Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано03.04.15 06:16



не се заяждаме



оглеждаме нещата от всички страни и се опитваме да навлезем в дълбочина

т.е. може извънземните да успяват да блокират сетивата ни при посещенията си, а някои от хората (в случая ти) все пак нещичко да виждат и помнят

и ако хубаво си осмислиш събитието, следващия път може и още неща да запомниш



Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.04.15 14:58



извънземните оперират в честотите, които са невидими за нас, няма какво да ни блокират сетивата, окото вижда, от 5 до 10 примерно, а те да оперират от 11 до безкрайност и да си свиркат, щото в тия честоти ние сме слепи като земен червей

И отвреме навреме влизат в нашите честоти на видимост, колкото да ни дразнят сетивата и държат нащрек, после пак си изчезват.
По улицата кой знае с колко такива се разминаваш всеки ден, без ни най малка представа, че го правиш...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано04.04.15 07:21



„няма какво да ни блокират сетивата“

не може съвсем да изключим умишлено въздействие

може да са невъобразимо непонятни за нас



Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.04.15 11:51



Може, вселената е пълна с извънземни, някои са почти като нас, други са невъобразимо различни, толкова различни, че ние направо не можем даже да ги схванем като присъствие.
Башар обича да разправя за една цивилизация със сложно име, които имат следната особеност. Като кнтактуват с някой и са му пред очите, той помни всичко и си спомня всичко. Как изчезнат, тоя някой тотално забравя за тях и не помни, че ги е срещал. Ти можеш сутрин обед и вечер да срещаш някой от такава цивилизация и да не помниш, че се срещаш с него, в мига, в който се разделите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.04.15 14:45



ако наистина си спряла всички сетива, с изключение на очите, защото все пак си ги виждала

, то тогава на опразненото място бе трябвало да си появи нещо друго, каквото и да е то.
за всеки е индивидуално и в съответствие с подготовката или нагласата му.
какво беше при теб ? затвори очи и се потопи отново , спомни си чувството какво е, а не какви са били светлините, отвесни ли са били телата .. и прочие несъществени неща.
какво изпита ?

затова те питах по време на затъмнението какво беше състоянието ти, защото миналите в по горно ниво усещанията и чисто физическото състояние беше едно, а на останалите в 3 Д беше друго.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.04.15 17:29



уф, не се задълбавам толкова какво съм изпитала, къде съм минала и честно казано вече ми е все тая
Тогава изпитах неописуемо любопитство каквото винаги съм изпитвала към извънземните от дете.

А сега това пълнолуние ми разгонва фамилията. От миналото насам не съм много у ред със страхотен световъртеж и прочее плюс разместени и раздвижени събития.
Нещата не се отразяват само на ниво тяло.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано05.04.15 11:00



нещата се отразяват само на ниво тяло, тъй като по нечие хрумване или по дълбок замисъл, (кой знае ?? ), душата обитава тялото ни.
същото е и при хората, минали на по горно ниво - световъртеж, нестабилна походка, странни събития, дежа вю, чувството, че понякога изпреварваш събитията и те текат, след като веднъж си ги преживял. такива неща. дори една позната написа - спрете Земята, клати се и аз искам да сляза !
абсолютно точно описание !!



при останалите на 3Д , нещата са стабилни, непроменени, подредени, не знам, дали изобщо нещо ново може да достигне до тях.
имам чувството, че всеки път, като се опитам да ги накарам поне да проявят любопитство, срещам стена от армират бетон, дебела около 1 метър.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.04.15 12:16



Ние не сме само тяло, всъщност Башар развива теория, която много ми допада, срещала съм я у Ошо често, но в по-мек вариант или поне аз така съм я разбирала навремето.
Ние не се намираме в света, в това измерение, това измерение се намира в нас, ние не сме в тая реалност, ние СМЕ тая реалност.
Цялата.
Не само моята душа и моето тяло, прикрепено към нея.
Аз съм всичкото цялото, света, земята, космоса, войните, мирът, хората, животните и камъните - абсолютно всичко съм аз.

Аз съм точката между оня свят и тоя и пропускам от оня свят светлината, като непрекъснато я моделирам и така създавам тоя свят.
Башар има една дълга медитация да започнем да пропускаме обратно каквото се намира в тоя свят, да го пропускаме през нас си обратно в оня, след което от чистата светлина да моделираме друг свят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.08.15 20:55



Живи ли сте бе, девойки?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано29.08.15 15:23



Някои сме живи


Още ли си запленена от извънземните
Тъкмо тия нощи в полусънно състояние слушах доколко ни е приятел и до колко ни е враг чуждия разум (бил той извънземен или изкуствен).
Как мислиш?




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.