Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.05.13 20:36



Ми захващай се и гради де, нали и аз това ти казвам.
Аз моето съм съградила и сега почивам.
Каквото исках на материално ниво, не беше особено много, но което исках, постигнах. В момента почивам, блея и се отнасям по Башар в очакване да ми се изяснят пътищата занапред. Затворих всички отворени цикли, сега стоя на кръстопътя и очаквам просветление накъде да тръгна.

Ти познаваш откачалките по техните последователи, аз никога не съм се занимавала да търся инфо от трета ръка, попадне ли ми нещо, чета от извора, навремето 2002-2003 г всичките му книги бяха изнесени онлайн в неговия сайт, после ги покри и направи платени, но още се намират тук там...та не знам, то откачалки вече има навсякъде, но те не ме интересуват, аз ситърся моето знание и което ми е полезно, си го интегрирам. Пък ти си гони Сатурн.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано09.05.13 20:48



Сатурн те е подгонил отдавна, ма ти се плъзгаш по линията не на най-малкото съпротивление, а по илюзорната му част (не на Сатурн), от което освен статични нереални феи - ефект никакъв - вярно пътят изглежда по-лек, но това само на пръв поглед, на следващ - кухинка, речеш ли да задълбаеш - загнило до блато
лошото на тая логика е че все идва момент, в който падаш на земята - готова ли си? - не държа на отговор, отговори си сама пред себе си честно, ако можеш, щото със Сатурн си родена, с него ще си и умреш



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано09.05.13 20:51



Леко злобно стана
Ситият на гладния никога няма да повярва



Тема Re: Събития и транзитинови [re: дрифтър]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано09.05.13 20:56



ти кой/коя беше



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано09.05.13 21:10



Няма значение
Мога да чета и да пиша и го правя



Тема Re: Събития и транзитинови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано09.05.13 21:16



ааа! чакаш някой да ти забрани да пишеш, както се практикува у вас?



ц ц ц

като хитлер почти. няма значение - мога да пържа евреи и мангали на сапун - правя го



Тема Re: Събития и транзитинови [re: дрифтър]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано09.05.13 21:29



а да мислиш можеш ли
- да - наистина ли?, или само за купона



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.05.13 22:05



Какво те грее аз дали ще падна?
Това ли ще те направи щастлива?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано09.05.13 22:23



какво ме?! грее?! дали ти?! ще паднеш?!
да ме?! направи щастлива?!

добрата новина е, че ме четеш
лошата - че нищо не си разбрала, и не те е докоснало
средното - че не е съвсем като логорея

пробвай по скорпионски повече да задълбаеш, не по Нептун, по Скорпион - разбираме ли се



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.05.13 23:24



нямам никакво намерение да задълбавам, ти си дълбай, нали ти харесва, аз се рея в момента и пет пари не давам дали ще падна, и да падна, пак ще ми остане споменът от реенето, а то е фантастично, на толкова години съм станала, а такова чудесно изживяване не съм имала досега, би ли ми обяснила смисъла на това да спра да се рея и да почна да дълбая?

Ан наскоро спомена за моментите, в които сме били щастливи, сега да спра момента и да дълбая ли?
НЕМА СТАНЕ!
No more дълбаене! never!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.