Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано13.07.14 14:44



Аз имах много неприятен сън. Бях на вилата, и някакви мъже копаеха гроб насред цветната леха до вратата на двора. Дупката беше дълбока и празна.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.07.14 18:07



ууу, то такива сънища по-добре да не се помнят

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.07.14 07:42



Предаванията за изследванията на американци и японци върху сънищата и извънземните бяха по нешънъл джиографик.
Странно е, когато големи групи от хора по едно и също време имат сходни сънища или сходни състояния след сънуване. (приемам, че всички сънуват, но някои хора или понякога не обръщаме внимание на сънищата и не ги помним)

Най -ентусиазираща книга, която те кара да изпробваш всички техники в нея, за мен е на Тед Андрюс – Алхимия на съня. Моята е първото издание от 98г, но после май съм я виждала пак, отделно, че съм я виждала във виртуалните библиотеки. Ако искаш, я потърси.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.07.14 07:43



Освен да го тълкуваш тоя сън на обратно.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано14.07.14 11:43



Да, беше много неприятен и беше в нощта след РД-то



За съжаление не избираме кои сънища да запомним.

Ще видим - дано да е нещо случайно...



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.07.14 12:18



а, хич и няма да търся
ко ща да сънувам, в момента се опитвам да установя постоянна връзка с висшия си аз, щото Фьшар плаши, че докато не станем цялостни и интегрирани и не заприличаме на тях, няма да установяват реале физически контакт с нас

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.07.14 13:11



Основните архетипни енергии ще са на жената, противника(ограниченията) и смъртта с прераждането.
Ако е нямало много страх в съня, си имаме основания да го тълкуваме позитивно.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.07.14 13:12



Ако не е страх от много работа или от неуспех в работата със сънуването, то отказът да помниш сънищата си е защитен механизъм, пък тия механизми не ги закачаме.

Какво имаш в предвид с това „в момента се опитвам да установя постоянна връзка с висшия си аз“?



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.07.14 21:19



Не е страх бе, от какво пък да ме е страх...защитен механизъм за какво? Абе много странна работа, ама Башар каза веднъж, че който не сънува, като кпи, значи си живее сънуваната реалност.



За висшия аз ми хрумна наскоро - пак Башар вика, че няма да се свържат с нас, докато не ги приемем като равни, защото сега сме ги гледали отдолу едва ли не като богове.
А да се изкатериш в горната плътност означава ...
Значи ще преминеш в четвърта плътност, когато осъзнаеш, че не ти живееш в трета плътност, а трета плътност е част от теб.
Пък това как става? Като се интегрираш и станеш едно с всичките си части, в т.ч. и най-вече с висшия си аз.

Една много готина техника си измислих пак от Башар ми дойде идеята - като правя нещо, вървя някъде, вися в метрото и т.н., забелязвам неща около себе си и казвам това не е случайно, не е случайно, че влиза жена в метрото, не е случайно, че носи сини обувки, не е случайно, че точно 3-ма се държат за дръжките горе, не е случайно, че подухва точно от лявата ми страна, не е случайно, че две жени четат книги, не е случайно, че едната чете Оцеола, не е случайно, че другата е точно на 32 страница, не е случайно, че мъжът до мен е с очила ... и т.н.
Нищо не е случайно и кой го прави? Висшият аааззз

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.07.14 07:38



Според мен,независимо в коя реалност сме, всички останали са като сънувани.
А не помним, т.е. е защитен механизъм, за да сме адаптирани, да не сме като дрогирани, преминавайки от една реалност в друга.

„че няма да се свържат с нас, докато не ги приемем като равни“ – така трябва да е, макар че аз смятам, че те са просто по-напред от нас технически и научно, пък пак не разпознавам нещо като извънземно.
От друга страна, всичко, за което мислим (извънземни, богове, духове или мутанти) е възможно, щом имаме понятие за него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.