Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.09.15 17:07



ти като карлитковец няма начин да не се съмняваш, щото за карлито вселената е враждебна и всеки иска да ти изпие енергията...толкоз му разбира калпакът на карлито...

Аз лично, ако живея в благоденствие и си имам всичко, което ми е необходимо, няма да искам от другите нищо, за да им помагам.
Че даже и сега помагам доброволно на всеки, който има нужда от процесинг. Просто защото ми доставя удоволствие да го правя.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано01.09.15 22:04



По-примитивните - енергия. Другите - шокиращо за зелени като Кайли - опит и вселенкса мърдост...



Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано01.09.15 22:15



Реалистично погледнато - подсъдимо тъпо мнение. Бих се обзаложил, че мога да намеря човек който през животът си не е прочел една книга, не е водил една дискусия и спор, и може да се изкаже по-мъдро и на място. Просто поредното доказателство, че това което ти е заложено е по-силно от всичко...



Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано02.09.15 07:16



Възможно е, макар че това дори не е теория, а само хипотеза. Такава вяра е полезна, защото ни мотивира да се стремим към някакви ценности.

А по-надолу момчето май играе една игра – истина или предизвикателство



Вчера гледах как можем да укрепваме бетона с помощта на бактерии, които издържат в латентно състояние стотици години. На мен ми се струва, че чуждият разум може да е като тоя на бактериите – толкова чужд, че чак да отричаме съществуването му. А посланията, които сега те привличат, да са просто на земни учители и в такъв случай има нещо непочтено или пренебрежително към нас, ако се представят за послания на извънземни.
Но и това е само хипотеза




Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано02.09.15 12:33



Тук съм. Наглеждам ви от време на време.



Тема Re: Кайлинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.15 13:21



ма къде се затри иначе, какво ново покрай теб?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: specular]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.15 13:22



а нещо по същество, освен обиди?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.15 13:25



е ти пък, от хипотеза на хипотеза та веднага на непочтеност и непочтителност..
Чуждият разум затова е всякакъв и най-вече чужд, аз отдавна съм решила за себе си, че на земята може да живеят едновременно ен на брой цивилизации, които са толкова чужди една на друга, че даже не подозират за съществуването на другата.. Марсиански хроники...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.09.15 17:54



Това , че Вселената или Безкрая е хищник, е вярно. Това, че всеки, абсолютно всеки , иска допълнителна енергия, можеш да го видиш всеки ден около себе си. Включително ти, аз и останалите. Ако не от себеподобните, то и от богоподобните или направо от боговете, няма значение как са ги нарекли хората по света.
Езичници, вярващи , дори най примитивните цивилизации си имат божества и хроники от преди хиляди години, описващи как точно се е появил първия представител на тяхното племе, раса и пр. И се опитват да черпят енергия от тях.
Дори една приятелка, която черпи сила направо от източника, има помагачи , 12 на брой .


Та, за друго ставаше дума.
Като чета напоследък , има една теория, че е имало нещо като атомен взрив преди милиони години. Дори костите на динозаврите са радиоактивни, в музеите можеш да видиш само копия на динозавърски кости.
Та, може би някой ни е спрял в развитието ни преди много, много години и ни е пратил в каменния век, да се научим наново на всичко и да не правим старите си грешки, като се самоунищожаваме.
Е да, ама не.
Ние сме си същите тъпи същества. Продължаваме да правим гадни неща, на себе си, на себеподобните си, на Земята, и изобщо не ни пука.
Обаче , старите знания явно са се запазили по някакъв си начин и като гледам, в последните десетина години , нещата коренно са се променили.
Сякаш сме станали по духовни, по гъвкави, по възприемащи.. не знам.
Може да има ( всъщност, сигурен съм ) нещо общо и с особеното положение на Земята .
Освен това, като погледнеш, нашите тела не са еволюирали ни на микрон от стотици хиляди години насам. Нищо в телата ни не е променено, не е еволюирало, нищо !
Както и да е, има много неща да се дообмислят и разберат.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: specular]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.09.15 17:57



Бих се обзаложил, че мога да намеря човек който през животът си не е прочел една книга, не е водил една дискусия и спор, и може да се изкаже по-мъдро и на място.

Мда, има племена, недокоснати от цивилизацията, които има знания, недостъпни за нас.
Книгите са една голяма заблуда, балони, въздух по налягане.
По скоро трябва да се чете между редовете.
Там има много неща, които си заслужават да бъдат разбрани.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.