Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЛО над Софиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.10.14 12:57



Ми аз не търся отговори на твоите въпроси, имам си мои отговори и те са ми напълно достатъчни.

Кажи си понятието за реалност и реализъм?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор zornik2-133053 (неспасяем)
Публикувано08.10.14 10:05



Кажи си понятието за реалност и реализъм?

Реализъм - субект да признае, че съществуват обекти, които са реалност (взаимодейства, следователно съществува!)


...

Задачата на науката е да обясни това, което е невъзможно да се разбере

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: zornik2-133053]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.10.14 11:59



Ами то всичко съществува, кое тогава не е реализъм?
Щом можеш да си го помислиш, значи все някъде съществува, какво е нереализъм?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.10.14 06:03



Бих казала, че по едно и също време съществуваме в една реалност и безброй въображаеми реалности(нереалности).
Разликата между реалността и въображаемите реалности е, че в реалността същестуваме с всичките си енергийни центрове и тела, докато във въображаемите реалности – само с някои енергийни центрове и тела.
Например, ако аз и ти сме в една и съща реалност, можем да си общуваме и по телефона, и по телепатия и по разни други начини.
Ако сме в различни – по един конкретен начин.

Да си поддържаме всички енергийни центрове на високо ниво е по-трудно(изисква повече енергия), отколкото само някои .
Някои създания поддържат основно конкретни чакри на високо ниво и се занимават преимуществено само със съществуване и възпроизводство, или с работа, или благосъстояние, или творчество, или наука или духовност. И постигат в избраната конкретна насока по -сериозни резултати.



Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.10.14 06:06



така е то- човек понякога пита не защото си няма свои отговори или не може да ги потърси и другаде, а за да чуе какво мисли отсрещната страна. Ако може и желае да мисли





Тема Re: НЛО над Софиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.10.14 19:28



то по тая логика ние с теб съществуваме в нереална реалност, щото не си общуваме и директно физически, демек аз съм нереална за теб и ти за мен

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.10.14 07:19



Ами да. Така, както си говоря с теб, мога да си говоря и с Аза си от друга реалност.
Какво те смущава? Къде не се връзват нещата?

Телата ни са ограничени, сетивата ни оперират в тесен диапазон. Само умът, въображението може да ги компенсира.( Пък не личи да сме много умни като цяло, ако се съди дори само по познатата ни история на нашата цивилизация.)



Тема Re: НЛО над Софиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.10.14 12:13



Смущава ме това, че за теб аз не съм реална

по твойта дефиниция за реалности нереалност и сега се пипам и опипвам и се чудя съм ли или не съм

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.10.14 07:09



От виртуалната реалност си



Но някои въображаеми реалности са ни много близки и лесно могат да станат реалности.
Както бежанците от Сирия.

Аз пък се смущавам от това, че даже водата или растенията са по-умни от нас. Като им говорим, те разбират, реагират. За нас май не може да се каже същото.



Тема Re: НЛО над Софиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.14 11:53



Виртуалната реалност е нереална според теб, значи и аз съм нереална, там виж си определението кое е реално и кое не, щото разговорът тръгна оттам, че за теб има реални и нереални неща и нереалните се различават от реалните по това, че не присъстват на всички нива в живота ни.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.