Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Къде  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано07.12.13 06:52



ни се загуби Белика?

Тъкмо сега слушам по радиото нещо за култивирани билки.



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.12.13 10:56



Че тя не се ли занимаваше с китки, не с билки?



Я ми дайте свестен зъболекар, при положение че моят е от 30 години, но имам някакъв проблем на долните два зъба и вече се клатят, болят, венеца основно май ма кой знае, тя вика пародонтоза, ама що пък само там...

Редактирано от Kaily на 07.12.13 11:02.



Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано07.12.13 16:25



купи си:

антибиотик родожил - трябват ти поне 2 опаковки, за поне 10 дни + паста лакалут актив или билка пародонтозна + вода за уста пародонтозна + антибиотично кремче - индекстол - мажеш поне сутрин и вечер целия венец около полните зъби.

това е сериозно.

рецепти за тези неща ще ти даде всеки зъболекар, който знае какво е това.



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано07.12.13 16:30



тук си е, просто вие много взехте да се отнасяте, и ми идвате твърде ефимерни за базисния ми буквализъм.

иначе животът си върви все някак.

дано сте добре.

напоследък разсъждавам за хората, за срещите и разделите в живота. и стигнах до извод, че - от една страна съм твърде фиксирана, а от друга - хората наоколо стават твърде пластични. при това - хем пластични, хем меркантилни някак. меркантилни, но усилено булещи се с езотерични воали.

хм...

какво ли ще последва?



Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.12.13 18:40



Ми мойта знае очевидно какво е това и ме лекува от 30 години. То на практика няма нещо кой знае какво и джобове няма, само една тъпа болка и на, клатят се, летоска пих антибиотик, не знам какъв ми изписа, ефект абсолютно нулев.
А сега я питам може ли с индекстол да се мацам, не може, може ли с гранофурин, не може.
Баси. Викам и да ми ги извади двата зъба и да ми тури мост, и това не може, зъбите били здрави, мъча се от година сигурно.


И ходих втори път на лазерна терапия, после ми чегърта камъка и как се вика, чегърта ми и венеца.

И пих води жабурих, рече да спра с хлорхексидина, щото бая време се мажа с него. Значи лакалут не става.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.12.13 18:41



Аз пък спрях да виждам меркантилни хора и ми е едно ведро, сал с тия дребни телесни проблеми, от които не се умира, ама дразнят до смърт, досущ дребни тиранчета.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано08.12.13 07:03



Моите хора като спряха цигарите им се появиха подобни проблеми с венците съвсем естествено и логично.
Помагат още отвара от смрадлика и редовно ежедневно миене на зъбите със солена морска вода. /е, когато не сме в държава, където от чешмите тече такава, просто разтваряме морска сол в чаша с вода/



Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано08.12.13 07:05



"и ми идвате твърде ефимерни за базисния ми буквализъм"

То е щото търся да си открия и формулирам обща фундаментална нишка във всички духовни и окултни учения, които са ми известни. Не може да няма такава.

Какво ти правят цветята?
Аз сега искам да ми оживеят една орхидея, мини роза и китайска роза- и трите се опитват да цъфтят





Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.12.13 11:18



Защо пък от спирането на цигарите?



И аз четох на места за морската сол, четох и за сода, и за мед, и за прополис, и за какво ли не...

Редактирано от Kaily на 08.12.13 11:19.



Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.12.13 05:46



цигарите имат общо със свиване на кръвоносните съдове, също както смрадлика и солената вода.

но то си е така с болежките във физическото тяло - повечето мина, по-малко ни остава






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.