Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано24.05.13 09:26



Какво ще рече ей това:“ и се намеси организацията, дето се грижи за материалните придобивки от Башар“?


ще рече, че Башар си е холивудски продукт и няма как да бъде разделен от неща като АКТА, СОПА, и подобни





Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.05.13 11:23



гадното ютубе
направи си собствен ченъл , блог или каквото там се сетиш.
популяризирай го.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 13:04



Ще рече, че Башар обясняваше, че цялото познание е безплатно, но ако сам си го откъснеш от дървото. Ако някой друг трябва да ти го откъсне, трябва да му заплатиш за труда. Тоя Дарил Анка, дето е ченъл, той нали също трябва да живее, мигар на Ошо книгите са му безплатни?
Ако можеш сам да си го откъснеш, халал да ти е.
И каза също да не се безпокоим, че понеже нещата са платени, до които нямаме пари, те няма да стигнат, да бъдем съвсем спокойни, че до който трябва и на който му трябва, познанието ще стигне.
И е верно, аз попаднах на две различни и несвързани едно с друго момчета и те ми подадоха информация откъде мога да взема всички клипове съвсем без пари. Така че на мен ми е трябвало, имам всичко сигурно което е говорил през всичките тия 30 години, не знам дали някой има толкова голяма колекция колкото мен.
Дори подозирам, че от мястото на голямата колекция, откъдето я свалих, там качват нещата със съгласието на Башар или Дарил.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 13:07



Не Башар, драга, Дарил, земният му ченъл, Дарил е наистина холивудски продукт и дори работи в Холивуд във визуалните ефекти, дори е правил част от филма "Карибски пирати".
Белика, защо винаги си съставяш мнение на база твоето първоначално предпоставяне? Башар е измислена персона, сздадена за правене на пари, нали?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 13:09



Нямам намерение, щом не е писано да режа и разпространявам готови клипове, сигурно трябва да правя нещо друго.
Например не да разпространявам мъдрости на всички, които са ги пожелали, а да работя със себе си въз основа на новополучените мъдрости. Откак спрях да правя клипчетата, дръпнах в осъзнаването, защото преди през едно уше влязло, през другото излязло, а сега потъва навътре.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 13:34



Но всякак трябва да се провери.
На това му се казва да вземеш информирано решение.


Не можеш да решиш, че не искаш нещо, само защото не знаеш какво е или защото е трудно постижимо.

Това, което описва Башар за тяхната цивилизация, е точно това, което цял живот съм си представяла, аз що казвам, че на моменти толкова в съзвучие е с мен, че ми се струва, че съм го измислила.

Ние минаваме от трета в четвърта плътност, а те минават от четвърта в пета, т.е. накъдето ние сме се запътили, те оттам излизат. В четвърта плътност няма време в нашия линеен смисъл, всичко е тук и сега и времето е просто различна перспектива към вечния момент тук и сега. Нали не само Башар говори за преминаване на земята в ново измерение, всички го говорят. Телата стават по-малко материални, изглежда съзнанието се пренася върху по-траен носител - по-тънко тяло, това да си пренеса съзнанието върху по-траен носител го нося в себе си от 12-годишна...

Та фино тяло, способно според мен да се придвижва без да изминава по нашия начин земните разстояния, знаеш как се държи идвижи физическото, чела си как се движи астралното, вече не се хранят, живеят на чиста зелена красива планета, щъкат между звездите с кораби, които са създадени от друга материя и са част от висшия им аз, цялата цивилизация са едно голямо семейство и всички се поддържат и подкрепят заедно, децата се гледат от всички, говорят си телепатично ... съвсем там е като тук.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 13:42



А по повод смъртта - мъртвите са просто на друга вибрационна честота, но в тяхната цивилизация те си комуникират с мъртвите толкова свободно, колкото и с живите, някой е в тяло или не е в тяло - почти никаква разлика.
А те имат и по-плътнички тела, и по-леки, могат да менкат, та то така погледнато, почти няма разлика между мъртъв и жив.

Абе така или иначе - земята се е засилила към нова плътност, това, което Башар разказва, много плътно се доближава до моята визия за нова плътност..от друга страна мнозина разправят, че земята се разделя на две земи или повече, оня мммм...забравих му името, идвал е в България май миналата година, той най-ясна визия представи - земята се разделя на две, едните на новата, останалите на старата досегашна, новата си върви напред, старата бавно и полека деградира точно както е тръгнала. Зависи на коя земя искаш и можеш да се качиш.
Башар казва, че сега е времето, когато влаковете тръгват от гарата и са още близо един до друг, та можем да прескачаме от един в друг, но влаковете все повече ще се разделечават и ще стане невъзможно да изберем друг, та да внимаваме на кой влак се качваме.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.05.13 15:12



знаеш ли какво ти трябва ?
една година тежък физически труд, без интернет и телефон.
и после ще си като преродена.
това сериозно, без да имам и капка намерение да те карам да правиш неща, които не искаш.

просто ти трябва време да смелиш инфото, да го оставиш да прекипи и накрая да се насладиш на резултата.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 16:05



Ето как аз искам да се изнеса навън и да мия чинии. Защо навън? Много просто - защото тук с 200 лева няма да мога изобщо да преживявам, а за миене на чинии повече не дават.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Транзитна събитийна ситуациянови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.05.13 16:27



Всъщност стресът ми дойде в повече, останалото се понася, стресът в последно време ме нокаутира и много искам просто да съм спокойна, а съм нерекъснато на нерви и непрекъснато изморена, независимо дали нещо правя или не.
Каквото и да правя, все съм в очакване на нещо, искам нещо хубаво и непрекъснато съм притеснена от нещо лошо, като че се вихри буря или като куче, предчувстващо земетресение.
По-добре ужасен край отколкото ужас без край.
Ан да каже за астротранзитите за тоя стрес, откак Плутон ми излази слънцето, Мерка и луната барабар с Уран и Сатурн, хич не ми е наред нервната система.
И сега Уран и Плутон връз Юпитер и Марс ... въпреки че трябва да ми е много спокойно, каквото и да правя или неправя, все ми е подскачащо-очакващо-притеснена, все имам чувството, че трябва нещо много важно да свърша, а го пропускам...опитвам се да се процесирам, открих туй онуй, но явно до нещо не мога да достигна...а може просто времето да си е такова напрегнато, нещо да се носи във въздуха и просто да съм по-чувствителна и да го усещам...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.