Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано02.09.13 06:25



На мен тук ми е интересен въпроса дали енергийното ни тяло може всичко.
Ако може, от какво зависи.
Ако не може, пак от какво зависи.



Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.13 14:20



Не знам, на мен в момента ми е много по-интересен въпросът дали това физическо тяло ще се възнесе или ще го зарежа и изобщо какво да го правя.
А Башар и останалите говорят за нива, вчера го четох, обяснява, че ние се местим, ако искаме, от трета в четвърта плътност, а после след хиляда години примерно или не знам в пета и нагоре.
Четвърта плътност е последната плътност, в която оставаме физични, явно материални.
Тяхната цимилизация минава от четвърта в пета. която вече не е материална. Нагоре има още октави до 7 включително, които всичките са нематериални.
И над 7 съществуват нива, които изобщо няма как да бъдат описани с нашите думи.

Така че едно светлинно тяло като нашето, в нова плътност, но още материално, надали ще може всичко..

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано03.09.13 06:37



а аз тия дни си мислех, че ако изобщо има извънземни на нашата планета, може би те правят опити да общуват с нас както ние с делфините





Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.09.13 10:20



Ами ти казваш може би и ме подсещаш за една сесия с Башар, една мацка стана и почна да му обяснява, че работи в СЕТИ, тая организация за контакт с извънземните, те търсели извънземни, Башар я прекъсна и каза - Ето мееее, тука съъъм, край на търсенето.

Много смешно беше, тя отишла там, платила си, знае, че той поне се представя за извънземен, ако не му вярва, що е отишла там.
Говори с извънземен и го пита не какво да е, а що не може да се свърже с извънземните...

Може би, не може би, защо не вярваш, че Башар е извънземен? Те казват, че засега човешкият проводник е най-удачният за контакт, затова използват хората и правят ченълинг.
И освен това извънземните също са на много и най-различни нива, едни са на ниво 5, други на 7, трети - Сал ракели е ченъл на нива 12 или 11.
Казват, че трябва много да си понижат вибрациите, за да стигнат до нас, а това не е много лесно, защото прекомерното сваляне на вибрациите води до забравяне на високите нива и потъване в земните измерения.

Не помня писала ли съм го тук, Башар много набляга на делфините, казва, че те са чужд разум на земята, докато примерно цивилизацията на Башар е хуманоиден разум извън земята, така че с делфините сме си по-чужди, отколкото с доста извънземни, впрочем доста извънземни има на плътност 4, в която ние сме се запътили и се преобразуваме, така че можем да си бълбукаме с тях, дори първият официален контакт ще е с такава цивилизация.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.09.13 10:35



А освен това извънземни някои отдавна са в контакт с правителствата, това го казват от всички страни, то просто зависи от нивото на плътност, на която се намират извънземните, един познат ми каза преди време, че пътувал с дъщеря си, на пътя му изскочил гущер, казал, че е от Сириус, и предсказал смъртта на жена му. И двамата с дъщеря му го видели, та няма как и двамата да са луди.

Тия НЛО са просто да заинтригуват земляните и да ги поподготвят, принципно техните летящи не са във видимия човешки спектър и преспокойно се шматкат непрекъснато натам насам, а ние не ги виждаме, може даже в момента някой извънземен да ти се мота в стаята. А може и да са повече.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано04.09.13 07:31



Преди 2-3 вечери гледах по тв как президентът на Русия се ръкува с един дресиран морски тюлен/от животинското царство:)/.
С толкова много висши нива и интелекти нямаш ли усещане за дресировка от време на време?
Особено когато някои духовни учители почнат да повтарят как трябва да си спрем ума





Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.09.13 10:40



Не, нямам такова усещане.
Обаче имам усещане как обществото вече ме е дресирало отвсякъде и сега трябва да се отдресирам.
Всъщност това, което повтарят великите ти учители, е да се отдресираме от наложената веч дресировка.

Що, ти нямаш ли усещане, че си дресирана, че и оттатък? Затова и подхождаш с недоверие и ирония към великите ни учители, както ги наричаш - защото говорят неща, които не ти влизат в сегашната дресирана кутия, блъскат се с досегашните ти вярвания и убеждения, например, помисли, ако още от раждането са те дресирали, че извънземни има под път и над път, и ти си израстнала с тая мисъл, сега щеше ли да изпитваш и грам съмнение, че съществуват?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано05.09.13 07:21



Не подхождам с ирония или недоверие, а избирам да разглеждам устройството на всемира от различни гледни точки, през различни хипотези.

Вярно е, външни сили започват дресировка над нас още от раждането ни в тая физическа реалност- без значение семейство, общество или извънземни.

Но си мисля, че когато ние дресираме животни или отглеждаме растения, търсим контакт с тях, общуване, а не се опитваме да ги водим към висши реалности.

А идеята, че сме несъвършени същества, които следва да бъдат придърпвани към преход нагоре до красив свят, изпълнен само с любов и светлина, без лошо, без работа и пр., не ми се вижда състоятелна.
И в тая реалност има колкото щеш любов и светлина, куп интересни неща, само трябва да държим отворени сетивата си за тях.

Не те ли привлича идеята да приемем, че с раждането си съществата /без значение растения, животни, земляни или извънземни/ започваме да се отдалечаваме от цялото за да проучим една конкретна реалност, с доброто и лошото в нея, а в определен момент ще се върнем към цялото?



Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.09.13 09:48



А идеята, че сме несъвършени същества, които следва да бъдат придърпвани към преход нагоре до красив свят, изпълнен само с любов и светлина, без лошо, без работа и пр., не ми се вижда състоятелна.

Ми те не придърпват всички, само ония, на които идеята им се вижда състоятелна.
Спокойно, никой насила няма да те придърпва никъде.
Според моята теория от древността нагоре се придърпват готовите за това постоянно и през определени периоди от време.
Които не са готови, които не искат, или които си се забавляват достатъчно в това измерение, си остават тук.
Така са издърпани маите и други от наша гледна точка изчезнали цивилизации, така сигурно се случват и в наши дни всякакви истории, за които ние не знаем, който си отива, си отива, който не, си мисли, че нищо не се е случило.
Човечеството не върви цялото заедно в една посока и всички накуп, от различни места сме дошли и на различни места отиваме, брой тоя свят за гара разпределителна.

Е, това не се връзва с твоята теория, че трябва задължително всички заедно, но то не може всичко накуп.
Ти хем искаш всички заедно да вървим, хем настояваш всички да си стоим тук, щото тук си е добре, е тогава къде отива моята свободна воля примерно?



Не те ли привлича идеята да приемем, че с раждането си съществата /без значение растения, животни, земляни или извънземни/ започваме да се отдалечаваме от цялото за да проучим една конкретна реалност, с доброто и лошото в нея, а в определен момент ще се върнем към цялото?
То това не е идея, това е смисълът и същността на нещата, не с раждането си, ами с духовното си пръкване преди милиони години примерно сме започнали да слизаме надолу през пластовете, именно за да изследваме.
Сега някои са изследвали каквото са решили и се връщат нагоре, на други още им се изследва и ще си останат тук.
Всички пътища са валидни и всички истини са истини.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано06.09.13 08:16



По-добра работа ни върши вярата, че преходът или промяната се извършва непрекъснато тук и сега и че всички нива и реалности са в нас, пак тук и сега, отколкото вярата, че след някакъв мистичен еднократен преход ще попаднем на по-високо ниво в по-хубава реалност



А вярата е деликатна материя – понякога предовери ли се човек, попада на доста хлъзгава почва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.