Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 14:19



да де, така ни е по-драго и приятно да си мислим. или просто всеки си свири своята си мелодия през своя си инструмент с тапи на ушите и да живее джазът





Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано08.05.13 14:24



всякак става



но можеш ли да си спомниш за себе си кога си била най-щастлива? - изобщо не е необходимо да го пишем - с писането често нещо печелим, но и нещо губим



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 14:27



разбира се, че помня. не всеки миг щастие - а си имам пълни и доста точни архиви на цялата диаграма - щастие/живот - нещо като кардиограма е



вие не можете ли?



Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 15:06



аз съм куха лейка. не ме четете
това що го каза?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 15:09



О даже не съм намерила тая програма Фиеста.
И не всичко е трънче, но дори да го приемем за трънче, вчера вече го описах и не искам д го вадя.
Не е важно какво получаваш, важно е в какво се превръщаш, като работиш - п. Куелю
Не ща да се превръщам в дребно винтче от машина, предназначена да изтиска каквото може от работещите заради печалбата на малцина. Всичко в тая машина смърди на леш и се не трае вече.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 15:27



това го казах на който ми знае теорията за кухите лейки



може да го четеш и като допълнение на:

или просто всеки си свири своята си мелодия през своя си инструмент с тапи на ушите и да живее джазът





Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 15:41



ами то това е номерът - единни в многообразието, остави го Башар, това е девизът на Европа



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 16:19



не знаех. мислех, че част поне от таръпаната тук /освен основното, което се прави - демек себеизразяване/е да се четем/изслушваме. после идва евентуално опит за вникване в написаното/казаното. опит за разбиране. и прочие дискусия.

иначе е като развален грамофон. и по-добре всеки да си говори пред огледалото.

не ли?



Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 16:29



е що ми скачаш сега, прочетох те, изказването ти беше многопластово, реших да отразя само един пласт

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 16:38



един пласт не може. по-добре ни един



всичко е многопластово. дори неща, които ни се струват тотално и абсолютно плоски и еднопласови.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.