Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кхм  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.04.13 23:06



Значи в тоя клуб пишем 5 човека цифром и словом, сигурно толкова и четем.
Силвърът, ако не е сърча, е много кофти, щото го обиждаме за нема и нищо.
Силвърът, ако е сърча, се държи много порядъчно, добре и интелигентно и не виждам що трябва да му хващаме гарез при това положение.

А че се бил преформатирал - ми реалности много, неизброимо много и всички реалности са верни, ние не сме отделно цяло, нагоре по нашите си собствени тела и нива ние ставаме все по-общи и все по-малко отделени, докато не станем едно с Цялото.
Така е устроена системата, както каза ... кхм.. Башар,

наскоро - като седиш на дивана, ти си и твоето тяло, и самия диван, ти седиш в себе си!
Всичко е едно и това го знаят всички езотерици, просто някои успяват да се идентифицират с повече от едното обикновено просто човешко тяло, още Ошо предлагаше техники как да обхванем дървото пред нас и да станем едно с дървото, после как да поемем и другото дърво и прочее, правили сме ги, идентифицираме се с това и онова и така разчупваме съзнанието си, за да се разширим.

А що касае марайка, току що попаднах на подходящ текст по въпроса от едно чудесно мънечко книжле, което ми препоръча Силвъра: Космически Наръчник-Инструкции за планетарна еволюция


Реалността, в която живеете, не е нищо друго, освен аудио-визуална проява на онова, към което е насочено вниманието ви. Вселената смята, че сте насочили вниманието си към нещо, което искате, и щедро ви дава още и още от него.

Та въпросният наръчник е съвсем готин и препоръката му е следната

Не е толкова важно как ще определите този наръчник. Много по-важно е как ще го използвате. Препоръчваме ви да си послужите с него като със средство за пробуждане, а не като нова доктрина, над която да продължавате да дремете.


Редактирано от Kaily на 17.04.13 23:44.



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано17.04.13 23:36



Значи в тоя клуб пишем 5 човека цифром и словом, сигурно толкова и четем.

като за начало пъследното от първото изречение съвсем не е вярно
после - другото е твърде отнесено е неясно, но да си призная не го дочетох докрай

и накрая, но не на последно място

- затвърждавам идеята за среща



Тема Re: Кхмнови [re: abroadabroad]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 00:09



нямам много стаж из форумите в сравнение с всички околни, но напоследък ми се събира огромно количество форумни нечистотии - не от това място.

да чете, който си иска. и да цитират, където си искат тетки и отварачки.

и щом кайли ни сервира лула на мира за лека нощ - аз ще запаля с нея. нали това е имала предвид със заглавието. така си го прочетох

дано утрото е по-мъдро от вечерта. а силвъра - сам да си реши - ще продължава ли да пише, бидейки форумец №5, ще пуши ли лула с нас, или ще се прави на ощипана мома. тук поне имаме пълна свобода на словото.

кайли - познавайки ни достъчно - не е честно да се обижда, особено предвид конкретиката, че сме й били прогонили форумец №5.



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 00:12



за теб. от форумка №4.





Тема Re: Кхмнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано18.04.13 06:39



и аз така и по същия начин действах





Тема Re: Кхм 2.0нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 07:59





имай прекрасен ден

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 08:04





имай красив ден

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 08:12





планетите също пеят

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 08:36





усмивки , те поне на никого не са навредили

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:07



Леле, ама аз не се обиждам от години, само се ядосвам, виж колко хубаво съм се превъзпитала.
Дон Хуан имаше една много интересна случка, Карлито много се обиждаше на всичко и един ден донът просто го бутна в една буйна река, оня се бори с водата, плюва вода, бори се, плюва, излезе на брега.
И донът тогава го попита обидил ли се е на реката, а Карлито се учуди как да се обиди на реката.
А защо тогава се обиждаш на хората? - го попита донът.

