Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано01.06.13 10:51



къде се отнесе...?

моята вътрешна хармония - налична или не - няма особено отношение спрямо агресивни, дори натрапчиви автобрътвежи отсреща.

предвид някои казани напоследък неща - не бих се учудила особено и вулгарност да ми беше лепната тук.

сякаш - ако имах - според вас - някакво - другоизмерно - по-възсено ниво на вътрешна хармония - от мен би се очаквало да смилам, дори харесвам - с наслада или не - облъчване с автобрътвеж, при това презентирах с нелеката претенция - да бъде елитарен - по-елитарен от моята собствена - нарочно посочена ми - и вменена - не без мое участие - на ниво споделяне - упадъчност, тежести, трънчета, постулати, падение, и изобщо?


смятам, че тук отношение има не вътрешната ми хармония - налична или не и нейните нива - според ползваните от вас скали - а широтата на светогледа - моят - със сигурност с граници - и отсрещните - и те с граници, но в случая - доста по-тясно фокусирани.



Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано01.06.13 11:00



допускам - с право - бан - защото кайли се проявява напоследък - като тесногръда и агресивна. изобщо - и лично към мен в конкретика. цитати на конкретни думи и реакции ще пропусна да правя.

това, че някой друг не забелязва и се старае да не забелязва неща, които си е решил да не забелязва - дали нарочно или случайно - не значи, че тези неща ги няма по дефиниция. както и историята доказа - неглижирането на определени качества, страни, реакции и склонности у хора - може да води само до грешки.

тук дойдох като ми беше казано - цитирам по памет: "в клуб процесинг ще можем да си пишем. " да - ясно, че клубът е създаден и именуван по сциентоложки, но познавам дори сциентолози, способни на повече широта и търпимост към инакво мнение, канали, и въобще.
какво се случва на практика в последно време - каквото и да се каже, за каквато и да е тема - отговорът е - съвсем назидателно: "башар това, башар онова, понеже ти си на ниско ниво, понеже имаш трънчета, понеже имаш за чистене, понеже не си приела башар или хъбард, или който и да е там гуруто"

също така тук напоследък се казва за какво може, за какво не може, как трябва и как не да се държа.

дори бе опитано да ми се вмени вулгарност, което е последното нещо, което аз притежавам.



Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано01.06.13 11:54



Кайли май беше споменала нещо някому за хармония



и то за някаква си външна хармония в клуба, която, като такава, е само привидна и не особено важна

онова за "казвам ти дъще, сещай се снахо" се практикува в други случаи, т.е. защо приемаш лично нещата?
В повечето случаи това са дискусии върху светогледа, пък той е различен за всеки човек- защо трябва да е повод за напрежение?



Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.06.13 12:00



Ан, аз не конфронтирам никого, отказвам да ми приписваш вина за каквото и да било, аз отговарям според моя автоматизъм, нали ти самата каза, че той си има и позитивни страни и да не бързаме да го изключваме.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.06.13 12:01



Автобрътвеж?
Аз не използвам автобрътвеж, ти го използваш.
Чувала ли си за проекция?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано01.06.13 12:02



че тя тия работи като ги казва, имам чувството, че ги казва на всички, включително и на себе си



аз даже хич не се разпознавам в тях и съответно не реагирам

Нали като пишем, си подреждаме за себе си нещата, които харесваме или не харесваме.
Вярно, че диалогът по тая схема става като развален телефон, но на мен не ми пречи, когато Кайли си пише за постулати и извънземни, даже ми е интересно, когато не ме праща да чета линкове.
Пък се надявам, че на нея не и пречи, като си пишем за планети.



Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано01.06.13 12:04



хубаво де - и каква е сега тая буря в чаша вода





Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.06.13 12:04



Девойко, успокой се ...и си виж къде те бодат трънчетата, щото очевидно подскачаш.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.06.13 14:07



Bashar - Infinite Number of Parallel Earths to Choose From



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.06.13 14:48



що се карате, мен ме няма, сърча е в дълбока нелегалност, кво делите



дето имаше един виц -
търся квартира, ама хем да е нелегална, хем да е легална ( да става за лягане )



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.