Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 10:30



случката с Карлито беше друга, но и твоя вариант става.
Като те ухапе змия, ти какво и казваш ? лоша змия, ти си гадна и аз те мразя и ей сега ще те напляскам ?
нищо не е по важно от друго, и всички сме равни.
Но да стигнеш до прозрения от типа - ама ти не си момче, ти май си момиче - се изисква мах енергия .
Имам си мой метод да чистя ежедневната помия, който ме залива, от телевизии, от хора, навсякъде.. Метода Силвър - чисти до блясък хахаха


Чистя си я вечер ( или сутрин, щото аз работя понякога по 25 от възможни 24 часа, като тая вечер напр.) , и после не ми дреме на старата шапка. Що да помня простотии от типа на жената с мразеното от вас име, като мога напълно и окончателно да я забравя ?
на нейно място веднага слагам нещо друго.
все едно си чистиш гардероба от стари вещи и дрехи, хвърляш, хвърляш и изведнъж се озоваваш пред един празен гардероб, в който можеш или да сложиш нови дрехи, или да го ползваш за нещо друго.

нали така ?

Та, по повод на твоето искане да отидеш на гости на Башар - идея си нямам как да го направиш, за да си способна на такъв подвиг, трябва да си сигурна до смърт в себе си и да си оставила целия излишен багаж в къщи.
нищо което да те товари и бъди лека като перце.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:36



Е да, ама за да доизчистя всичко, трябва да имам мотивация.


А Башар ме мотивира жестоко, сигурно неслучайно се е проявил сега.

Пък аз знам как - той дава достатъчно сламки.
1. Следвай пътя на максималното си вълнение, помниш ли? За да стигнеш там, където е твоята същност, трябва да тръгнеш по пътя на най-голямото си въодушевление. Колко часове с него изгледах, винаги, когато го питат как или какво, той все тоя отговор дава.
2. Бъди тук и сега, защото всичко те чака тук и сега, но когато теб те няма, понеже не си тук и сега, то няма на кого да се предаде.

Значи засега размислих и вместо да излизам от тялото си, ще тренирам тук и сега и пътя на най-голямото въодушевление.

Що, каква е била поуката с реката?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 10:43



Дона просто е разделил Карлито - в един и същ момент той е бил и в реката и е тичал по отсрещния бряг.
Изкарал му е двойника .


шок, а ?

бравос, добро попадение, стой си тук и тренирай.

пипи ( това не е жена, а ПП )
май аз ви превъзпитавам

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:48



Ето де, двойник, с двойник ще мога да вървя на космическия кораб, не ли?

май аз ви превъзпитавам

Да си гледал случайно "Вещиците от Ийстуик"?...





Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 10:53



Като те ухапе змия, ти какво и казваш ? лоша змия, ти си гадна и аз те мразя и ей сега ще те напляскам ?


слава богу аз от близо срещи със змии не съм имала. и се надявам никога да нямам. но иначе - точно така трябва да се прави. особено от разсеяни наивници като мен. защото - както е съвсем видно - и аз, и другите тук съвсем не сме от онези другите, дето все са на щрек за змии, бактериален рак, хлебарки и белокрилки. лоша змия, гадна змия, проклета змия. скривай се под камъка, змия! или - директно бам с камъка по главата! бам-бам-бам! ще те одера, ще ти откъсна езика, извадя очите - и хоп - силата ти е отнета. или в случай на зараза с бактериален рак в градинката: растението не се внася там, ако някак е достигнало до наша територия - веднага се изгаря целокупно, и всичко до което е имало допир се дезинфекцира със силен разтвор на белина. иначе рискуваш да останеш без градинка, и 10 години да сееш само царевица, докато изчезнат и последните щамове на рака. иначе рискуваме да се разсеем, да забравим, че змията е змия и да се окажем повторно ухапани. или пък - никога да не можем да имаме истинска градинка. не ли?



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 10:56



що го филмираш допълнително бе, недостижима? човекът и без друго й бяга по тъча на аброуд да си прави маникюри, педикюри и студено къдрене





Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:12



Аз предлагам, който и да е Силвъра, докато той не повдига дума за марайки и хлебарки, ние да не повдигаме също и да си живеем мирно и кротко.
Щото в момента не той, а ние пърчим копия и бодем с роги, не ли?

Я какво кротко си беше тук, аз влюбена, Башар на линия, вие по китките, сега изведнъж...ааааама няма да позволя някаква хлебарка от паралелна реалност да ми унищожи тук градинката.
В моята реалност марайка не съществува.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:12



вещици ... аматьорки...



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:15



'кво му е лошото на царевицата ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:21



е не, това пък откъде ти дойде в главицата ??????



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.