Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано01.08.14 05:55



Вселената се самоорганизира – създава богове, висши извънземни и низши твари





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.08.14 14:35



Вселената е ниско ниво в играта, има още по-високи.
Но да, точно така - Цялото се самоорганизира и непрекъснато си играе със себе си и се себеизживява по всички възможни начини.
Ти също си един аспект, чрез който Цялото е решило да се изживее по точно този начин. И понеже битието е холографско, ти, бидейки конкретен начин, по който Цялото е решило да се изживее, съдържаш това Цяло в себе си. Без остатък.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.08.14 05:22



Напоследък ми попадат разни неща за медиуми. Искаме да общуваме с мъртвите. И го правим по разни странни начини. Искаме да общуваме и с извънземни и го правим чрез контактьори.
Интересно защо вселената не се е организирала за по-лесно общуване на всичко в нея.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.08.14 10:44



Тя вселената се е организирала, ние не сме.
Можеш да общуваш директно с всички, с които искаш, но ти искаш на всяка цена да е с думи, а с думи не всяко общуване е осъществимо.
Искаш с мозък, а с мозък не общуваш с природата, защо тогава искаш с мъртвите и извънземните да е с думи и ум?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.08.14 11:01



толкова си права.
преди време исках обяснение за всичко, което четях или което ми се случваше.
сега вече не го искам. защото всяко нещо, което искаш да научиш и ако желанието ти е искрено, ти се дава наготово.
приемам го с благодарност и вървя към следващото нещо.

така е и с Башар, така е и с всички останали.

кластери



-Опозиционизъм-убедени сме, че трябва да сме в опозиция на другите, иначе чувстваме слабост и неувереност.
-Наблюдател-човек, който непрекъснато избягва контакта с другите и анализира чувствата си вместо да ги чувства.

Редактирано от silver.moon на 10.08.14 11:03.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.08.14 05:12



Може да е за добро лошата комуникация между създанията във вселената.
Ако се разбирахме по-добре, нямаше да се изяждаме едни други и щяхме да изчезнем на физическо ниво





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 10:39



някак напоследък получавам едни прозрения за близките си. предвид каква съм аз - част от прозренията са с фаталистична нотка, но пък хубавото е, че са предупредителни към днешна дата. все пак вече ме обвиниха в урочасване

пък идеята на споделянето им беше да предупредя да се вземат мерки...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 10:45



иначе юпитер през мц от края на май насам ми надонася множество материални придобивки, засилили се от сидреалното му навлизане в рак... повечето са разни красоти, но има и технологични. трупането е на материално ниво, пък ми се искаше да е и на по-човешко някак...

при вас как е юпитера?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:08



При мен Юпито влезе в девети и аз чакам да се завлека най-накрая в чужбина, не ли?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:09



Някои се разбират по-добре, всичко е тук и сега само че трепти на различна вибрация, който вибрира на ония честоти, си говори с тях, който не вибрира на ония честоти, се кълне, че не съществуват.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.