Що се обиждаме на хората, а на реката не? А?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 10:30



случката с Карлито беше друга, но и твоя вариант става.
Като те ухапе змия, ти какво и казваш ? лоша змия, ти си гадна и аз те мразя и ей сега ще те напляскам ?
нищо не е по важно от друго, и всички сме равни.
Но да стигнеш до прозрения от типа - ама ти не си момче, ти май си момиче - се изисква мах енергия .
Имам си мой метод да чистя ежедневната помия, който ме залива, от телевизии, от хора, навсякъде.. Метода Силвър - чисти до блясък хахаха


Чистя си я вечер ( или сутрин, щото аз работя понякога по 25 от възможни 24 часа, като тая вечер напр.) , и после не ми дреме на старата шапка. Що да помня простотии от типа на жената с мразеното от вас име, като мога напълно и окончателно да я забравя ?
на нейно място веднага слагам нещо друго.
все едно си чистиш гардероба от стари вещи и дрехи, хвърляш, хвърляш и изведнъж се озоваваш пред един празен гардероб, в който можеш или да сложиш нови дрехи, или да го ползваш за нещо друго.

нали така ?

Та, по повод на твоето искане да отидеш на гости на Башар - идея си нямам как да го направиш, за да си способна на такъв подвиг, трябва да си сигурна до смърт в себе си и да си оставила целия излишен багаж в къщи.
нищо което да те товари и бъди лека като перце.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:36



Е да, ама за да доизчистя всичко, трябва да имам мотивация.


А Башар ме мотивира жестоко, сигурно неслучайно се е проявил сега.

Пък аз знам как - той дава достатъчно сламки.
1. Следвай пътя на максималното си вълнение, помниш ли? За да стигнеш там, където е твоята същност, трябва да тръгнеш по пътя на най-голямото си въодушевление. Колко часове с него изгледах, винаги, когато го питат как или какво, той все тоя отговор дава.
2. Бъди тук и сега, защото всичко те чака тук и сега, но когато теб те няма, понеже не си тук и сега, то няма на кого да се предаде.

Значи засега размислих и вместо да излизам от тялото си, ще тренирам тук и сега и пътя на най-голямото въодушевление.

Що, каква е била поуката с реката?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 10:43



Дона просто е разделил Карлито - в един и същ момент той е бил и в реката и е тичал по отсрещния бряг.
Изкарал му е двойника .


шок, а ?

бравос, добро попадение, стой си тук и тренирай.

пипи ( това не е жена, а ПП )
май аз ви превъзпитавам

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:48



Ето де, двойник, с двойник ще мога да вървя на космическия кораб, не ли?

май аз ви превъзпитавам

Да си гледал случайно "Вещиците от Ийстуик"?...





Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 10:53



Като те ухапе змия, ти какво и казваш ? лоша змия, ти си гадна и аз те мразя и ей сега ще те напляскам ?


слава богу аз от близо срещи със змии не съм имала. и се надявам никога да нямам. но иначе - точно така трябва да се прави. особено от разсеяни наивници като мен. защото - както е съвсем видно - и аз, и другите тук съвсем не сме от онези другите, дето все са на щрек за змии, бактериален рак, хлебарки и белокрилки. лоша змия, гадна змия, проклета змия. скривай се под камъка, змия! или - директно бам с камъка по главата! бам-бам-бам! ще те одера, ще ти откъсна езика, извадя очите - и хоп - силата ти е отнета. или в случай на зараза с бактериален рак в градинката: растението не се внася там, ако някак е достигнало до наша територия - веднага се изгаря целокупно, и всичко до което е имало допир се дезинфекцира със силен разтвор на белина. иначе рискуваш да останеш без градинка, и 10 години да сееш само царевица, докато изчезнат и последните щамове на рака. иначе рискуваме да се разсеем, да забравим, че змията е змия и да се окажем повторно ухапани. или пък - никога да не можем да имаме истинска градинка. не ли?



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 10:56



що го филмираш допълнително бе, недостижима? човекът и без друго й бяга по тъча на аброуд да си прави маникюри, педикюри и студено къдрене





Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:12



Аз предлагам, който и да е Силвъра, докато той не повдига дума за марайки и хлебарки, ние да не повдигаме също и да си живеем мирно и кротко.
Щото в момента не той, а ние пърчим копия и бодем с роги, не ли?

Я какво кротко си беше тук, аз влюбена, Башар на линия, вие по китките, сега изведнъж...ааааама няма да позволя някаква хлебарка от паралелна реалност да ми унищожи тук градинката.
В моята реалност марайка не съществува.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:12



вещици ... аматьорки...



