Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мунданни  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 10:37



Отваряне на Портала - 5-25-2013





Време е да се предприемат действия, отново! Време е да поемем съдбата на нашия свят в нашите собствени ръце! Затова ще се срещнем в големи и малки групи, както индивидуално, така и колективно по време на пълнолунието през Май.

Инструкции:

1. Отпуснете тялото и ума като следите дъха си за няколко минути

2. Призовете присъствието на вашата Душа (Висшия Аз) и присъствието на духовните си водачи, ангели и Възнесени Владици

3. В името на вашият Висш Аз, заявете на глас, че прекратявате и анулирате всичките си споразумения и договори с тъмните сили, независимо от тяхното съдържание

4. В името на вашият Висш Аз, заявете на глас, че сега сте свободни и суверенни същества на Светлината

5. Визуализирайте стълб от златна Светлина, спускащ се от Галактическото Централно Слънце и преминаващ през тялото ви

6. Визуализирайте, че златната Светлина се разширява през сърцето и ръцете ви във всички посоки, преобразува всяка тъмнина от нефизическите нива в Светлина, изчиства съдържанието на имплантото полукълбо, което е полукълбо - поле с диаметър сто фута (30 метра ) около вас. Продължете излъчването на тази златна светлина, докато вашето имплантно полукълбо е напълно изпълнено със Светлина

7. Сега визуализирайте цялото имплантно полукълбо изпълнено с модела на Цветето на Живота, което ще стабилизира и увеличи честотата на вибрациите на енергийното поле около вас

8. Визуализирайте същата златна Светлина преобразуваща всички импланти полукълба по света

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 10:41





During this weekend, Jupiter, Venus and Mercury will create a triangle of Light through which the energy for the opening of the Portal will be channeled from the Galactic Central Sun towards the surface of this planet. You can see this triangle of planets in the western sky shortly after the sunset:




Юпитер, Венера и Меркурий ще танцуват заедно. Може да станете свидетели на грандиозното явление от 24 до 28 май

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 12:27



четем едно и също

преведи си го сама

"The cosmic gift of this eclipse is that the higher Mind offers us an opportunity to release outworn ideas and beliefs that no longer serve our life. Let them go with gratitude, for they got you here. But now we need to know our Truth, walk our Truth and live our Truth. It's time to replace the old categories of knowledge with new ideas and new perceptions based on our awakened consciousness.

Think of all the labels we've been taught to put on people and things. Did we label them that way because we've had the experience of who or what they are, or were we taught a stereotype of who society says they are? Or perhaps you believe in your labels because of your ideals and your values. Either way, it never hurts to dust off our beliefs and look at our way of thinking about things. It's important at this time to work consciously and conscientiously with our beliefs and our thoughts, since they create our reality. This lunar eclipse energy can help us become aware of behavior patterns based on faulty thinking and beliefs, so we can release old emotional body wounds we've continued to inflict on ourselves.

Try this: step back from your habitual way of thinking about something in your life, and examine the way you think about it. Then ask yourself, 'Is this my real feeling about this or is it what I've been taught to think?' Sometimes when we think we're doing something helpful, it doesn't turn out that way. Usually it's because we're doing what we think we should do, rather than doing what our gut is telling us to do. When they take opposite stands, follow your gut!"

Penumbral Lunar Eclipse: 03:53:11 UTC on May 25, 2013 and ends at 04:26:56 UTC. Greatest eclipse will be visible at 04:10:00 UTC.

For North America, this will still be the 24th

Eastern Time is UTC-4 hours
Pacific Time is UTC-7 hours




"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 13:15



Чист процесинг.


Виждаш ли как правя точно това, което трябва, точно тогава, когато трябва.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 13:45



От няколко дена има силни магнитни бури, Слънцето след продължително мълчание се разбушува. По земята започнаха да изригват вулкани, доста на брой, земетресенията се увеличиха.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.05.13 14:44



и всичко това върху наталния ми юпитер. ефект - нъц.



Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 16:52



имаш нужда само от леко побутване и ставаш пИрфектна.

