Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Транзитна събитийна ситуациянови  
Автор abroadabroad (-)
Публикувано12.05.13 21:56





Държавата в името на "Народа" затвърди западащата умствена активност на населението и усещането за пропадане в небитието на иначе хубава страна. Да я затваряме и това е. Друго резултатно не можем да направим засега - глупостта отново се оказа по-силна и ако, както е видно е заразно - решението е карантина.

Послеслов: Държавата е за продан за без пари. Нещастна държава. В този смисъл картата на "нова турция" публикувана неотдавна изглежда съвсем реална.
Наясно съм, че малцина ще разберат написаното, а още по-малко ще успеят да асимилират.



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.05.13 22:08



Наясно съм, че малцина ще разберат написаното, а още по-малко ще успеят да асимилират.

Да ти имам самочувствието



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (-)
Публикувано12.05.13 22:11



да го имаш, но го нямаш.



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.05.13 22:43



Слава Богу.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (-)
Публикувано12.05.13 23:42



а това какво е - фалшиво неосъзнато по Нептун, или пак не си разбрала



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: abroadabroad]  
Автор belika (deleted)
Публикувано13.05.13 00:22



не си давам хубавия десен край на картата на никви турци аз. ако трябва и на оръжие ще ви дойда на крака, и другари ще доведа.

за другото съм съгласна.



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано13.05.13 00:32



това четохте ли го?



и друго - били сме бедни и знаем какво е - векове наред - и пак сме се съхранили. меркантилни и продажни чалгари се пръкват последните по-малко от 2 столетия.

та - аз за тях съм спокойна - тъкмо ще имат възможност да хванат пътя.

надявам се доста от тях да бъдат и опандизени най-накрая.

народът няма повече търпение. и наистина би се хванал на оръжие есента, ако не и още утре. не само срещу турците. онзи народ - дето знае и 2 и 200.

така мисля аз.

Редактирано от belika на 13.05.13 00:34.



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано13.05.13 07:00



Азът го няма никакъв/празен първи/, другите- колкото щеш/пълен 7-ми/.

Като дърво, посечено, останали само корени/Сатурн в 12/.
Стеблото отнесено другаде/седми/, а с него клони, листа и цветове умъртвени/осми/.

Но дълбоко под повърхността на земята, истинското в готовност да възкръсне след поредната смърт. /Сатурт, Плутон и Марс/



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: abroadabroad]  
Автор belika (deleted)
Публикувано13.05.13 10:09



сатурн в сидреални везни, луна, юпитер и венера в сидреален телец 8ми дом, меркурий, слънце и марс в сидреален овен в 7ми дом, ац отива във везни.

мисля, че ще има много кръв, но за добро. доброто обаче ще бъде бавно, много бавно и криволичещо - луна у мц в телец в 8ми дом, но в хубава йога с юпитер и венера.

сатурн у4 и 5 в екзалтация в лагна е много силна йога за правилност.

налична е и почти кал сарпа йога - при това апликираща - по 2-8ми домове - макар марс да попада извън осите - за малко е.

това пък дава безплодие - но не и тежки осакатявания.

изобщо - много неща предстои да умрат. но не съм сигурна, че нови предстои да ги заместят.



Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано13.05.13 10:37



би ли превела това на български?
кръв, но за малко и за добро ?
правилно ли го разтълкувах ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.