Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Цветно земеделиенови  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.02.13 11:58



белика:
изобщо - много ме е страх, но съм щастлива и вдъхновена.



АН:
Браво, ти почни сега, пък след няколко години ще научиш и мен- и без това винаги съм си мислила, че трябва в някой момент да обърна внимание на растенията:)

Няма да се вторачваме в радикалност на хорарната карта:) – ще търсим евентуални предизвикателства и възможности:)
Да гледаме поред сигнификаторите – първо теб – ретроградността на Меркурий ще я тълкуваме като нещо дълбоко вътре в теб, много пъти преживявано в тоя живот, с опитности от минал живот, като даже тригонът с възела допринася за кармичност.
Т.е. акцентът в това начинание не пада върху коректност, печалби и пр, а върху опитност.
Съвпадът с Марс- ентусиазмът е окей, предупреждението – внимавай да не прибързваш. Изпреварващо ще кажем, че Сатурн ще балансира евентуалното бързане и ще предпазва от генерални грешки, но може да не успява да те предпазва от страхове, стрес, нерви и пр. Значи не сме на война и никакво бързане с води, торове и препари, т.е. с аналогиите на Нептун/ това пак беше изпреварващо:)/
Съвпадът с Марс трябва да компенсира известна нерешителност на ретроМеркурий, а не да го кара да действа по внезапни решения:)

Меркурий в множествен съвпад с какво ли не – най-общо – много фактори ще ти влияят, много неизвестни ще има в уравнението – това прави интересна задачата:)

Косигнификаторът – в тригон с Плутон- дълбока вътрешна сила, увереност и мотивация ще противодейства на напрежението от квадрата с Юпитер и опозициите с Венера, Нептун и Слънце.
Ако ставаше въпрос за случайно, новопоявило се, краткотрайно начинание, напрегнатите аспекти щяха да тежат повече. В случая ще ги тълкуваме като ангажираност, крайности в емоциите и предупреждение да не подхождаме емоционално, да не режем клона, на който седим в зависимост от настроение или моментни емоции.

Допълни ти какво в теб може да ти способства и възпрепятства начинанието, пък после ще гледаме следващите сигнификатори:)
Например кажи как се отнасяш към правила и авторитети в работата – заради опозицията на Луната и Слънцето.
Аз споменах за аналогии на Нептун, но кажи ти имала ли си грешки с поливания и торове – заради опозицията с Нептун.
Влагаш ли твои пари безвъзвратно? - заради опозицията с Венера.
/ и ако ти е интересно да умуваш върху начинанието направи си нова тема, че тая май стана дълга:)/

И понеже винаги има някаква синхронност в хороскопите, които гледам, тъкмо вчера научих, че едно момиче, което от няколко години искаше да учи фармация, най-сетне са му се уредили нещата. Пък в Дания се оказва, че за да учиш нещо, ти трябва и стаж. Не че се бях уморила да повтарям:търпение, хороскопите са добри:)
Ами хубави новини:)






Тема Re: Цветно земеделиенови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.02.13 12:21



Така - първо да докладвам - днес говорих отново с евентуалните бъдещи партньори-доставчици, които вчера казаха, че ще ми продадат разсад - днес ми обясниха,ч е имали затруднения, много предварителни поръчки, още не били наясно щели ли да имат изобщо свободни количества - за да осъществят този сезон макар и малката ми за техните мащаби поръчка



Аз се помолих - казаха, че щели да опитат и да ми се обадят в следващите дни.

А вчера звучаха толкова утвърдително

За Венерата - да - ще инвестирам налични парички, дори ще се наложи да продам някои ценности - професионална техника купувана през годините за модните ми мечти, които така и не успяха да стартират истински поради грижи последните години и са си до кривата круша. малко ми е тъжно, защото все още вярвам в тях, но съм готова да се впусна през глава този път.

ЕДИТ: току що ми звъннаха холандците - че са ме харесали и ще ми пратят веднага така мечтания разсад Много съм щастлива!!!

Казаха, че много искат да ги държа в течение - и че ако тръгне дейността ще се радват да си партнираме за в бъдеще

Относно дали мечтата е обмислена - обмисляна е десетилетия, още откак започнаха с реституциите на земеделските полета - доста от които още не сме реституирали - земята винаги ми е била слабост, а земеделието, дори на чушки, домати и моркови ми е носело голяма радост.

Родителите ми обаче - винаги са ме гласяли за министърка и подобни селскостопански идеи у мен са им действали засрамващо за пред обществото.

Ако ставаше въпрос за случайно, новопоявило се, краткотрайно начинание, напрегнатите аспекти щяха да тежат повече. В случая ще ги тълкуваме като ангажираност, крайности в емоциите и предупреждение да не подхождаме емоционално, да не режем клона, на който седим в зависимост от настроение или моментни емоции.

Така е - склонна съм от емоционалност да се чувствам като зашеметена - иска мис е изведнъж всичко, във всички посоки да свърша, а зная,ч е трябва план и систематика.

Ще гледам да внимавам.

Допълни ти какво в теб може да ти способства и възпрепятства начинанието, пък после ще гледаме следващите сигнификатори:)
Например кажи как се отнасяш към правила и авторитети в работата – заради опозицията на Луната и Слънцето.
Аз споменах за аналогии на Нептун, но кажи ти имала ли си грешки с поливания и торове – заради опозицията с Нептун.
Влагаш ли твои пари безвъзвратно? - заради опозицията с Венера.