ПП - освен гадното тубе, има още найси видео канали за споделяне.
качи си клиповете там.
после пусни ена бележка до френдовете си в тубето.
и си готова.

Редактирано от silver.moon на 25.05.13 16:54.



Тема Re: Мунданнинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 18:36



Ами придай му ти ефект, направи някоя медитация, раздвижи света по някакъв начин.
Ти поддържаш света си, не той теб, поддържай го, най-малкото го провокирай с нещо.

...е, преди време Ан като ми каза много да внимавам Юпитер като влезе в седми, тоя път да наблегна на мъж, а не на поредния гуру...и аз наблягах, наблягах на мъж и те... Башар.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 18:39



Ами така е, ама аз някои като качих и после изтрих от диска. Сега нямам програма за сваляне, случайно да знаеш с какво? С хром съм, уиндоус 8 ми инсталира един умник, бях намерила една и оная се запъна, че съдържанието, което искам да сваля от ютюб, е незаконно. И не иска да ги свали...
А иначе и аз мислех, че тия клипове трябва някак да ги дам на хората...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 19:46



пращам веднага на лична

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 19:49



медитира ли днес ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 20:06



Не, как, тая вечер, сега се готвя, нали медитацията на Кобра е днес

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 20:07



Къде мога да ги кача тия клипове според теб?
То аз мога и в ютюб да направя още един профил и после още един и т.н...лошото е, че субтитрите се качват отделно

Редактирано от Kaily на 25.05.13 20:10.



Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 20:20



офффффф
кво ще правиш без мен, направо не ми се мисли



шегувам се, не се вкисвай
сега ще ти пусна няколко неща
първо си изтегли програмата, дето ти я пратих
с нея си тегли каквото си искаш от тубата.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 20:32



Ми не ща български сайтове пълни с поп фолк, Башар не го заслужава



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.05.13 20:34



оки
сега ще видя нещо друго
щото ти ги превеждаш на български, затова
иначе кво ще търсиш в ханглийски сайтове с тоя биджи превод
и 500 биджи френдове



иначе във бокса има всичко , не се стресирай от фолка



ето ти 7 броя, харесай си един и давай смело и безотговорно напред.

Редактирано от silver.moon на 25.05.13 20:36.



Тема Re: Мунданнинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 20:43



Превела съм 15-ина и няма огромен интерес към тях, та май няма и да превеждам повече.
Гледат ги предимно САЩ, Канада, Англия, Австралия, от 62 000 има сигурно гледания от България 150 - да, точно 139 гледания от България...и то щото аз ги разбутах насам натам.
Интересно е, че 80% са хора над 45 години, 36% от 45 до 54; 38% от 55 до 64, 4 процента над 65...интересно ми е на какво се дължи това, уж младите били носителите на новото...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.13 23:05



Народът из фейс групите се е разбунил много от медитацията, твърдят, че порталът е отворен, да видим Кобра какво ще каже...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.05.13 05:53



Може да е защото цял живот едновременно се включват Уран и Меркурий чрез квадрат. А сега това едновременно включване е от тр. Сатурн.

Квадратът в най-лошото си проявление е неадекватна активност, лъжливи импулси и силна неудовлетвореност. При това по природа е сходен със Сатурн.

При съедининението на Сатурн с първата ментална планета започва намаляване. Всъщност, Сатурн по принцип унищожава каквото трябва точно чрез намаляване./на сила, на ентусиазъм, на желания и т.н./ Ако не закачаше напрегнато Меркурий, нямаше да е с такъв висок рейтинг.

Сега явно за да се прояви Юпитерова енергия трябва тотално да се загърбят аналогии на Меркурий.
Или пък Меркурий да се прояви на най-високо ниво- т.е. човек да се отдели от мислите си.



Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.05.13 05:55



Юпитер някак се изхитря да се прояви чрез едно и също едновременно ентусиазиращо и разочароващо.