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:15



'кво му е лошото на царевицата ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:21



е не, това пък откъде ти дойде в главицата ??????



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 11:22







Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:24



Башар знае ли, че си влюбена в него ?



драсни му ено мейлче, кво ще загубиш.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:32



Ами нали затова искам да му ходя на кораба да му обясня.



Обаче той вчера каза нещо от рода на - не се притеснявайте, ние ви следим отблизо и знаем всичко, което се случва с вас.
Начи нема нужда да се разхождам дотам, той е наясно и без мейли.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:37



отивам на стоматолог, имам спешна нужда от някой, който ще ми държи ръката и ще ме успокоява..


отвори, изплакни, затвори - сега ми дължиш 150 лева..
чао, дами

и ако персона нон грата не е във вашето съзнание, това е загуба за нея, не за вас.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:39



Ти не беше ли споменал някъде, че не се влюбваш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 11:40



е на, транспорта съм ти го уредил.
споко сега и дишай дълбоко



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:44



Дай да ти направя процесинг за неспособността ти да се влюбваш?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 11:46



ти не разчитай на тая работа





Тема Re: Месианският комплекснови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 13:49



В процеса на пробуждане ви дебнат някои капани, за които искаме да ви предупредим. Най-важният от тях е месианският комплекс. Докато членовете на Мисията не стъпят здраво на междупространствените си нозе, те са склонни към такива прояви. Контролният център на Мисията ще отдели малко време, за да ги тушира до известна степен.
Да си Христос и да се мислиш за Христос са съвсем различни неща. Ако си въобразявате, че сте Христос, ще започнете да постъпвате така, както смятате, че би постъпвал Христос, което обикновено означава, че ще се опитате да спасявате някого.
Нека изясним нещо веднъж завинаги: тази Мисия няма за цел да „спасява” когото и да било. Всички обитатели на тази планета са Майстори. Дори и чуждоземците са майстори и съвсем майсторски се справят със задачата да се държат като чуждоземци. Всеки на тази планета знае правилата на играта и всеки е направил своя избор. Ако някой е избрал да продължи да се държи като майстор на ограниченията, това е негово/нейно неотменно право. Целта на тази Мисия не е да спасяваме хората от техните права. Освен това, Съветът не е упълномощил наземния персонал да търчи напред-назад из планетата с месиански плам и да спасява хората от свободната им воля, нито пък Контролният център на Мисията е издавал подобна заповед.
Земята е избрала да еволюира отвъд модела на ограниченията; но ако някой е избрал да го изследва още по-подробно, той е свободен да го направи – просто не на тази планета. На тези хора ще бъде позволено да продължат да експериментират с ограниченията на някое друго място, което се намира на по-ниска степен в своята еволюция.
Членовете на тази Мисия са избрали да се усъвършенстват в умението да изразяват Божественото, а не ограниченията, и от тях се иска да го направят по това време и на тази планета. Много е важно да си спомните, че никой избор не е по-добър от друг. Вие още сте в полубудно състояние, затова недейте от прекалено старание да се опитвате да „обръщате хората в правата вяра” или да налагате своя избор на другите. По-добре бъдете избора, който сте направили.
Контролният център на Мисията очаква от своите членове да уважават суверенитета и свободната воля на всеки човек. Освен това очакваме от вас да се изправите в истинския си вид и да започнете да излъчвате Божествената си същност. Само така ще можете да повлияете на другите да изберат да бъдат като вас. Вие сте въплъщение на Духа и това е единственото нещо, което ще помогне на Мисията плавно и успешно да постигне очакваните резултати.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Месианският комплекснови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 14:03



тук вече наистина си в грешка.

може да ме цаниш за параноичка на тема хлебарки, за дърварка, или за обикновена невротичка заради усетен от вас оверреактинг, но за човек с месиански наклонности съвсем няма как да мина, а и не съм.

нито си падам по месии и гурута, или някога съм си падала, пък аз да клоня натам - съвсем не. не за всички обаче мога да кажа така уверено същото.

ангел-отмъстител, дори на свободна практика не е = на месия, откъдето и да го гледаш.