С авторитетите до сега винаги съм жънела предимно грандиозни успехи - печелене на доверие и съдействие от такива не е представлявало проблем. По-скоро проблематично ми е да се задействам да се обърна към такива за съдействие изобщо. Този път обаче съм решена да действам, и усещам, че моментът е подходящ. Дано да не греша.

За торовете - миналата пролет с преторяване и преполиване уморих доста цветенца, тази ще опитвам да внимавам повече - дано успея.

вчера научих, че едно момиче, което от няколко години искаше да учи фармация, най-сетне са му се уредили нещата. Пък в Дания се оказва, че за да учиш нещо, ти трябва и стаж. Не че се бях уморила да повтарям:търпение, хороскопите са добри:)

Браво, браво на детето! Пожелавам успехи и да е по вода учението, а после като се изучи да успее да помогне с изобретения за така нужните за някои проблеми нови медикаменти.

Както вероятно съм ви казвала - фармацията и медицината и реанимирането последните години са ми съдба и основен интерес. Някои познати лекари казват, че и без дипломи моа да се цаня за доста сносен реаниматор, кардиолог и ревматолог. Зная, че вие тук вярвате на неща като хомеопатията, но за мен прогресът в съвременната фармация и медицина, както и неща като техническия прогрес - интернет и достъпът до информация и знание са основните неща, които ме карат да не съжалявам напълно, че съм се родила в тези неособено романтични съвременни времена.

Още веднъж - честито на детето!

Моля ви стискайте ми палци

Редактирано от belika на 26.02.13 12:27.



Тема Re: Цветно земеделиенови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.02.13 12:46



Честито на детето!


Всичко ще се случи, както го искаш, защото е дошло най-накрая времето хората да сбъдват мечтите си!


Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Цветно земеделиенови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.02.13 14:27



оу, чудесно



утре ще продължим със звездите, но ти казвай, ако имаш нещо за казване - то си е енергия за реализация



Тема Re: Цветно земеделиенови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.02.13 14:28



Ами не го познавам на живо детето, но по хороскоп и от писмата изглежда нежно, чувствително, деликатно, ранимо:) И е на годините на Белика:)
Но на запад е явно в реда на нещата на всяка възраст да се учи. По тоя повод си мислех да запиша рехабилитация и ерготерапия в МУ, но се оказа, че след една магистърска степен е само платено обучението и при това ми е скъпо:) Иначе си мислех, че на 50 години щях да се чувствам добре сред децата като редовна студентка:)

Как ме тласкат към самообучения


няма само ти да изучаваш съвсем безкритично Башар



Тема Re: Цветно земеделиенови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.02.13 14:52



Като каза Башар, та се сетих


Та Башар казва, че стига сме учили нови неща толкома, занапред най-вече ще си припомняме. И аз точно това правя, припомням си неща, които съм знаела отдавна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Цветно земеделиенови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.02.13 15:41



успех, Бел !

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Цветно земеделиенови [re: belika]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано26.02.13 19:45



Родителите ми обаче - винаги са ме гласяли за министърка и подобни селскостопански идеи у мен са им действали засрамващо за пред обществото.

то, мястото за земеделски министър е овакантено, а и много други, тъй че и тук получаваш шансове



радвам се, че тази идея е потръгнала - с постоянство ще трябва да се случат нещата



Тема Re: Цветно земеделиенови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано26.02.13 19:48



да не би всички да сме имали пълнолуние в 3-9


от онзи ден пак обмислям какво да започна да уча - засега се спрях на нещо провалено отпреди, днес изскочи ново-старо

да видим колко ще ми продължи ентусиазма



Тема Re: Цветно земеделиенови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.02.13 08:36



Благодаря на всички за пожеланията, имам нужда от малко побутване от звездите, особено предвид доста изтощения ми и бавен марс



За другото - ще се надявам, че ще успея да канализирам ентусиазма, няма да правя много грешки и няма да се спъна насред път.

Тук таймингът е от особено значение, защото при цветята и земеделието и минимални избързвания или забавяния могат да бъдат фатални.

Повечето неща са ми известни, но съвсем не съм ги рутинизирала, други обаче ще са ми за първа бука - дано не прецакам генерално с тази част.

Има и дейности, които ще изискват помощници - тук ще разчитам, че ще успея да привлека другарчета или евентуални помощници на надница - неща изискващи повече физическа сила и бързина.

Ще имам нужда от скорошни инвестиции за инструменти - косачки, резачки, и други подобни - и още нещо - май ще се наложи да карам кола - а ме е страх - от близо 10 години почти не съм карала, и май съм ви споделяла, че имам не една катастрофа - не по моя вина, но все пак си ми е травма. За подобно начинание, свързано с доста нужни ми материални материали - ще бъде съществено да мога да кръстосвам да си ги купувам и пренасям, а те тежат. Не мога да разчитам само на куриери и носене с ръце. По тази точка не е съвсем ясно как ще се справя.

За останалото - мога само да се старая и моля, да се окажа правилното.

Добри другарчета обещаха да ми помагат.

Дано




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.