Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.05.13 17:41



пък ...



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано04.05.13 05:41



Домати или извънземни – лични предпочитания и наклонности /могат да се свържат с Марс и Луна в радикса

/ - или се занимаваме с каквото се занимаваме, или не се занимаваме.

Нали не казваме, че единият избор по принцип е по стойностен от другия?

Впрочем, наесен, Сатурн като приключи с движението си напред-назад, всички може да попроменим заниманията си

А тая сутрин така приятно ухае на дъжд и треви



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.05.13 09:01



Нали не казваме, че единият избор по принцип е по стойностен от другия?
Ми това и го обясни на Белика, за мен всички избори са стойностни, даже да идеш при Анастасия.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано04.05.13 09:26



а не - други са претендиращите на нива стойност, възишеност и горделивост



аз само казвах, че отстрелването в небесата посредством гурувски трамплини може да се окаже не особено здравословно на телесно ниво - още повече, когато се следват указания и методики, които самото гуро не следва в ежедневието си

та така - отстрелвайте се накъдето ви влече, но с едното краче на земята - дали ще гледате домати, рози, или просто ще копате в някой офис - свят широк - ниви различни



Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано04.05.13 12:23



Че аз схващам думите на Белика като активна гражданска позиция срещу претенциите без покритие.
Ти защо ги усещаш насочени ту срещу процесинг, ту срещу извънземни?
Процесингът не е много известен сред хората, но всеки мислещ човек допуска, че не сме единствения разум в безкрайната вселена.

По-скоро намекнах за промени в занимания и работа


Или ще ги мислим ако и когато дойдат
Ама пък нали завъртаме колелото на късмета когато вътрешно сме готови и се появи външна възможност



Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.05.13 12:55



Че аз съм с двете крачета на земята... ще свалям извънземните тук, ще им помагам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.05.13 12:57



Е ти няма да се откажеш да ме сваляш на зеята, да ме пращаш по 9 часа на работа в бг фирма за 500 лева и след години без пенсия, защото ти си решила, че така трябва, това е нормалното развитие на нещата и трябва да му се подчинявам.
Ти смяташ, че няма друг начин да избягаш от колелото на съдбата, но аз отдавна съм открила поне един, ама съвсем сигурен - смъртта.
А щом има един начин да се откачиш е напълно възможно да има и други....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.05.13 09:06



Христос Воскресе!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано05.05.13 15:13



Воистина Возкресе!

Честити Светли празници!





Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.05.13 06:28



"Ти смяташ, че няма друг начин да избягаш от колелото на съдбата, но аз отдавна съм открила поне един, ама съвсем сигурен - смъртта." - това си е страхотен аргумент, макар че не съм сигурна дали точно това смятам



да се чуди човек за контрааргументи
Ами ето все пак:
1.- само 9 часовия работен ден ли е работа? Процесинг, Башар, извънземни не са ли занимание и работа? / в смисъл, защо като спомена за промени и сивита ги свързваш само с офиси и такава неприязън се явява у теб /
2. – наемният работник е свободен човек- работи няколко часа за други, заработва си сам хляба и водата /баланс – пито-платено/ и после е свободен. Ако човек работи за себе си, работи по 24 часа, /ангажиран е колкото щеш, никаква я няма свободата/, а може да се окаже, че разчита на вселената за хляба и водата /дисбаланс/. Е, ако се смятаме за Божии чада без собствена воля, Бог може и да ни храни.

Пък по принцип се смята за лоша карма да работим нещо, което мразим. Каквото и да работим, трябва да можем да се вграждаме в него; да се разпознаваме в него; да медитираме, докато го работим:) – без значение дали ще отглеждаме домати или ще строим космически кораб.

И ако говорим конкретно за теб, докато тр.Сатурн е в 12-ти дом, така или иначе е най-добре да си се занимаваш със себе си, и с любимите си неща в някакво уединение – т.е. чак догодина ще е важно да мислиш за работа сред хора.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.