Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.01.14 10:30



Впрочем тук и сега е измерение от горните плътности, в трета плътност не можем да се закачим за тук и сега, непрекъснато сме изм времето насам натам, затова учителите настояват да се наврем тук и сега, Ошо само за това е говорил, щото тук и сега е горе на практика, не можеш да си едновременно в тук и сега и в трета плътност.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преходътнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.01.14 07:36



Ами това „няма време“ е интересно.
Най-добре да сме някъде, където има всичко.
Според мен нуждата от други плътности и реалности идва за да отпаднат ограниченията на физическия и материалния свят.



Тема Re: Преходътнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.01.14 07:37



Мисля си, че с „тук и сега“ идеята е да усещаме с всичките си сетива – така използваме и развиваме потенциала си.
Макар че хората, които искат да се мотаят другаде, вкл. в минало и бъдеще, изобщо не са длъжни да се съобразяват с духовни учения и учители.



Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.14 10:35



Не знам откъде идва нуждата и чия е тази нужда, знам, че нещата така съществуват, спускат се отгоре надолу и после вървят отдолу нагоре, но първо са се спуснали от горните измерения в най-долното, нашето, това го говорят и индийците там с епохите, Кали юга и т.н., това го говорят и херметиците от Древен Египет, първо отгоре надолу и после наобратно.
Още в четвърто измерение времето става гъвкаво и странно, т.е. в това измерение, в което влизаме сега.
Например Башар изпитва време по съвсем различен начин, линейните сеанси, които прави тук, за него може да са утрешния първо, днешния след това, той не идва на тия сеанси, когато е уреченото от нас време, той идва, когато на него му е кеф, например днес е решил, че се чувства отлично да прави сеанс и просто цъфва в нашето време на тоя ден и час от 1988 година.
И без това обяснява странни неща, неговата цивилизация ессасани е създадена от сивите, които през 60-80-те години са отвличали земни хора, правели са експерименти с тях и са създали пет нови раси, една от тях е есасани, т.е. създадена по наше преме преди 20-30 години.
В същото това време те се намират на разстояние 300 години в нашето бъдеще, но в същото време при тях са минали 3000 години.
Те са тук и си отглеждат децата, създадени от сивите и човешката раса преди няколко десетилетия, така правнуците отглеждат прадедите си, които още са деца.

Най-добре да сме някъде, където има всичко.
Ами няма нямане на време, тук не можем да се откачим от времето, пък в четвърта плътност имаме избор, така че в четвърта има всичко, като си нависоко, можеш да се спуснеш надолу и да преживееш долните плътности, а самата ти знаеш, че е невъзможно трудно да се изкачиш от долната, за да преживееш горните.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.14 10:39



В тук и сега няма мислене, умът е орган, който е създаден да щъка назад и напред, но не може да съществува тук и сега, затова учителите настояват да спрем мисълта, не завинаги, но да се научим да я спираме, докато има мислене, няма тук и сега, сама ще го усетиш - като гледаш природа и си тиха и медитативна, спираш ума за частичка от секундата, после той се включва и почва да бръщолеви и обяснява - е това е планина, а онова река, дава имена, измисля им истории, определя местонахождението - и ти вече си в ума, не си в тук и сега. Оня кратък момент на немислене, на едно с планината, или ако вдъхваш аромата на цвете, един много кратък момент, в който не мислиш, а просто си едно с цветето - тогава си тук и сега.

Всички извънземни уважават земните учители, например Башар казва, че Исус, Буда и другите учители са представители на човешкия егрегор във висши нива на съзнание, единични представители, каквито всички ние трябва да станем.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано19.01.14 18:14



Аааа, аз неща болести, войни и катаклизми. Всяка жаба да си знае гьола и който накъдето го влече. Добре ми е в петото имзерение. Чакам шестото, че направо да се махам от тая реалност като цяло





Тема Re: Преходътнови [re: specular]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано20.01.14 07:26



„Чакам шестото, че направо да се махам от тая реалност като цяло“

Излиза,че 4 и 5 измерение са от тая реалност?
И има ли разлика за физическото тяло в тия измерения?



Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.01.14 11:11



Четвъртото измерение е времето и е в тая реалност, пето измерение отговаря на четвърта плътност и към него вървим ние, простосмъртните, юнакът явно е с една плътност напред.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Преходътнови [re: AH_]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано20.01.14 18:51



Да, според Матрицата 5, висшият аз беше май на 6-тото. Той и Монро има някакво разделение и не си отговаряха май... Ако искаш да излезеш от тази вселена трябва да ги минеш всичките де и да стигнеш до последно :). Което и да е подред... Иначе май е по-правилно да се наричат плътности, защото са различна степен на материализация на все същата реалност. Те неслучайно са казали - умиране има отърване няма :)



Тема Re: Преходътнови [re: Kaily]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано20.01.14 19:02



Всички отиваме в четвъртото рано или късно... Като умрем... Не съм 100% сигурен защо Плеядинците лъжат за начинът по който това става... Де да лъжеха само за това де... Една от причините е че искат да вкарат в капан хората да останат на плътността на която на тях им изнася. Аз лично, на нищо по-малко от 6 не оставам :Р...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.