Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.13 10:25



За мен акцентът пада върху чистенето. За мен е по-лесно да живееш, отколкото да се вглъбяваш в себе си и да се чистиш.
Животът също чисти, но го прави по-бавно. Чистенето чрез живеене прилича на кораб по река, нарочното възнамерено чистене прилича на самолет. Мисля, че този живот ни е даден, за да се изчистим, защото чистенето може да се случи, само когато си във всичките си тела, т.е. само по нашите представи - докато си жив.

Така че най-лесно е да си умрел, малко по-лесно е да си жив и да действаш в живота и най-трудно е да се чистиш, докато си жив и вместо да си живееш живота. Затова 99,99% от популацията живее, а малцина се чистят.
Според мен възнесението не се случва на хора с тежести, то това е и същността на просветлението - като си основно почистен, ставаш лек и отпрашваш, чиста физика.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано31.05.13 11:19



чистене, чистене, чистене! тежести, тежести, тежести! като си прочистен и без тежести, като се прочистиш се възвисяваш!

толкова ли сте мръсни, та да имате нужда от толкова чистене!

човекът е идеален по природа. чист и лек. и не е мръсен. мръсното идва в зависимост от други заложби, среда, обстоятелства, наклонности и тяхното евентуално развиване.

значи се имаш за много нечиста. и с много тежести. от къде толкова мръсотия и гюлета?

децата са най-чисти. колкото и да се процесвате, и възвисявате, доста ме съмнява, че ще успеете дори да се доближите до детските чистота, невинност, висоти и лекота на поривите на мечтите.

ама си действайте де.

още не си ме баннала



аз пък не мисля, че съм нечиста. не мисля, и че имам гюлета за махане. грижа се за неща, които съм избрала - и да те понякога стават тежки, и затруднителни - но такъв е животът. а има ли нещо по-прекрасно оттатък - по-прекрасно от истинската човешка обич, любов, от розите, от целувките, от вкусна вечеря с приятели, подкрепа, споделяне, от огромната дъга, която изгря пред блока ми в неделя, или да тичаш бос по разцъфнала росна поляна по еньов ден, или да правиш секс на плажа с любовта на джулай морнинг? съмнявам се.



Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.13 12:49



През цялото това време май само някоя ипостаса на сърча да съм банвала.
Това ти е идея отнякъде, аз имам навика с уста да се разправям, не с модераторски инструменти.
Защо да си развалям удоволствието да те убеждавам в нещо, като те елиминирам?
И през ум не ми е минавало да слагам бан.

Виждаш ли как всеки си живее в неговия си свят, ти нямаш какво да чистиш, значи си изчистена и се занимаваш с розите си. Аз се занимавам със себе и.
Ан се занимава с това да убеждава света какво трябва да прави, вместо онова, което прави.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано31.05.13 13:02



"Ан се занимава с това да убеждава света какво трябва да прави, вместо онова, което прави."


то пък светът ме чува, та пушек се вдига



Тема Re: Башар 3нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано31.05.13 13:06



Какво толкова ти е казала Кайли, че допускаш бан?
Явно е нещо, което не съм прочела.
Тя би следвало да е морална и етична личност, без притворство и коварство.


Кажи, и ако принципно не съм съгласна и аз се разграничавам от нея- имам опит в това отношение

- трябва да се внимава с правата на хората, не може да се разчита на недоказана чест и достойнство



Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.13 14:43



На мен ми отне десетилетия, докато се убедя, че е безмислено да оправям света, писах го вече тук и Белика по незнайни причини много скочи срещу това.
Но ти давай, още можеш.

Башар предлага алтернатива - има я и от дълбока древност, но той е предава технически изчистено. Промени себе си и с новата вибрация ще привлечеш свят, ще се прехвърлиш в свят, който ти импонира повече.
Щом вече си си помислила, че можеш да съветваш и управляваш така да се каже някои хора, значи то вече някъде съществува, в някоя реалност. Никой не може да си помисли несъществуващото. Та твоята работа е просто да се преместиш в оная реалност, в която версиите на хора като нас са склонни да те слушат. А в тази реалност същите ние няма да те слушаме, защото сме такива, каквито сме.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.13 14:45



Според мен тя предпоставя, че тя е казала достатъчно за бан, а не аз.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано31.05.13 16:34



Бан за вулгарност, за какво друго?
Че някой ти нарушава хармонията? Хармония на повърхността не я броим за хармония.



Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.13 17:07



Е Белика чак вулгарна не е.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано01.06.13 07:23



Именно.

Вътрешната хармония малко зависи от външни фактори, а ако е нарушена, не я поправяме чрез конфронтация с външния свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.