Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скучно ми енови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано04.06.13 08:58



при мен повечето мечти обикновено се сбъдват, макар и не винаги така бързо, както на мен ми се иска при рисуването им. луната и марс са мързеливи и затворени, но пък инатливи и в крайна сметка издържливи, постоянни и склонни към упорство.

всъщност един от проблемите е, че са твърде алчни, особено на ниво мечти. и някак самовлюбени понякога.

та така - а за розовите балкончета - /приемам, че ги употребяваме като някакъв символ, защото, макар че ви тормозих надълго и нашироко с тази тематика - тя се намира по-скоро в периферията на полето на мечтите/ - те са просто поле за експерименти. и предвид естеството на цветята като такива - не бурите са основен риск за тях, а болести, вредители, и не на последно място - евентуално неглижиране откъм вода, пръскане и прочие невинаги леки за изпълнение грижи.

в заключение - който го е страх от мечки - да не ходи в гората, нали така е казал народът. - но имаш право, че е нужно малко повече дръзновение. не само на мен, и не само на розите. и не заради високо ниво на страх, а по-скоро заради напреднала степен на умора, доза придобито безразличие към смисъла като такъв - и на розите, и на мечтите, и на техните материализиращи се на яве хибриди - органични и житейски.

към всичко казано тук добавяме и изложените заобикалящи ни разпространени житейски и морални схеми. чиито изглед и присъствие не са особено вдъхновяващи за розови действия.

ще споделиш ли как стои и се развива тази тематика при твоето по-благоприятно, особено сидреално разположение на луната?



Тема Re: Скучно ми енови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано04.06.13 13:02



Нали мечтите са свързани до известна степен с някаква неосъзната потребност /Луна/, до известна степен с осъзнато желание /Слънце/ и малко Нептун, евентуално/защото понякога мечтите са и доста делнични/

Та като питаш за мен- Луната в първи дом, в подвижен знак, пък Слънцето в неподвижен и в стелиум с Марс и Нептун, вкл. Докато си измисля мечта и тя вземе да се реализира:)

А са ми интересни персони със силна Луна, но затворена в 8-ми или 12-ти дом, особено ако и Слънцето е във воден знак/т.е. съвместимо с Луната/. Мечтите биват доста специални или с някаква специфика.

Например сега, едно момиче със сходни на твоите светила, тъкмо реализирва една своя много отдавнашна мечта. Но нямам информация, защото там, където е, няма нет и телефони. Като се попремести в пространството ще сподели. Пък ако реши да подчини живота си на тая мечта, всичко в живота и ще се промени:), което пък касае и мама:)

Е, твоите рози се бавят, но ще видим как ще станат нещата.
Защо се отказа от курсове? Някак трябва да поддържаме живи мечтите си.



Тема Re: Скучно ми енови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано05.06.13 13:59



Моята скука продължава, както и твоята фобия
Не е лесно, не знаех, че луна в 12-ти дом може да е толкова неосъзната при жените
От друга страна, много по-добре е, да те е обхванало безразличие и неудовлетвореност от живота, отколкото скука, нали така





Тема Re: Скучно ми енови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано05.06.13 14:54



дилетантските ти астро напъни са патетични. както и приложно-психологигечките такива.

иди се напъвай там откъдето си дошла.

ако обаче си решена да пускаш корени тук - с мен не се занимавай занапред.



Тема Re: Скучно ми енови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано05.06.13 17:12



Тоест в момента някой се занимава с теб?
Преди бях кастанедианеца сърч, сега съм някоя си с нов сайт, при това астрологичен, реши поне за пола
А за корените не знам, иска се време, в момента нямам такова желание



Тема Re: Скучно ми енови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано06.06.13 11:36





ставаме двама .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.