Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.09.14 14:21



Не признавам аз такива знаци. Докато лично Башар сам не снизходи над мен, не признавам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.09.14 08:22



Тома неверни.


докато не пипнеш с ръка, няма да повярваш.
а как вярваш на Башар ? и него не си го виждала.

както и да е..

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.14 11:55



Вярвам, като вярвам, на Башар вярвам безусловно просто щото му вярвам. И аз съм се чудила чат пат каква е тая вяра, ама така е.
Просто срещнеш някой и му повярваш, сигурно вибрираме на еднакви честоти, амин дай Боже



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.14 11:59



Но че ги видях и че нещо се случи, това знам.
Сега дали е разчупване на матрицата, дали е холографско нещо, дали съм прогледнала за малко за четвърта плътност, дали за рептилии, дали са други - не знам.
Принципно корабите на Башар са триъгълни и в синьо, ако бяха се появили такива, щеше да е по-лесно..

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.09.14 09:54



Холографската Вселена. Има я. И на нея и все тая дали аз, ти и другите вярват .
Квантова физика. Има я. На нея и е все ено дали аз вярвам.
Башар. Има го. Не му пука кой му вярва. Все ено на радиото да му пука кой го слуша. То си предава и това е.

Бозон - първата частица. Частицата - нула. Началото. Тя си е там. Това, че ние не я виждаме или я нямаме документирана, прошнурована и опакована като за подарък, няма никакво значение за нея.

НЛО - има ги. Идат си напук на всички скептици, учЕни и вярващи . Последното НЛО, което видях, беше над аерогарата във Варна. Стои си ено сребристо нещо, виси си там неподвижно и хората около мен го гледат , и на никой не му
дойде на ум да извади телефона си и да му направи 28465489 снимки .


та така...

ПП - направих усилие да напиша всяко ново изречение с главна буква, както и да спазвам пунктоацията, специално за теб, щото си ми френд и държиш на тези неща.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.09.14 11:31



То всичко го има. Всичко, за което може някой да си помисли, съществува някъде, защото ако не съществуваше, човек не би могъл изобщо да си помисли за него.
Някъде, в паралелна реалност, които са безброй много и през които ние се местим милиони пъти в секунда. Структурата я има и съществува вечна и неизменна, като кадри от филмова лента. Ние сме ония, които движим неподвижните вечни кадри, прескачайки от кадър на кадър.

И в същото време всеки вижда само онова, на чиято честота вибрира. И всички изживявания са истински и меродавни.
Единствената истина е, че всички истини са истинни.
Така че - за теб и мен всичко това съществува и нашият свят е такъв.
За АН например нещо може да съществува, само ако е измерено или описано, или пък измислено или осмислено от нея.
Обаче разбери - нейната реалност е не по-малко истинска и валидна от твоята или моята.

Така че нещата са И-И, не ИЛИ-ИЛИ.
И моята, и твоята, и на АН, и всички противоположни и едновременно изключващи се реалности са едновременно валидни, реални и истински.
А ние, независимо към какви реалности се придържаме, сме части от един огромен и невъобразим пъзел и всеки един от нас, абсолютно всеки, има своето място и роля в тоя пъзел и без дори един от нас пъзелът нямаше да съществува в цялото му великолепие.

Така че - научи се да уважаваш всички реалности и всички части от пъзела, това ти е урокът на тоя етап. И през ум да не ти минава, че твоята или нечия друга перспектива към Безкрая е с нещо по-добра от която и да е останала такава.

Защото Цялото или Безкраят обичат и се изживяват по абсолютно всички възможни начини и перспективи и всеки един от нас е Безкраят, който се изживява в тази точно конкретна перспектива. Нито повече, нито по-малко.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.09.14 08:15



Всичко, за което може някой да си помисли, съществува някъде, защото ако не съществуваше, човек не би могъл изобщо да си помисли за него.

страхотно попадение . мерси.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.09.14 12:38



ами...просто Башар



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: НЛО над Софиянови [re: Kaily]  
Автор abroad. (-)
Публикувано05.09.14 23:23



нещо като да се нашмъркаш, а? - не че имам емпиричен опит, но е време да опитам - май да





Тема Re: НЛО над Софиянови [re: silver.moon]  
Автор abroad. (-)
Публикувано05.09.14 23:27



ей така като се замисля, дали си вярваш на написаното или просто ти стои добре да си пишеш умно, като звучиш добре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.