Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано03.05.13 13:59



Аз не искам да се занимавам с реални неща, нито с нереални. Разбираш ли, пет пари не давам за това разграничение, то просто не ме вълнува.
Искам да се занимавам с неща, които ме вълнуват и са ми интересни.


да де. ти пет пари не даваш - ама иаз, и ти имаме сметка за ток, парно, вода, хлебец, сирене и домати, годишни данъци и прочие



иначе правилно го каза някъде из дискусията за сектите и езотериците: дружно самоубийство - пардон, не самоубийство а пренасяне в следващото по-възвишено измерение, където няма да се занимавате с простащини като - ядене на хляб, пишкане и т.н., данъчни декларации и сметки за комунални услуги

пп: в единия цветарски форум има една дама - последователка на руската секта за анастасия. която секта ме озадачи от първия път, когато чух за нея - мат си гуру, който им е връзката с анастасията като пророкът мохамед с аллах за мюсюлманите, който гуру им проповядва да теглят майната на интернет, модерни технологии, лекарства, доктори, училища, данъчни, комунални услуги и да ходят в сибир или в най-дивата гора да строят родови имения.

същият гуру обаче си има таблет, живее в блок с ток, парно, интернет, мобилен, стационарен телефон, ходи на лекар и дори се оперира



Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.05.13 14:03



не разбрах, това какво общо има с мен и с Кайли ?

и на мен астрологията ми се струва нелогична и манипулативна, но не съм казал, че трябва да се забрани.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.13 16:12



да де. ти пет пари не даваш - ама иаз, и ти имаме сметка за ток, парно, вода, хлебец, сирене и домати, годишни данъци и прочие

Ти да не искаш да кажеш, че си изкарваш прехраната с копане на домати на полето? На мен парите не са ми падали от въздуха, все сама съм ги изкарвала. Досега.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.05.13 16:40



знаеш ли какво ми дойде на ум-
ако искаш да вземеш и близките си, просто пусни ено мейлче на Башар.
говоря съвсем сериозно, ако той наистина знае какво става тук, и при това го интересува, кво ще загубиш ?

а, питаш за пощата му .. е , не знам, ти си спеца .
измисли нещо.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано03.05.13 16:47



какво говорехме - къде ме метна





Тема важно !! важно !!нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.05.13 16:50



много важно !!
в другия клуб се появи девойка, която твърди, че е виждала сърча лице в лице !!
та, ако имате въпроси, искате снимки или местонахождение ( това за следователите) , моля , питайте я !

благодаря

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Събития и транзитинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.13 16:59



Ами ако искам да взема и близките си, просто трябва да ги поизчакам, докато склонят да ги взема в различен свят.
Башар надали чете мейли, но твърди, че всички те, цялата им цивилизация, са перфектно запознати какво става тук и следят всичко под лупа, ориентирайки се по енергиите.
Още от дете съм си задавала въпроса как извънземните биха разбирали кой какъв е на земята и още тогава се усетих, че сигурно излъчваме различни вибрации и те са видими за по-развитите от нас, навремето нямаше даже понятие аура - по татово време, ако си спомниш.
Ама то и няма нужда да се свързвам с Башар, ако съм готова, вибрациите ми сами ще ме изнесат на горното ниво. Както съм се вкопчила в близките си, когато те са готови, ще ни изнесат заедно...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.05.13 17:07



дано, по скоро те са ти котва.
държат те тук и сега и няма мърдане, ако ще и на найсто ниво вибрации да си.
това не значи, че не трябва да ги обичаш.
просто не се вкопчвай в тях.
пусни ги, както правят птиците - порасналите пиленца - вън от гнездото, ако трябва и с клюн да ги закараш до ръба и да ги бутнеш долу.
птиците са по умни от нас, ти да си видяла щъркели с миналогодишните си пиленца в гнездото ?

та, дай им шанс сами да се справят.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.13 17:18



Ми не знам какво говорехме, аз говорех за идеята на Башар, че въодушевлението е самодостатъчно и ако е прав и се спусна по вълнението, то ще ме отведе само докъдето ми е местоназначението и при това пътят ми ще бъде вълнуващ и приключенски.
Ти се опита да ме върнеш на земята с твърдението, че така не става, ами да си копам нивата, навела ниско глава, за да си плащам сметките и за живота...човекът бил единственото същество на тази планета, което трябвало да си плаща, за да живее на нея...

Та сега Б срещу Б
Единият казва да се впусна в прключението, другата казва да си налягам парцалите...ама аз колко десетилетия вече ги налягам и по тая линейна права знам и още колко ще ги налягам, преди да слеза 2 метра по-надолу, та се чудя струва ли си и дали ще устискам с налягането на парцалите или да се впусна с приключението на Башар, което е непознато и не се знае къде ще ме заведе.
Старото сигурно линейно предопределено срещу новото рисковано с неизвестен край.
Ти май определено избираш първото...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.13 17:19



О, аз съм им дала абсолютен шанс сами да се оправят и те се оправят и при това по-добре от мен в тая реалност.
Просто без тях не тръгвам, ако трябва още 25 млн години да се въртя тъдява. Туй то.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.