Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.05.13 06:29



Честит празник!



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.05.13 09:50



Процесинг, Башар, извънземни не са ли занимание и работа?
Са, са, ама не изискват сиви.
Сиви изисква някой прашен офис, където правя по 9 часа на ден нещо, което не ми е много по вкуса, с цел изкарване на пари на работодател, който пък има единствена цел печалба...
А аз искам да работя за светлината, отварянето на човечеството към бъдещото измерение, любовта и извънземните.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.05.13 11:40



Сивито символизира нещо си


От йогата – енергията следва мисълта.
Казваше, че си проводник. Така ще да е
То хората са си по принцип диелектрици, защото има-няма са 80% течности.
Но пък някои хора са с такава твърда кристална решетка, че са проводници.

На мен, например, ми се налага да нося малко метали на ръцете си- определено засилвам чувствителността им и проводимостта им



Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.05.13 11:44



Не поиска да обърнеш внимание на моя поздрав


Намекнах за символизма на смъртта и възкресението. /не само за Бог и Исус Христос/ Празниците са време да заделим внимание на символизма им/

В частност- за саможертвата. Тя е вечно актуален въпрос – например, във взаимоотношенията деца-родители. Дали с някое наше желание или действие не се намесваме пряко в изборите и пътя на децата.


/и да не го схванеш буквално и в контекста на предишен твой въпрос- само предлагам различни гледни точки, т.е. грижа за чувство за хумор и Слънчева магия – задаваме всички възможни въпроси и си търсим нашия си отговор:)/



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.05.13 12:01



Сивито символизира прашния стар ред, в който се натискаш енергично да те вземат на работа за без пари, а работата е скучна и тъпа и в името на благоденствието на шефа.
Нещо нищо вълнуващо...всъщност, истината е, че ми се прави нещо, работи ми се, писна ми да вися като паяк, но не и тая работа, която сивито предлага. Булмичка в машина, работеща за благото на капитализЪма.
Работи ми с за благото на човечеството.

Тъкмо видях много хубав израз на Куелю

Наградата от нашата работа не е какво получаваме, а в какво се превръщаме.
Та, точно на място, виж какъв тайминг развивам, Башар казва да следим за синхрониите и тайминга.



Не ме е страх от работата, нищо че съм си мързел, страх ме е от онова, в което ще се превърна. И никой няма да успее да ме убеди, че мога да се самовъодушевя да работя за частното благо, от което по някакви неведоми пътища един ден цялото общество щяло да се обогати.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.05.13 13:42



Виж сега що обичам да разговарям с теб, нищо че ногу ме ядосваш.


Щото си изяснявам някои неща, не постулати, постулатите и сама си ги пощя, а колкото повече си изяснявам нещата, толкова повече се освобождава пътят...та ето защо не ми се работи, не щото съм мързел и обичам да си чопля носа, а щото не ми харесва онова, в което ще се превърна, ако започна да подавам сивита.
Предпочитам работа, в която ще се превърна в нещо друго...това измества центъра на тежестта, сега ще го мисля, за мен е много, жизнено важно в какво се превръщам, по-важно от всичко друго.
Може би затова и пуснах оная тема за женската енергия...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано07.05.13 06:09



Поставена съм в ситуация да защитавам избор, който не бих направила



Съвсем естествено е да приписваме на другите качества, мисли и чувства, които са ни присъщи на нас. Като знаеме това, следва да се стремим да се дистанцираме от себе си, да погледнем нещата под друг ъгъл с идея за обективизъм – за целта ползваме разум.

Повтарям се за някой си път, но пак ще кажа – сивито е заявка към Вселената за знаци на къде да поемем, когато сме на кръстопът. Това е интуитивен подход и накланя везните при склонност към вътрешни конфликти.
Обаче щом изобщо сме склонни към вътрешни конфликти, задължително включваме и разум. И ако се налага да го преборим, не можем да го направим емоционално – само с разум се борим ефективно срещу разум.
Значи търсим отговори на въпроси от рода : какво печелим и какво губим при единия и при другия избор/междувременно гледаме да се придържаме към вътрешна честност/.
По-важните ни избори в живота са за професия, брак, деца, къде да живеем, с кого да живеем.
Как си ги правила изборите? Можем да се доверим и на опита си, ако го имаме достатъчно и ако ни удовлетворява.

/това тук не е ли процесинг в действие/



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.05.13 09:47



Направо си е процесинг.



сивито е заявка към Вселената за знаци на къде да поемем
Да, и заявката е конкретна - сивито го правя на български и за определена професия, така че заявявам на вселената, че искам да остана тук и да се занимавам с онова, с което вече съм се занимавала.
Примерно в момента не мога да правя сиви и да го пускам да работя на извънземен кораб, щото там не искат сивита.
Не разбираш ли?
Сиви се прави по определен въпрос, определеният въпрос е свързан само и единствено с досегашните ми избори, не мога да направя сиви за процесинг, защото къде мога да кандидатствам за това сиви? Ако искам собствен бизнес, също няма да правя сиви. Сивито има определено приложно поле, то не е вездесъщо, правейки сиви, заявявам, че желая точно това приложно поле, а аз точно това приложно поле на действие не го искам.
Примерно, ако искам да се занимавам с процесинг, по-скоро ще се опитам да си разработя страница, не ли?
Ако искам да се занимавам с въвеждането на извънземни на земята, по-скоро ще се опитам да си оправя мислите и енергиите, защото те четат мисли и енергии, а не сивита.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: важно !! важно !!нови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано07.05.13 22:13



Кой клуб?



Тема Re: важно !! важно !!нови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано07.05.13 22:55








Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.