което много ми пасна като идея.

Пък за тогава идеята че може просто да кажем "активирам 4 измерна чакра система" или "активирам мелхиседек светлинно тяло" и тн и то да донесе точно това, само защото сме го казали ми се струваше много шашкаща.

За сега посвикнах, пък и ясно се вижда, че дори и нещата да работят толкова лесно това не променя почти нищо, човек пак е необходимо да знае нужните думички за да се получи.

Ама там имаше ченълинг на ЕН.ЛИЛ усещаше се доста интересно хихи


То има из нета де, ама мисля че повечето са проекция.

Така де, аз лично напълно подкрепям идеята, че в крайна сметка всеки канализира себе си и това е всичко. Ама пак има разлика между ченълинг на част от нас която наричаме ЕН.ЛИЛ и изкарване на произволни неща които ни хрумват.

Според мене де, като цяло съм фен на някои системи базирани на ченълинг, съответно на някои книжки / същества, като съм с идеята, че са нещо що-годе реално. Ама съвсем не на всички а и не непрекъснато(тъжен пример е Том Кениън и хаторите за мене, беше много точно и много готино преди 8-9 години, докато в момента от доста време е само мътилка).

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.09.15 18:58



понякога си мисля, че ченълинга е начин да не носиш отговорност за собствените си думи.

Ей така, говориш си неща, които ти си мислиш и не носиш отговорност, щото е ченълинг.

както и да е.

Много уважавам системи, които работят, докато ти си почиваш и не правиш нищо. Просто се оставяш на вълната на промяната.
Кхм, просто не съм привърженик на неща, които се правят с пот начелото. Мързел съм

Та, от един от последните ченълинг-и беше ясно казано, че септември и по специално 28 ще бъде много интересен ден.
Ти какво си чувал по въпроса?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.