/даже не зависи толкова от дом и знак/

За разлика от Сатурн, който с едната ръка взема едно, пък с другата- дава друго /а казват, че Юпитер е по компенсациите/



Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.05.13 10:19



А, няма разочарование тук, има очарование.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.05.13 06:44



каква би следвало да е според мен пряката лична полза от въпросната медитация:
След дълбок душевен контакт /тригон между Сатурн и Нептун/ човек би трябвало да прозре /секстил между Слънце и Уран/, че ако няма умения или инстинктивно желание за нещо не би трябвало с лека ръка да го отхвърля и отрича. /опозицията на Луната с триото/
Например, ако не умее да мисли логически, а оттам и абстрактно, да отрече значението му, без дори да се опита да го постигне.


/и ако пак ме засечеш, че имаш предвид мунданно и екипно, ще ти припомня, че екипът се състои от индивиди

и се грижим за гредата в нашето око, а не за сламката в чуждото/



Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.05.13 10:22



Ти изфилософства за предполагаемата от ума ти полза, пък аз взех, че просто я направих и почувствах резултатите. Има голяма разлика, ще знаеш, от това да го направиш и това да го предпоставиш.
Или, както ти обичаш да казваш, лозето не ще философия, иска мотика.
Защо така добре връзваш тоя принцип на физическо ниво и изобщо отказваш да копаш на духовно?


Май е по-трудно аз теб да карам да копаш в духовното, отколкото ти мен в реалното.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.05.13 11:44



Ще оставим настрана на какво почиват изводите ти за моето духовно състояние



Ще обърнем внимание на астрологията, която в прав текст казва някои неща.
Например, че когато в радикса Марс е в изгнание или падение, за цял живот е важна физическата култура, към която нямаме особен афинитет по рождение, но родителите ни още от детските години е било добре да ни възпитават в такава.

Та ако не е ни наред физическото състояние, стрес, нерви и пр, всякак пречат на духовното ни състояние.

Сега ще те попитам нещо, а ти си отговори насаме с максимална вътрешна честност.
Как се връщаш след дълбока медитация във физическото си тяло?
Ако човек няма ясна представа за това връщане, не е стигнал до дълбоката медитация, а от там и до прозренията, които идват с нея.
А до дълбоката медитация не се стига, ако не е наред физическото тяло.

Пък за ума и изфилософстването ще се върнем друг път



Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.05.13 11:57



Че аз никога не съм твърдяла, че съм стигала до дълбока медитация, имам основен страх, който осъзнах наскоро - да си напускам тялото, да ми се мотае другото тяло и да подскача и изобщо да нямам твърдост и установеност, ако земята се изплъзне под мен, незабавно се връщам обратно и гледам като лалугер от дупката на физическото си тяло.

А прозрения ми идват редовно, не знам що свързваш прозренията с дълбоката медитация и сънуването на всяка цена със състояние на спане. Това все ме е учудвало - защо човек трябва да спи, за да получи пророческо видение или там каквото и да е, което после да тълкува...

Както и да е, понеже зачекна важна за мен тема...наистина имам механизъм винаги, когато земята полети, моментално да идвам в съзнание и да възстановявам твърдата реалност, случва ми се в будно състояние, случва ми се в просъница, случва ми се понякога насън, а литне, а връщам съзнание, събуждам се и заковавам реалността сакън да се не скапе...снощи пак ми се случи.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.05.13 13:36



Не знам дали е възможно да стигне човек до истинска медитация, ако не е учил при жив учител.
Обяснявам си го с обмен на енергия между учител и ученик.
А това, на което се учи ученика, е дълго, тъпо и упорито занимание с ритмично и психично дишане, докато в някой момент разбере за какво трябва да диша така.
И другото, на което се учи, е че трябва да тренира ума си също както тялото. Да наблъска човек инфо в ума си и да го запамети си е добро упражнение, но идеята е друга – волята трябва да управлява състоянието на ума и той да стига до адекватност, независимо дали интуитивно или логически.
Даже опитите да се опишат тия неща са несериозни, защото нямаме подходящите думи.

Така или иначе, занимай се поне с дишането, чрез някоя от практиките на йога. Разни интересни неща почват да се случват почти веднага.

Пък за прозренията – май всякак става.

Колкото до това прозрение за примера с ума го дадох, защото си чувствителна на тая тема, също както за физическата работа.