Тема Re: Лек за преумората от биткинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 14:04



Най-добрият лек за умората от битки е да не се биете. Макар да ви се струва трудно да поспрете и да не вливате по малко здрав разум в бясното препускане към смъртта, която виждате навсякъде около себе си, не се намесвайте. Старият свят умира. Той трябва да залезе и ще залезе. Най-доброто, което можете да направите, е да го оставите да умре възможно най-достойно.
Всичко, към което насочите вниманието си, става по-голямо. За спасението на екосистемата и за доброто на новата изгряваща цивилизация, престанете да се вторачвате в процеса на умиране и се насочете към процеса на раждане. Неправилно насоченото внимание само ще удължи агонията и ще забави неизбежното настъпване на прекрасното бъдеще.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Месианският комплекснови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 14:05



аз цитирам книгата, която чета и която посочих в първия си пост

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (непознат )
Публикувано18.04.13 17:15



къде е сърча
много ми трябва



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 17:27



направи ми процесинг , защо не се влюбвам постоянно.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 17:35



Постоянно?
Дефинирай думата постоянно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 17:51



постоянно е обратното на от време на време
и съм си самодостатъчен

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 17:55



Я глей ти, отивам да диря линка за дрифтъра, влизам в оня форум и какво да видя, зачитам из - а верно там не съм влизала от месеци, просто ми е ниско нивото и ме мързи да се занимавам с щуротии, когато си имам по-интересна работа, та първата тема, в която се натрисам, марая дава линк към тука, даже не ги отварях, верно чете.
Боже, много ниска, насечена, наелектризирана и налудничава енерия у тая жена, разтрепериха ми се клетките на тялото в съприкосновение с нея, ужас, нещо като ония сексуални мистерии, такова излъчване, агресивно, животинско, сексуално, първично, необработено, дето се викаше луцифер и се правеха оргии от купища хора, плът и кръв.
Бр....
Не искам да пренасяте ония вибрации тук!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 17:59



който сее ветрове, жъне бури.
викахте сърча, викахте рокича , и е ви го тук, в пълния му блясък и смрад.
на печелившите - честито.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:00



А да, сетих се, че не ми се ровеше назад какво точно беше казал.


Добре, то за това може и да няма нужда от процесинг, ма все пак ще те подхвана другояче, в смисъл това за теб е върхът, така ли?
Да си си самодостатъчен?
Защото аз виждам още едно стъпало над това - да влезеш в двойка от двама самодостатъчни.
Просто го виждам като стъпало от по-висок ранг, енергията от два самодостатъчни източника, която се слива, преприта и затваря в кръг, създавайки перпетум мобиле и косъздавайки вселената и света.

Сега, докато го пиша, се сещам за Хъбард, той говореше за два обекта, дете има една кукла, трябва да му се даде още една, защото зарядът тече между двете и се разрежда, нещо имаше много важно да са два обектите, а не само един, обясняваше го и съм забравила точно какво...но така се лекуваха емоционални заряди, примерно до съществуващ реален обект се добавя негово мислено копие, за да са две...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:01



Е не, аз не съм викала никой, не ме обвинявай, нема се вържа.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:02



е това ако мога да го постигна, нищо повече няма да искам от живота.
искам да мога да мълча с някого.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 18:03



който сее ветрове, жъне бури.

в грешка си сериозна. от тукашните никой не е сял. други са по сеитбите. но да - ще си жънат бурите





Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:04



мразя да произнасям фразата - нали ти казах и те предупредих..
обаче предстои заключване на клубето.
или не отговаряйте на постовете или сте загубени.
аз съм лесен, в другия клуб вече го играхме това представление.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:04



Хаха, с теб процесинг не става, вместо да се дърпаш и настояваш на своето, веднага разбираш пойнта.



Значи сега имаш нова цел, да намериш себедостатъчен, с който да мълчите.
Това е върхът.
Е... за мен е Башар.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 18:06



Защото аз виждам още едно стъпало над това - да влезеш в двойка от двама самодостатъчни.

не беше ли точно силвъра, дето беше погнал кайли за подобни й стремления за любовни идилии в самодостатъчност?





Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:06



кхм кхм, да знаеш Башар дали има сестра или поне първа братовчедка ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:07



Е че като го заключат, пак ще пишат, колкото хора пишеха и сега, и ще четат ония отвънка. Стига плашил.
А и да го заключат, аз нали отлитам на планетата Есасани така че чао, довиждане и благодаря за пицата ли беше...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:08



Абе има една Анима, с която не знам..обаче знаеш ли кое им е интересното на тяхната планета, те са едно цяло, едно голямо семейство и всички са женени за всички. И там няма такива институции като тук и бракове, и други такива. Казва, че разбираш, че си с някого, само когато се обърнеш назад и установиш, че с някой си бил по-дълго време, отколкото с който и да е друг...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:09



както казах, превъзпитавам наред, и напоследък ми се удава все повече и по-лесно



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:12



хмм, баджанаци значи..
нещо не съм дораснал за тяхната планета.
аз съм моногамен.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:13



нееееее, само я питах, ако срещне още един, дето си е самодостатъчен ( визирам Башар, моля

) , кво праим, както казват катаджиите.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 18:16



тя доде стигне до башарово - време ще мине, мисля аз. та - надежда остава и за други самодостатъчни - достатъчно извисени от по-близки измерения





Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:18



е дири си моногамна, аз за там съм си баш


Впрочем да ти обадя, не знам дали го гледа това, че ние, те и Сипиус извършваме прехода едновременно, ние от трето в четвърто, те от четвърто в пето, а сирианците от пето в шесто измерение, много интересна част беше...та като не си ползват много много и физическите тела, за каква моногамия говориш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:19



че аз съм го стигнала, половината път съм извървяла, сега е ред Башар да снизходи другата половина



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 18:20



хайде значи - стискам палци

не забравяй да драскаш по някой ред към нас неизвисените като стигнеш там



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:25



цитат



Постарай се да не виждаш партньора си като враг или опозиция .
Виж у себе си повече, отколкото мислиш, че има за вижда­не. Виж повече и в партньора си. Никога няма да навредиш на връзката си (нито на който и да било), ако виждаш у някого повече, отколкото той ти показва. Защото там действително има повече. Мно­го повече. Страхът е единственото нещо, което го спира, да ти го покаже. Ако някой забележи, че ти го виждаш като нещо повече, той ще се почувства на сигурно място и ще ти покаже това, което ти очевидно си забелязал.
Очакванията провалят човешките взаимоот­ношения.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:27



Да, обаче един себедостатъчен си партньор не изпитва чувството на страх.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:30



ако не ползваш физическото си тяло, за каква любов ми говориш ?
по скоро това е сливане, единство, цялостност, нещо такова.
и да, това би ми харесало, да си част от цялото.
но това е твърде далече от нас, засега.
трето към четвърто измерение - предполага промени, които не са толкова драстични.
все едно да вкараш пещерен човек в контролната зала на една гара, например.
има много хубава книга на Айзък Азимов - Дете на времето.
та там е описано нещо такова.
и края не е добър, за съжаление.
та, подготовка и никакъв багаж, само хавлия , като ще пътуваш на стоп.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Редактирано от silver.moon на 18.04.13 18:31.



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 18:35



не искам семейство от типа

мъж, който храни семейството си на каквато и да е цена, дори на цената на собственото си щастие

жена, която работи на място, което мрази, за да изпълни задълженията си, както ги вижда

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:37



Е че любовта на тялото не е и капка в морета от любовта на душата.
Идея си нямаш какви перспективи разкрива сливането на две енергии.
Много съм щастлива, защото току що намерих качено в един пиратски сайт последното събитие на Башар, от 13 април тая година, вече го тегля. Да видим какво е осведомил света.


Чакай да видя къде завлякох тройното препестване...



И виж нещо за тяхното общество


Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 18:42



Е и аз съм така, затова Башар ми е толкова точен.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кхмнови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (непознат )
Публикувано18.04.13 18:57



не го е разделил, а му е помогнал да се раздели



Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (непознат )
Публикувано18.04.13 18:58



можеш ли с малко думи да ми кажеш какъв е тоя Башар



Тема Re: Кхмнови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 19:16



извънземен
Има тема Башар, там пише с малко повече думи

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кхмнови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (непознат )
Публикувано18.04.13 19:40



мерси
това е извън моето твърде земно съзнание, но ще прочета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.