Нея си я обясняваме с Марс, но за ума няма отговор. Сякаш някой авторитет ти го е казал, и ти сега съветваш всички наред.

Изобщо търсех някакъв отговор за нерви и стрес, които са без обективна и реална причина.
А може да са отворени сетива, но някак изчанчено. Когато нормално се отварят, човек засилва вътрешната си чувствителност и става леко нечувствителен към външния свят с всичките му дразнители.
А сега може да има едновременни максимуми към вътрешни и външни дразнители и да се стига до нервно напрежение.



Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.05.13 14:04






мда

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.05.13 16:02



Ти смяташ, че стигането е само с жив учител и само с дишане и че само жив учител на място може да ти предаде енергия, но не и просто учител от "разстояние"?
Аз мисля, че нещата могат да се случат с всякакъв учител - жив, мъртъв, стига да има близка връзка...

Да наблъска човек инфо в ума си и да го запамети си е добро упражнение
И после на всяка цена трябва да го забрави, всъщност Ошо точно на това учи, а и Башар го е казвал - не се опитвайте да запомните нищо, нищичко, което ви трябва, само ще си намери пътя и ще се покаже, когато трябва...

Аз ще ти дам отговора за ума - когато изпадна понякога във вътрешно мълчание, се случват много интересни неща, затова наблягам на него, иначе имам силно логически математически ум, Ошо е казвал, че трябва да развием ума максимално, иначе не можем да минем отвъд него, е, аз мисля, че ума съм го развила някога преди, сега целта ми не е да го развивам повече, а да мина отвъд него.
Та, приеми, че Ошо ме е обработвал години наред на тема вътрешното мълчание и вътрешната тишина.

Изобщо търсех някакъв отговор за нерви и стрес, които са без обективна и реална причина.
Кога съм казвала, че са без обективна причина? ...една година се влачих по доктори ушен-невролог-ушен-невролог...докато не почнах да издирвам причините в интернета, не попаднах на някои упражнения, няколко месеца имах силен световъртеж и естествено лекарите викаха, че нищо ми няма, е такива неща, сега това е затихваща функция

И изобщо немаловажно - чувството за вина, че стоя така и се почесвам, вместо да взема да свърша нещо.
Всъщност аз предпочитам да върша нещо, но нещо, което е смислено за мен. Да се хвана на любимата ти работа със сиви не ми е смислено. Много ми се работи с извънземни, а те не ме искат да им работя.

Колкото пъти ми се приработи, толкова пъти ми отговарят - Седи мирна, грей се.

Редактирано от Kaily на 27.05.13 18:41.



Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.05.13 16:47



Знаеш ли какъв ти е проблемът? Че смяташ онова, което е меродавно за теб, за меродавно за всички останали.
Ако на теб ти е необходим жив учител, дишане и медитация, за да стигнеш до еди си къде, считаш, че това е задължително и за всички останали.
Мога да ти го обясня кратко чрез Башар. Той говори за permission slips - пособия, чрез които човек се движи напред, патерици, казва, че всичко, абсолютно всичко, което използваме, са permission slips, че всъщност можем и без тях, изобщо можем без тях, но ни е по-лесно с тях, това са нашите позволения, които си даваме сами на себе си, за да отидем там, където искаме да отидем.
И казва всеки да използва всичко, което работи за него. Няма значение дали медитация, астрология, захарчета под възглавницата или, в моя случай, извънземен принц, - щом това помага, да го използваме. Докато спре да помага, след това да търсим нещо друго. Освен ако не можем без permission slips вече.
Казва, че всичко ние сами си правим, не го правят захарчетата или дишането, или учителя, само и единствено ние сме ония, които могат да го направят. А permission slips са ни позволенията, които даваме сами на себе си да го направим.
Така погледнато, ако ти имаш нужда от дишане, учител и медитация, за да стигнеш, където си тръгнала, на мен може да ми трябва примерно извънземен принц, за да стигна там, където аз съм тръгнала.
И аз не те насилвам да си намериш извънземен принц, защото съм решила, че това е твоята патерица, за да стигнеш Там. Защото знам, че ако нещо работи за мен, то не е задължително да работи за теб.
Аз може да нямам нужда от дишане...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано28.05.13 05:51



Ами да – един концерт или мечтите за Башар може да са средства за влизане в медитация.
Но дишането прави годни тялото и ума за медитация.

Както лъжицата, устата или медицинска игла са средства за доставяне храна на тялото. Но после обменните процеси в организма го правят годен да я усвои.



Тема Re: Мунданнинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.05.13 09:44



Но дишането прави годни тялото и ума за медитация.
Само дишането ли, се пита в задачката?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Мунданнинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано28.05.13 10:01



ох, ако през цялото време се безпокоиш за това, как дишаш, никаква медитация няма да ти се получи.
за да медитираш , трябва да си в хармония със себе си.
пълна хармония и сливане със света .
защото света отвън - това си ти.
аз просто си седя и се усмихвам на ум.
ей така, имам си пълно доверие.
а това е подвиг.
ако се научим да имаме пълно доверие на тялото си, всичко си идва на мястото.
напр . яде ти се шоколад, ама много

отиваш, купуваш си един и си го изяждаш с кеф, както се казва. Тялото ти е по умно от теб и знае защо го иска.
и т.н.

нищо не е по стресиращо от това, някой да ти стои на главата и да ти дава "правилни " съвети, и ти, понеже няма как, трябва да го послушаш и да правиш неща, които не искаш.

и после - що лудниците били пълни

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: ФОРМУЛАТАнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.05.13 12:06



Сетих се за една чудесна притча

Някога много отдавна живял един ученолюбив човек. Той посветил целия си живот на търсенето на знание и голяма част от него било мистичното познание. И ето веднъж този учен човек се разхождал по брега на реката. Изведнъж чул силен глас, който прекъснал неговите размишления. Ослушал се и чул как някой викал:
-А йа ха! А йа ха! А йа ха!
-О, това е свещената формула за ходене по вода-казал си ученият.Помня, че съм я чел в една древна и много тайна книга. Но този човек не произнася правилно формулата и напразно го прави. Вместо да казва "А йа ха" той трябва да казва само "Йа ха".
Като помислил малко, ученият решил, че е по-умен, съзнателен и прилежен човек и е длъжен да научи този нещастен човечец, който, макар и да не знае правилната формула, очевидно се старае с всички сили.
И така ученият наел лодка и се отправил към острова, от където се донасяли звуците. На острова той видял суфи-мистик, който от време на време все така гръмко и погрешно повтарял формулата.
-Приятелю,-казал ученият-ти произнасяш неправилно формулата и мой дълг е да ти кажа как е нейното истинско звучене, защото получава не само който приема, но и който дава.
И той му дал правилното звучене на формулата.
-Благодаря ти , приятелю,-отвърнал суфито-благодаря ти, че специално заради мен премина реката и ми подари този безценен дар. Благодаря ти.
Удовлетворен ученият седнал в лодката и се отправил към отсрещния бряг с чувство на изпълнен дълг. Известно време от хижата не се чувал нито звук, но ученият бил уверен, че усилията му не са пропаднали напразно.
И изведнъж от хижата се чуло неуверено "А йа ха", "а йа ха". Ученият започнал да размишлява колко твърдоглави са хората и как са се вцепенили в своите заблуди.
Изведнъж чул странен плясък. Ученият се обърнал и замрял от изумление. Към него право по водата като по суша се приближавал суфито. Суфито се приближил до лодката и попитал:
-Добри човече, извинявай, че те занимавам със себе си, но не би ли могъл още веднъж да ми кажеш как да произнасям формулата, защото аз нищо не запомних...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: ФОРМУЛАТАнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано28.05.13 12:35



хм, четох подобна притча, само че края беше друг.
след като питал ученика колко години му е отнело да се научи да върви по вода , и след като ученика му отговорил- около 20, учителя с дълбоко мъдър израз на лицето казал -
О, толкова много загубено време, и то при условие, че на брега има лодка.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: ФОРМУЛАТАнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.05.13 06:11



Да де- поддържаме се в кондиция да изпробваме всякакви формули.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.